Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, anarom 1 napisał:

Uwielbiam Dead Nation  i nie wiedziałem o tym cudeńku. Gra dla mnie świetna i nie mogę się oderwać.

 

Paniczu to czemu my jeszcze razem nie gramy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W weekend nie dam rady, ale od przyszłego tygodnia jak najbardziej.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pojawiła się w plusie wiec nie zastanawiałem się pobiorę i sprawdzę, bardzo przyjemna gra wcześniej nawet o niej nie wiedziałem wciągnęła mnie strasznie Horizon dalej leży na półce a już miałem go odpalić.

Moja postać jest słaba i bije jak baba ale pracuje nad tym, mogę się dołączyć do kogoś na wspólne sesje.

Wczoraj odpaliłem wieczorkiem  misję statek arka widzę poziom legenda dwóch japońców poziom 30/300, nie zastanawiając się wbijam z przerażeniem patrze jak goście lecą przez mapę a exp nabija jak szalony, nawet nie byłem statystą bo nie mogłem im dotrzymać tempa w 14 minut nabiłem 350 mln doświadczenia 1/3 tego co miałem przed dołączeniem, zostaję mi szukanie jakiegoś lepszego ekwipunku obecnie jest słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to 15 leveli jesteś w stanie nabić na jednej sesji na poziomie "Legend" i to bez całkowitego czyszczenia mapy.

Jeśli chodzi o sprzęt to najlepiej robić Arkę na Legendzie, tyle że trzeba mieć już 300 level, albo około.

Ze skrzynek zawsze wylatują legendy, minimum jedna, a od 4 poziomu już 2, a na 5 chyba 3 nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Gra pojawiła się w plusie wiec nie zastanawiałem się pobiorę i sprawdzę, bardzo przyjemna gra wcześniej nawet o niej nie wiedziałem wciągnęła mnie strasznie Horizon dalej leży na półce a już miałem go odpalić.

Moja postać jest słaba i bije jak baba ale pracuje nad tym, mogę się dołączyć do kogoś na wspólne sesje.

Wczoraj odpaliłem wieczorkiem  misję statek arka widzę poziom legenda dwóch japońców poziom 30/300, nie zastanawiając się wbijam z przerażeniem patrze jak goście lecą przez mapę a exp nabija jak szalony, nawet nie byłem statystą bo nie mogłem im dotrzymać tempa w 14 minut nabiłem 350 mln doświadczenia 1/3 tego co miałem przed dołączeniem, zostaję mi szukanie jakiegoś lepszego ekwipunku obecnie jest słabo.

 

30 minut temu, Patricko napisał:

Ogólnie to 15 leveli jesteś w stanie nabić na jednej sesji na poziomie "Legend" i to bez całkowitego czyszczenia mapy.

Jeśli chodzi o sprzęt to najlepiej robić Arkę na Legendzie, tyle że trzeba mieć już 300 level, albo około.

Ze skrzynek zawsze wylatują legendy, minimum jedna, a od 4 poziomu już 2, a na 5 chyba 3 nawet.

 

Panowie a widzieliście jaki jest mnożnik do dropu legend na poziomie Legendarnym??

 

uwaga: 800% masakra :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy drugi poziom świata jest ostatnim poziomem?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, piotrekoka napisał:

Czy drugi poziom świata jest ostatnim poziomem?

 

 I tak i nie.

Nie ma trzeciego poziomu świata lecz są wyższe poziomy gry (expert, mistrz, legenda). By odblokować dostęp do mistrza i legendy musisz przejść drugi poziom świata na expercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lul , fajna ta gierka, odgłosy pukawek i obcych fajnie robią klimat, przypomniały mi się czasy z psxa pozycji Reloaded (czy jakoś tak). Dawno nic mnie z plusa nie zaskoczyło pozytywnie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, okoni napisał:

Lul , fajna ta gierka, odgłosy pukawek i obcych fajnie robią klimat, przypomniały mi się czasy z psxa pozycji Reloaded (czy jakoś tak). Dawno nic mnie z plusa nie zaskoczyło pozytywnie.

 

Paniczu mlaszczoni, lecisz na sesję na legendzie? Byndzie grind, byndzie EXP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę opanować level monkey :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to kolejna popierdółka, a przypomniały się stare dobre czasy, gra wciąga i naprawdę chce się w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ wbijanie lvl na Hardkorze to męczarnia :38_worried: (mam prawie 20 lvl), grind z wysokimi lvl odpada bo jestem na strzała no chyba że jakiś łaskawca by mnie cały czas pilnował aby nikt mnie nie ubił (nie realne), muszę mozolnie i powoli wbijać lvl na Weteranie... Masakra... 

 

EDIT: Chyba, że ktoś z Was pisze się na pomoc :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 6 albo 7lv, także bida z nędzą. Nie gram z tobą bo jestem za słaby, nie mogę podbić bo czasu ostatnio mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Ależ wbijanie lvl na Hardkorze to męczarnia :38_worried: (mam prawie 20 lvl), grind z wysokimi lvl odpada bo jestem na strzała no chyba że jakiś łaskawca by mnie cały czas pilnował aby nikt mnie nie ubił (nie realne), muszę mozolnie i powoli wbijać lvl na Weteranie... Masakra... 

 

 

Chłopaki nie grają na Legendzie w pierwszym świecie? Jeśli tak to współczuję. Tak jak mówiłem gdy graliśmy razem: legalnie będziesz musiał przejść ze 100 razy pierwszą misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, malpka napisał:

 

Chłopaki nie grają na Legendzie w pierwszym świecie? Jeśli tak to współczuję. Tak jak mówiłem gdy graliśmy razem: legalnie będziesz musiał przejść ze 100 razy pierwszą misję.

 

Na pierwszym świecie Legenda nie dostępna :24_stuck_out_tongue: Dopiero od 2 świata :24_stuck_out_tongue:

Jedyne co to musowo przejść 1 raz grę, wbić na 2 świat i tak próbować na legendzie szybko farmić EXP u kogoś w sesji na legendzie :24_stuck_out_tongue:

 

No ja już w hooy razy na weteranie 1 misję ograłem, masakra... i ledwo co 20 lvl wpadł... To będzie męczarnia te 10 lvl :38_worried:

 

(chcę wbić 30 lvl na 1 świecie, a później na żółtodziobie ten trofik z aktywacją respawnów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

No ja już w hooy razy na weteranie 1 misję ograłem, masakra... i ledwo co 20 lvl wpadł... To będzie męczarnia te 10 lvl :38_worried:

 

Kupujesz coś takiego:

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/alienation-veteran-heroes-pack/cid=EP9000-CUSA00062_00-ANSTARTLEVEL0015

 

robisz postać na drugi świat i wbijasz do kogoś na legendzie. Kilka minut i po kłopocie. Szkoda na to czasu bo na legalu zajmie ci to jakieś 6-7 godzin.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

 

Kupujesz coś takiego:

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/alienation-veteran-heroes-pack/cid=EP9000-CUSA00062_00-ANSTARTLEVEL0015

 

robisz postać na drugi świat i wbijasz do kogoś na legendzie. Kilka minut i po kłopocie. Szkoda na to czasu bo na legalu zajmie ci to jakieś 6-7 godzin.

 

 

Już nie ma sensu :24_stuck_out_tongue: Mam 27 lvl więc do 30 już tuż tuż...

 

Grałem z gościem od ok.19 lvl i tak we 2, później doszedł kolejny (oczywiście między czasie na chwilę jakiś nieogar się trafił :38_worried: ), później jeszcze 4 i w tym randomowym teamie czyściliśmy całą mapę na Hardkorze (WETERAN), z wyzwań, bossów, zbieraliśmy mnożnik lootu x3, po prostu czysta przyjemność :):)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto gra na legendzie, praktycznie nikt. Jedynie liczyć, że traficie na koksa który do Was dołączy, jeśli Wy chcecie do legendy dołączać to na bank padniecie po 20 sekundach.

Ja grałem non stop pierwszą misję solo na Veteranie. Niszczyłem 3 checkpointy, robiłem misję i do heli.

No chyba, że macie ekipę na swoim poziomie to wtedy warto powoli czyścić mapę.

Ja wbiłem 30 w jeden dzień, ale zaczynałem od 15 w 2 świecie (tam domyślnie jest już więcej xp), miałem z Season Passa ten buff do 15 levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Mało kto gra na legendzie, praktycznie nikt. Jedynie liczyć, że traficie na koksa który do Was dołączy, jeśli Wy chcecie do legendy dołączać to na bank padniecie po 20 sekundach.

Ja grałem non stop pierwszą misję solo na Veteranie. Niszczyłem 3 checkpointy, robiłem misję i do heli.

No chyba, że macie ekipę na swoim poziomie to wtedy warto powoli czyścić mapę.

Ja wbiłem 30 w jeden dzień, ale zaczynałem od 15 w 2 świecie (tam domyślnie jest już więcej xp), miałem z Season Passa ten buff do 15 levelu.

 

E tam czitery :24_stuck_out_tongue: Ja prawilnie od 1 lvl na Weteranie na 1 świecie wbijam, ale fakt te ostatnie 7 lvl to czysta przyjemność, gdy z automatu ludzie widzą co i gdzie...

Wiedzą co i jak gdy się pojawia Horda, wiedzą, że trzeba rozdupczyć 3 x checkpoint itp. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Mało kto gra na legendzie, praktycznie nikt. Jedynie liczyć, że traficie na koksa który do Was dołączy, jeśli Wy chcecie do legendy dołączać to na bank padniecie po 20 sekundach.

 

Trafiłem na Polaka. Na legendzie jechał przez mapę jak terminator. Poruszałem się blisko niego bo i tak przeciwnicy nie mieli szans do niego podejść. Po 3-4 minutach z 15lv dobiłem do 30lv i po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, malpka napisał:

Trafiłem na Polaka. Na legendzie jechał przez mapę jak terminator. Poruszałem się blisko niego bo i tak przeciwnicy nie mieli szans do niego podejść. Po 3-4 minutach z 15lv dobiłem do 30lv i po zabawie.

 

Paniczu jak wbiłeś ten trofik na Ekstremalnym z checkpointami?? Musi być SOLO, czyli bez pomocy 2 gracza tak?

 

Odpalam Żółtodzioba i jadę cała mapę tak? (czyściłeś kawałek po kawałku czy robiłeś rush?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak:

Nowa gra z nową postacią>hardcore>tryb solo czyli tylko zaproszeni gracze>pierwsza mapa i jedziesz na spokojnie.

Wbrew pozorom trofeum bardzo proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, malpka napisał:

Robisz tak:

Nowa gra z nową postacią>hardcore>tryb solo czyli tylko zaproszeni gracze>pierwsza mapa i jedziesz na spokojnie.

Wbrew pozorom trofeum bardzo proste.

 

To spokojnie sobie zrobię jak zaraz 30 lvl wbiję, będzie łatwiej trochę :24_stuck_out_tongue:

A w sumie może masz rację bo na nowej postaci, moby skalują się do 1 lvl

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na prawdę dobra. Mi podoba się bardziej niż helldivers, które w sumie tak na moje były bardziej rozbudowane.

Tutaj niestety brakuje zawartości, ale miód jest bardzo konkretny. Szkoda, że prawdopodobnie nie będą tej gry rozwijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helldivers to jedna z najlepszych gier z Plusa. Alienation jest nudne jak flaki z olejem po jakims czasie, ciagle tylko spam R2. Ja tez bede wbijac 30 level na hardcore moze ktos chce pograc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×