Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Bungie już wrzuca oficjalnie na swój profil, to chyba najwyższa pora na wątek na forum :1_grinning: Czyżby planowali jakieś info jeszcze przed E3? Byłoby fajnie. 954c37020ad792fa11b7d6d2bbd6162b.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę w ciemno, super zabawa ze znajomymi :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu dadzą wersję Alpha.

Tym razem podejdę do gry z dużą dozą ostrożności :-P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sprawdzą czy ludzie dadzą się wy..... drugi raz czy może tym razem początkowy content będzie trochę bardziej bogaty. 

Tym razem postaram się bardziej skrupulatnie podejść do alphy czy tam bety, jeżeli w ogóle będzie. 

Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że Bungie wyciągnęło wnioski i będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta będzie gdzieś na lato, a premiera ma być we wrześniu. Oczywiście jeśli wierzyć plotkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Patricko napisał:

Beta będzie gdzieś na lato, a premiera ma być we wrześniu. Oczywiście jeśli wierzyć plotkom.

 

No właśnie ploty, plotałki, ploteczki a faktów i tak jak nie było tak nie ma. Trzeba trochę poczekać.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie parę stron tematu Destiny, tak z okresu premiery mniej więcej. Ahhh co to był za czas. Te nadzieje, zachwyty, nie wiem czy jakaś gra wzbudziła takie oczekiwania. Swego czasu prawie wszyscy grali w Destiny. Ciekawe jak będzie tym razem. Ja pomimo wszystkich jej wad, spędziłem z Destiny kupę czasu i bawiłem się dobrze, także na pewno będę uważnie śledził informację o sequelu....:smile:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bawiłem się wyśmienicie, dopóki nie okazało się, że mój Preorder z dodatkami to tak naprawdę podrasowana beta, która została zdegradowana do wersji demo zaraz po wyjściu TTK. W każdym razie nie żałuję tych 200h+ i również czekam, ale tym razem na GOTY ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie swietnie bawilem z beta destiny 1, pelnej wersji nie kupilem bo mialem w tamtym okresie kilka przeprowadzek i hoojowy internet. Czekam na 2 czesc, prawdopodobnie wezme z sizonpasem, bo patrzac wstecz mozna sie spodziewac ze dostaniemy kawalek pizzy na start. Bardzo licze na 60 klatek ale jak to mowia "umiesz liczyc, licz na siebie" :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Frost Prime napisał:

Po tej akcji z zawartością na premierę pierwszej części ciekaw jestem ilu graczy zdecyduje się na preorder.

 

Już zaczynają się decydować, po zobaczeniu grafiki z dwójką......:ExHPnhn:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, bany4KHDR napisał:

ja tez sie swietnie bawilem z beta destiny 1, pelnej wersji nie kupilem bo mialem w tamtym okresie kilka przeprowadzek i hoojowy internet. Czekam na 2 czesc, prawdopodobnie wezme z sizonpasem, bo patrzac wstecz mozna sie spodziewac ze dostaniemy kawalek pizzy na start. Bardzo licze na 60 klatek ale jak to mowia "umiesz liczyc, licz na siebie" :30vm3cw:

 

Ja liczę przede wszystkim na to że postarają się o jakiś Endgame bo w pierwszym Destiny po prostu w pewnym momencie nie ma co robić poza wyłączeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to, że będzie więcej contentu od samego początku, że nie będzie trzeba tłuc tych samych misji,  strikeów, NF itp w kółko cały czas, aż do porzygu. Że sprzęt będzie bardziej zróżnicowany i zbalansowany. Nie tak, że jest pełno rzeczy ale po 2 tygodniach okazuje się, że wszyscy latają w tym samym bo reszta nie spełnia jakiś tam warunków. Ze będzie większa integracja pomiędzy graczami, nie tylko w wieży, ale też w trakcie gry. Itd. , itd....... Jest sporo rzeczy, które można poprawić. Myślę, że Bungie tez wyciągnie wnioski z reakcji graczy na niektóre ich działania po premierze. Zobaczymy, co nam zaserwują :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę zrobić sobie shota ;)

 

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser, trailera.... na grubo :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najlepszy teaser trailer jaki widziałem w życiu. Boli mnie ząb, więc po obejrzeniu starałem się nie roześmiać, ale nie dałem rady i ryknąłem ze śmiechu  Nathan Fillion / Cayde-6 rozjebał system. Polska wersja brzmi nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Bungie pozamiatało przy D2 tak jak pozamiatali przy Halo 2. Na razie wiadomo tyle, że na wieży i w mieście rozpiździaj :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu hajp na forum będzie jak przy pierwszej części.

Cieszy mnie wiadomość, że gra będzie bardziej MMO :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka

  • gry Destiny 2,
  • dwa rozszerzenia
  • jakieś tam DLC :1_grinning:
  • steelbooka
  • notatnika, mapy i innych dodatków.

 

Biorę na premierę i pewnie znów mnie wydymają, ale co zrobić :ExHPnhn:

Limitka znowu będzie leżeć jak ta, ale grało się cudnie :listek:

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na jakieś digital deluxe na społe z pss

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×