Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, od którego levelu te pukawki dostają kopa? Grałem wczoraj z gościem co miał 30 lvl,  zamiatał tłum obcych na jedno podejście,  a ja (25lvl) mimo że upgrejduję sprzęty,  męczę się przeokrutnie. Jeszcze na początku gry z tego SuperShoota na hita ubijałem wszystko co biegło , teraz i pięć serii nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, okoni napisał:

Pany, od którego levelu te pukawki dostają kopa? Grałem wczoraj z gościem co miał 30 lvl,  zamiatał tłum obcych na jedno podejście,  a ja (25lvl) mimo że upgrejduję sprzęty,  męczę się przeokrutnie. Jeszcze na początku gry z tego SuperShoota na hita ubijałem wszystko co biegło , teraz i pięć serii nie pomaga.

 

Od 30 lvl 9czyli maksymalnego podstawowego) lecą już bronie na maks. lvl czyli 30, wystarczy DUŻOOOOOOOO szczęścia i jak dropnie legenda (na 30 lvl postaci -> 30 lvl broni) i możesz zamiatać....

 

+ Jak byś grał z gościem z 20 lvl a TY na 25 to też byś "prawie" zamiatał bo to spora różnica lvl... (a potwory skalują się do lvl hosta)

 

EDIT: Wbijasz na 25 lvl do gościa na 30 -> to masz problemy z "JEGO 30lvl mobami + modyfikator poziomu trudności" , Wbijasz TY do gościa na 20 lvl to młócisz "JEGO 20 lvl moby + modyfikator".... TAK to działa...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze gdzie znajdę "Siewce Płomieni" w największej liczebności?? Bo jakoś za hooy trafić nie mogę na niego (a niby w misji mam w dowolnej lokalizacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Panicze gdzie znajdę "Siewce Płomieni" w największej liczebności?? Bo jakoś za hooy trafić nie mogę na niego (a niby w misji mam w dowolnej lokalizacji)

Spróbuj w chyba 3 misji w pierwszym regionie, tam gdzie trzeba inkubatory rozpieprzać. O ile dobrze kojarzę tam tego łazi pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flamer? Brazylia 3 albo 2 misja, pełno ich tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Patricko napisał:

Flamer? Brazylia 3 albo 2 misja, pełno ich tam.

Nie spalacz, tylko siewca płomieni :24_stuck_out_tongue: 

To te takie co zostawiają palące gluty za sobą.

Udało mi się na filmiku wypatrzyć, że w oryginale to trailblazer

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też Brazylia, ta misja u góry bodajże startuje zaraz obok nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One są tak naprawdę wszędzie tam, gdzie są jaja. Z większości tych dużych jaj one wyskakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:

One są tak naprawdę wszędzie tam, gdzie są jaja. Z większości tych dużych jaj one wyskakują.

 

Mi tM jak na złość z dużych jaj wyskakiwał coś tam Alfa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak chcecie wyfarmic 12 slotowa bron i levelowac to poziom legendary 2 misja, rozwalac 3 checkpoiny daja lepszy drop. W 5 minut sie misje robi, expi mega szybko i pelno corow wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wypizdzisko napisał:

Pany jak chcecie wyfarmic 12 slotowa bron i levelowac to poziom legendary 2 misja, rozwalac 3 checkpoiny daja lepszy drop. W 5 minut sie misje robi, expi mega szybko i pelno corow wpada.

 

Boże widzisz i nie grzmisz, coś ty Amerykę odkrył z tymi 3 checkpointami, tylko co ty mi tu pierniczysz o farmie... 

 

JEDYNA słuszna drogra do dropu dobrej legendy to Arka na Legendarnym x 5 poziomów i wszystko w temacie, dzięki...

 

A skoro taki z Ciebie obeznany gracz to który masz level i jaki DMG broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

Boże widzisz i nie grzmisz, coś ty Amerykę odkrył z tymi 3 checkpointami, tylko co ty mi tu pierniczysz o farmie... 

 

JEDYNA słuszna drogra do dropu dobrej legendy to Arka na Legendarnym x 5 poziomów i wszystko w temacie, dzięki...

 

A skoro taki z Ciebie obeznany gracz to który masz level i jaki DMG broni?

Widze, ze cebula sie unosi nie wiadomo z jakiego powodu. Tylko mowie jak 12 slotowa bron najszybciej wyfarmic do platyny razem z corami, nawet 300 lvl tak najszybciej wbic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wypizdzisko napisał:

Widze, ze cebula sie unosi nie wiadomo z jakiego powodu. Tylko mowie jak 12 slotowa bron najszybciej wyfarmic do platyny razem z corami, nawet 300 lvl tak najszybciej wbic.

 

Farma pod Platyne a FARMA to 2 różne rzeczy... Nic nie pisałeś o farmie pod platyne, tylko teraz dopiero o tym wspominasz...

A pod platyne to na byle misji 1,2,3,4 którejkolwiek coś wypadnie na Legendarnym...

 

Jak ktoś chce farmić legendarne najlepsze to tylko Arka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat arka na legendarnym daje gwarantowane legendy, a na tej misji to może, ale nie musi wypaść. Tyle, że już trzeba mieć ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

Farma pod Platyne a FARMA to 2 różne rzeczy... Nic nie pisałeś o farmie pod platyne, tylko teraz dopiero o tym wspominasz...

A pod platyne to na byle misji 1,2,3,4 którejkolwiek coś wypadnie na Legendarnym...

 

Jak ktoś chce farmić legendarne najlepsze to tylko Arka...

A Arka czasami nie daje po prostu 100% szansy na legendę, ale może być tak samo gówniana jak każda inna? Ja wszystkie bronie jakich używam mam ze zwykłych misji.

Jestem prawie pewien, że legenda do legenda, a jej jakość jest kompletnie losowa i nie ma na nią wpływy ani miejsce ani poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

A Arka czasami nie daje po prostu 100% szansy na legendę, ale może być tak samo gówniana jak każda inna? Ja wszystkie bronie jakich używam mam ze zwykłych misji.

Jestem prawie pewien, że legenda do legenda, a jej jakość jest kompletnie losowa i nie ma na nią wpływy ani miejsce ani poziom trudności.

 

Natomiast mnożnik do legendy drop rate Legendy na Arce jest o wiele większy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Natomiast mnożnik do legendy drop rate Legendy na Arce jest o wiele większy...

No tak, ale on wpływa tylko na ilość, nie na jakość.

Równie dobrze mogą CI na arce noego powypadać kilkuslotowe badziewia a 12 slotowy dewastator z bumerangiem przy strzale wypadnie Ci z mutanta na żółtodziobie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

No tak, ale on wpływa tylko na ilość, nie na jakość.

Równie dobrze mogą CI na arce noego powypadać kilkuslotowe badziewia a 12 slotowy dewastator z bumerangiem przy strzale wypadnie Ci z mutanta na żółtodziobie.

 

Wiadomo że to tylko RNG (największe ścierwo :P), jednak gdy wypada 1 Legenda, a wypada ich 6 to szansa jest o niebo większa na lepszy łup tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokladnie Xavris ma racje w tej grze drop to jeden wielki random, na tej misji leca caly czas legendy jak sie nie ginie. Ja gralem na innych misjach i nie widzialem zeby niby cos lepszego wypadalo a dobilem do 250lvl. Na arce na legend niestety za dlugo schodzi chyba ze sie ma 3 gosci z dobrymi postaciami.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Wiadomo że to tylko RNG (największe ścierwo :P), jednak gdy wypada 1 Legenda, a wypada ich 6 to szansa jest o niebo większa na lepszy łup tak?

Tak, ale i tak uważam, że arka nie jest idealna do farmienia. To że towar wypada tylko na końcu jest przegięte, bo nawet dobrą ekipę pech jest w stanie skosić w 3 sekundy. Tylko japońce to ogarniają tak, zę mają wyrąbane :)

Ja tam unikałem raczej robienia arki, bo chyba mimo wszystko łatwiej levelować/zbierać rdzenie i broń jest na zwykłej legendzie, choćby na misji z reaktorem (ostatnia w prypeci, nie pamiętam nazwy).

jeżeli jest się w stanie z ekipą na totalnym luzie robić regularnie 5 poziomów arki, wtedy arka. Jeśli nie, moim zdaniem lepiej wychodzi normalne granie. Przynajmniej wiesz, że coś dostaniesz :24_stuck_out_tongue:

Pomijam to, że brakuje czegoś między normalnym graniem a arką na legendarnym :24_stuck_out_tongue:

Smutna trochę jest ta gra, bo daje od cholery frajdy a jest jej tak mało...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz z gosciem gralem arke na legend gdzie bral bossow na 4 hity :) Generalnie zrobilem platyne i mi wystarczy, tylko dlatego ze mnie znajomy namowil. Na dluzsza mete za duza monotonia sie wkrada po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przejście ostatnią postacią to była mordęga. Monotonia pojawia się zdecydowanie za wcześnie ale i tak stosunkowo później niż w Diablo 3. Mi podczas ostrego ośmiodniowego grania dwunastoslotowa legenda wpadła dwa razy w ciągu jednego dnia. W obu przypadkach grałem zwykłe misje na legendzie. I tak miałem farta. Czytałem posty ludzi mających na liczniku +100h grania i nadal na nią czekają. Na łatwym nigdy nie wydropiłem żadnej legendy.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Panicze gdzie znajdę "Siewce Płomieni" w największej liczebności?? Bo jakoś za hooy trafić nie mogę na niego (a niby w misji mam w dowolnej lokalizacji)

Też wczoraj się z tym męczyłem i przypadkowo trafiłem na 20 sztuk. Pojawiają się w co drugim wyzwaniu na mapie. Niby normalnie też występują ale bardzo żadko i są podobne do Alpha... coś tam. Jedyna różnica, że Alpha jest niebieska a plomiennik czerwony. Jednak w wyzwaniu tego nie będzie widać bo tam wszystko jest jakby "ze szkła".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki :)

Trofikow nie łowię ale tym razem czemu nie Platynka wpadła.. c2bb15bc6f028cc724850fb4fcccbf31.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

No i dzięki :)

Trofikow nie łowię ale tym razem czemu nie emoji14.png Platynka wpadła..

Mi też, ale się nie chwaliłem :PP

Ale gdyby nie jacyś nienormalni ludzie z levelem 30/300 grający drugą misję na legendzie to bym nigdy 30 na ekstremalnym nie zrobił, bo bym nie miał nerwów :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×