Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na XBone nie ma podziału na różne ID gry ze względu na region. Jeżeli gra cyfrowa posiada dany język to pobiera ci grę w języku regionu obecnie ustawionego konsoli.

Save też jest wspólny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, SephiroT napisał:

Na XBone nie ma podziału na różne ID gry ze względu na region. Jeżeli gra cyfrowa posiada dany język to pobiera ci grę w języku regionu obecnie ustawionego konsoli.

Save też jest wspólny.

A jak z polonizacja multiplatform I exow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bany4KHDR napisał:

A jak z polonizacja multiplatform I exow?

 

O Polonizacji gier mówi się jeżeli już istniejąca gra dostaje dodatkowo Polski język w postaci Spolszczenia lub patcha innego typu. Jeżeli gra zostaje wydana w języku polskim równocześnie z innymi językami to gra jest wtedy ,,Lokalizowana" w danym języku. To tak gwoli ścisłości bo dużo ludzi myli te pojęcia nagminnie.

 

Może i nie ma podziału ale z tego co pamiętam to w Xbox Store jest momentami taki syf że czasami ciężko znaleźć jakie języki ma gra, chyba że coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dorwie sposób na kod do bety niech da znać. Ja złożyłem pre-order na angielskim Amazonie, ale na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że pracuję i zobaczę jak już kurz opadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto jest dzień, oto jest dzień...

 

No troszkę nawet jestem podjarany i oby tego nie spierwalili. Byle do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ogląda? ;-)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kierwa nawet nie stworzyli nowego miejsca tylko na towerze się napierdzielamy:kwach:

 

Haha nawet, żeby pisać na chacie Bungie twich trzeba mieć u nich suba XD Widzę, że pare lat z najlepszymi w tej dziedzinie czyni cuda :1_grinning:

 

I strima nawet mają na tych samych serwerach co crucibla :ronnie:

 

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie destiny 1.5 troche z tym ze ograniczyli pvp do 4vs4 :ExHPnhn:, na plus ze chyba nie bedzie trzeba latac na towera :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucible 4vs4, usunęli 6vs6...

Menu bez zmian całkowicie, ale mi to nie przeszkadza.

Wsparcie dla klanów, czyli Space Hussars będą expić level! :1_grinning:

Do tego gra wygląda zdecydowanie ładniej.

 

Czekamy na pierwsze gameplaye z Crucibla.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie takie mmo to bardziej czy znów coś ja w 1? Ogólnie myślicie że będzie to coś co urwie głowę czy powtórzy się sytuacja jak w 1 ze nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powie mi kiery czy bydzie szło kupić preordera z dostępem do bety ( na płycie w polskim sklepie ) tak jak to było przy pierwszy części?
 

 

:1_grinning: to były czasy

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza, ale do września daleko, więc na pewno coś się pojawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby menu nawet nie zmienili... Ogolnie jednak na plus prezentacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co się sprawdza, ale pewnie menu przejdzie jakiś lifting, przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bedzie te 60 klatek? ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie 60 przynajmniej w tym pvp 4vs4 to wybaczcie ale nie będę w stanie tego pojąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale mimo wszystko dupy nie urwało. Spodziewałem się nieco więcej...

Zgaduję że to co pokazali to jedna z pierwszych misji, którą zrobili z rozmachem (wybuchy, spadające "statki" wrogów) żeby się ładnie pokazać na starcie ale tak szczerze poza poprawioną oprawą graficzną nic nowego na razie nie zobaczyliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie system dołączenia do klanów na Raid lub Nightfalla to świetna zmiana, w końcu samotna osoba ma szansę ogarnąć end game. Do tego w końcu minimapka, której bardzo brakowało i możliwość odpalania eventów prosto z menu, a nie z orbity. Jak na początek dla mnie więcej niż ok.

 

Jeśli rzeczywiście nie będzie 60 klatek to lipa, ale przy takiej grafie raczej będzie ciężko na konsolach. Trzeba pamiętać, że to ma działać na każdym rodzaju konsoli, czyli na takim trupie jak XO też :) W sumie dziwne, bo ludzie grają i jeszcze nikt nic nie napisał na temat klatek, a grają na PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety konsole zostają przy 30 klatkach... PC oczywiście 60 :)

 

Tutaj zrobiłem taką listę głównych zmian:

 

- Kampania ma być znacznie bardziej urozmaicona, a przede wszystkim bogatsza a świetne animacje cut-scenek,
- Jak mogliśmy zobaczyć na pokazie, Wieża została całkowicie zniszczona, a naszym nowym miejscem socjalnym będzie "Farma",
- Tryb Crucible zostaje "odchudzony" ponieważ wszystkie tryby będą odbywać się w systemie "4 na 4",
- Do tego nowy tryb "Countdown" (coś w rodzaju "atakuj lub broń dany punkt"),
- Nieco odświeżone UI,
- Nowy typ przeciwników rasy Cabali, tzw. "Incendior", na chwilę obecną nie wiadomo nic o zupełnie nowej klasie przeciwnika,
- Każda klasa otrzymuje nowe subclassy, a więc:
* Tytan - Sentinel (mówić krótko, "kapitan Ameryka" :)
* Hunter - Arcstrider (bardzo podobny do nożyka)
* Warlock - Dawnblade (super w postaci płomiennego miecza, przypomina młotki tytana)
- Nowe rodzaje broni, od miniguna poprzez granatnik, a na egzotykach typu "Dubious Volley" kończąc (znaleziono go kiedyś w plikach pierwszej części gry),
- Zamiast broni Primary, Secondary czy Heavy dostajemy możliwość ustawienia broni typu Kinetic, Energy oraz Power, daje to znacznie większą możliwość doboru broni (np. AutoRifle jako druga broń, itd.),
- Nowy dostawca broni, pt. "Veist",
- W końcu można odpalać wszelkie aktywności prosto z menu, nie trzeba wychodzić na orbitę,
- Minimapka w końcu będzie dostępna w każdym momencie z oznaczonymi wszystkimi aktynościami (lub musimy je sami odkryć),
- Patrol będzie posiadał szereg nowych wyzwań, w tym takich na poziomie Heroic,
- Dodane zostaną 3 nowe światy (Nessus, IO, Titan),
- EDZ, czyli European Dead Zone jest podobno x2 większy niż największa miejscówka z Destiny (zapewne chodzi o patrol),
- Znacznie usprawnione wsparcie klanów, a w tym również możliwość levelowania naszego klanu przez każdego członka oraz profity z tego płynące (póki co nie wiadomo jakie),

Na koniec zostawiłem chyba najważniejszą nowość, czyli Guided Games, czyli możliwość dołączania samotnego gracza do grupy osób, które aktualnie są w trakcie robienia raidu bądź nightfalla. Podczas startu aktywności wybieramy w jakiej roli chcemy grać, czyli Normal, Seeker (poszukujący gry) oraz Guide (czyli chętny przyjąć kogoś do siebie). Wg mnie świetne rozwiązanie, dzięki któremu każdy samotny gracz ma szanse na zobaczenie endgame'u.

Jeszcze garść informacji odnośnie liczby klatek i rozdzielczości:
- 30 klatek na konsolach (niestety) oraz 60 klatek na PC,
- PC dostaje wsparcie 4K oraz monitorów 21:9,
- Gra na PC będzie dostępna tylko i wyłącznie przez Battle.net (Blizzard).

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy hub "farma". Nazwa idealnie oddaje czym będziemy się zajmować przez kolejne miesiące od premiery.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×