Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Sniper Ghost Warrior 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie wielkimi krokami nadchodzi:

 

Sniper: Ghost Warrior 3

nws_3104241sniperghostwarrior3_upt2016_2

 

Sniper: Ghost Warrior 3 osadzona została w realiach narastającego zimnowojennego konfliktu pomiędzy Rosją i Stanami Zjednoczonymi. Wspierani przez Kreml separatyści dostali rozkaz zdestabilizowania odległego regionu Gruzji, wcześniej uważanego za teren bez strategicznego znaczenia. W grze wcielamy się w postać snajpera piechoty morskiej - Jonathana Northa, którego misją jest nie tylko sprawna i możliwie cicha eliminacja kluczowych celów, ale i osobista sprawa związana z zaginionym w tym rejonie młodszym bratem. Bohater działający samotnie za linią wroga, musi zdecydować, z którymi stronami konfliktu warto współpracować, a komu trzeba stawić czoła.

 

W przeciwieństwie do poprzednich części serii, w Sniper: Ghost Warrior 3 na PlayStation 4 postawiono na znacznie większą swobodę działania. W świecie gry, oprócz głównego wątku fabularnego, czeka nas bowiem cała masa zadań pobocznych, a o ich znaczeniu oraz kolejności wykonywania musimy zdecydować samodzielnie. Podczas rozgrywki przemierzamy rozległe, dzikie tereny, negocjując z walczącymi stronami oraz eliminując kolejne kluczowe dla losów konfliktu cele. W grze korzystamy tradycyjnie z szerokiego arsenału wiernie odwzorowanych karabinków snajperskich oraz najnowszych zdobyczy techniki wojskowej, takich jak popularne drony, których możemy użyć nie tylko do zwiadu, ale także rozbrajania min czy hakowania kamer monitoringu. Jednocześnie zabawa kryje w sobie sporo elementów survivalowych, a w trakcie niektórych zadań będziemy musieli stworzyć pułapki czy specjalną amunicję, korzystając z systemu craftingu. W wielu przypadkach równie ważne, co celne oko, będzie odpowiednie rozpoznanie terenu, przygotowanie zasadzki czy stworzenie stanowisk snajperskich. Spory zakres możliwości działania pozwala na eliminację przeciwników na wiele różnych sposobów. Gra skupia się na trzech ścieżkach rozwoju postaci, odpowiednio premiując każdą z nich – możemy więc działać jak snajper, likwidując cele z daleka, skradać się po cichu z wytłumioną bronią lub przeprowadzać frontalne ataki z pomocą karabinów szturmowych. Jednym z najważniejszych elementów gry jest, podobnie jak w dwóch poprzednich odsłonach serii, zaawansowany i wyjątkowo realistyczny model odwzorowujący lot pocisku. Sukces każdego oddanego strzału zależeć może od wielu czynników, takich jak dystans do celu czy siła wiatru. A że o amunicję na terenach wroga jest niezwykle trudno, do każdego strzału musimy podejść z odpowiednim skupieniem. Duże mapy, na których toczy się rozgrywka, pozwalają również na prowadzenie pojazdów w celu szybkiego przemieszczania się.

 

[Źródło: gry-online.pl]

 

A co do samej gry to twórcy w prostych 10 punktach pokazują przysłowiowe: "po co i dlaczego?"

 

 

 

Tak tak, dla wielu już na starcie będzie to "jakieś Polskie krapiszcze" bo to nie Horizon Zero Dawn w 4k,HDR cóż ;)

 

Ja tej grze dam szansę i kredyt zaufania :) Nie oczekuję mesjasza gejmingu, po prostu pasuje mi to połączenie czyli otwarty świat + snajper + cel = graj po swojemu, graj jak chcesz, eksploruj, skradaj się itp.

 

A za cenę 229 zł w PS STORE dostajemy grę wraz z season passem... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem co prawda na xbox one i powiem tak. Gra ładuje się 3 minuty, wrażenie mam takie ze gra chodzi w 20 fpsach i duży input lat,  grafika ble, ogólnie widać ze to 2 liga ale cholera gra się tak przyjemnie tak przyjemnie się strzela jszcze w słuchawkach jest dobra wczuta. Wczoraj przeszedłem 1 akt i fabuła fajnie się rozkręca. Ogolnie jeżeli ktoś nie patrzy na grafikę i lubi fun to sniper daje go sporo o ile lubisz takie klimaty ale jeżeli ktoś ma ograniczony budżet to niech poczeka na sporą obniżkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż "cza" to powiedzieć :24_stuck_out_tongue:

 

Przepraszam, jeżeli kogoś namówiłem tym postem (w co wątpię ale jednak kto wie :P)...

 

Zgadzam się z Banan91PL w 100% z tym co napisał.

 

Jednak powiedźmy sobie szczerze albo załatają grę i będzie już w miarę grywalna + ma być multi i może akurat komuś to fun da, lecz na chwilę obecną jest słabo, jedynie cała mechanika/balistyka i wszystko co z tym związane to jedyny sensowny plus gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresowanie w naszym kraju takie duże że śmiem wątpić czy sprzedali 100 kopii :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×