Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Nier: Automata

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj moje spojrzenie na najnowsze dzieło YokoTaro.

Wszystko stworzone amatorsko ;) Miłego oglądania :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo entuzjastyczna recenzja, z którą się kompletnie nie zgadzam ale mam nadzieję,  że przysporzy kilku fanów uniwesum :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gra dobra+ jako całość. Jako Nier wypada bardzo słabo. Ja jestem rozczarowany fabułą. Jest miałko i bez polotu. Ale grę polecam, szczególnie tym, którzy nie znają uniwersum. Moja opinia wynika głównie z wysokich oczekiwań, jakie miałem wobec gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwyciło mnie 2. 3. i 4. zakończenie Gestalta. W Automacie niestety nie ten poziom. Ale udzielił mi się Twój entuzjazm. Gra właśnie wylądowała ponownie w napędzie. Być może coś mnie ominęło, będę szukał.

Btw, co sądzisz nt. duszenia androidów?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nier automata to świetna gra nie dla fanów nier I tyle... dla mni naciągane 8... fabularny zawód po całości. Postacie mialkie I nijakie, motywacje kijowe, fabuła średnia z akcentem na lepsze chwile, końcówka bardzo słaba, gra to dla fana zawód generacji chociaż jako taki twór nazywając się inaczej: ot dobry I poprawny action rpg. 

 

 

Ps. Ani to dobry slasher ani to dobre rpg... fuzja kwadratowych z platynowymi nie wyszła na dobre gdyż gra ani to dobry slasher od platynowych ani dobre rpg od squre... wyszedł przecietniak... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×