Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od 31 Marca do 3 kwietnia beta Gwinta dla wszystkich posiadaczy PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Od 31 Marca do 3 kwietnia beta Gwinta dla wszystkich posiadaczy PS4.

Podziękował, bo właśnie nie doczytałem nigdzie od kiedy do kiedy beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie bugi? mnie tam raz wyrzuciło no i przy tym jak czas komuś uciekł do zera to musiałem od nowa grę włączać :24_stuck_out_tongue: tak to ewentualnie coś z opisem kart nie trybiło i tyle. czasami zwolni :O (karcianka zwalnia hyhy na ps4 :1_grinning: ) tzn. coś przytnie na sekunde, dwie no ale i tak lepiej chodzi i lepiej mi się gra niż na piecyku :1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka, ale mimo wszystko wolę HSa na telofonie. :1_grinning: Oczywiście trzymam kciuki za CDR i czekam na premiere ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny Gwint czy Ciemna Śrubka, wpisujcie miasta...

Mam nadzieję, że wyjdzie też na telefony. Dla mnie lepszy od HS :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez uważam ze fajniejszy niż HS. Trochę jeszcze balans kuleje ale to dopiero początek wiec i tak jest nienajgorzej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Gwint ma jeden podstawowy problem - jest zbyt skomplikowany...

Oczywiście nie to, że jest trudny dla mnie czy coś, kilka lat grałem w magica, teraz HS, trochę HEX i inne cuda, żeby nie było, że nie ogarniam :24_stuck_out_tongue:

Po prostu dla mnie cała magia gwinta w wieśku polegała na jego prostocie - prostocie zasad i prostocie umiejętności na kartach. Tutaj poszli z tym za daleko. Gra się całkiem przyjemnie, ale ani to nie pokona HS, ani to podobne do oryginału.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, ja to się już zagrywam jak oszalały, strasznie się wkręciłem. W Wieśku mi nie podszedł ten Gwint, był zdecydowanie zbyt prymitywny.

Tutaj jest tyle możliwości, kombinacji, komb że ojojoj.

 

Na X-ksie skończyłem zamkniętą betę w pierwszej setce na świecie :antonio:

Teraz rypie w otwartą betę, ale poziom jest zdecydowanie wyższy, ludzie dużo szybciej mają lepsze karty już na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cienizna i nuda. Gram w karcianki do czasów Doom Troopera (95') i w moim odczuciu w tego typu grach ważna jest interakcja. Jak zgrywam kartę to lubię jak ona coś robi w tej chwili jak i w późniejszym etapie. W Gwencie tego nie czuję. Strasznie statyczna rozgrywka. Oczywiście grałem mało i może później się to zmienia, ale podchodziłem już kilka razy i ciągle nie mogę się wkręcić więc po prostu dam sobie spokój.

Druga sprawa to ładowanie między ekranami. No to jest dla mnie słabe i irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kill napisał:

Dla mnie cienizna i nuda. Gram w karcianki do czasów Doom Troopera (95') i w moim odczuciu w tego typu grach ważna jest interakcja. Jak zgrywam kartę to lubię jak ona coś robi w tej chwili jak i w późniejszym etapie. W Gwencie tego nie czuję. Strasznie statyczna rozgrywka. Oczywiście grałem mało i może później się to zmienia, ale podchodziłem już kilka razy i ciągle nie mogę się wkręcić więc po prostu dam sobie spokój.

Druga sprawa to ładowanie między ekranami. No to jest dla mnie słabe i irytujące.

 

Gwint statyczny? Chyba Killu skończyłeś rozgrywkę na bardzo wczesnej fazie zamkniętej bety.

Byś widział co teraz można z kartami wyprawiać :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×