Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K18

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz że nie zwróciłem na to uwagi,  szkoda bo nba jest dość skomplikowane a tłumaczenia które się na własną rękę szuka nie zawsze dają nam dobre odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie przydałoby się w myGM, bo tam jest trochę rzeczy do ogarnięcia. Cała reszta kariera czy myteam to skrajne podstawy angielskiego więc każdy powinien sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nikt nie kupił nowej koszykówki? Warto kupić? Sa jakieś ważne zmiany w porównaniu do 2K17 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sipap napisał:

Kurcze, nikt nie kupił nowej koszykówki? Warto kupić? Sa jakieś ważne zmiany w porównaniu do 2K17 ?

tak, przesadzili z chciwością na dodatkową $$$ z mikropłatności...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam o samej grze sie nie wypowiem bo sportowe gry mnie nie bardzo interesuja.

 

Ale zadziwia mnie fakt zwiazany z mikroplatnosciami - za wszystko placisz VC, niewazne kosmetyka czy rozwoj postaci, glitche ktore pozwalaja farmic VC lataja szybciutko.

 

A oceny wysokie wysokie chyba tylko the 6th axis dalo 3/10 i od razu sie do nich 2K odezwalo...

 

A juz smiech mnie ogarnia jak widze broniacych tej praktyki - ktorzy pisza "no ale 2K zapowiedzialo ze obnizy ceny u fryzjera (sic)"

Pomijam juz ze nie ma podgladu fryzury przed zakupem.

 

Jedno jest pewne jesli widze gre ktora wali po oczach czyms takim:

macufm3fom9gs3opo1ol.png

No to mysle ze to darmoszka mobilna.... a nie gra w pelnej cenie.

 

O samych mikro platnoscach wypowiadal sie Jim Sterling na swoim kanale, a takze pisalo o tym kotaku: https://kotaku.com/nba-2k18-is-riddled-with-microtransactions-1818554307

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2017 o 19:56, Sipap napisał:

Kurcze, nikt nie kupił nowej koszykówki? Warto kupić? Sa jakieś ważne zmiany w porównaniu do 2K17 ?

 

Zależy co chcesz grać i ile. Jak karierę to patrz to co pisali koledzy wyżej. Żeby dobrze rozwinąć postać bez płacenia trzeba zagrać około 300 meczy i to z dobrą oceną...

Myteam jest chyba lepszy niż w tamtym roku, nawet online jest grywalne.

Sam gameplay jest poprawiony, zwłaszcza SI w obronie. Choć wylewy typu podania w trybuny dalej występują. Ja bawię się dobrze bo sporo gram,  ale jak ktoś gra od czasu do czasu to może śmiało zostać przy 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się wypowiedzieć. Gram w gre od ok. 1,5 tygodnia.  Graficznie i gameplay'owo jest progres lecz niestety pozostałe aspekty gry to krok wstecz. Aż mnie wkurzenie bierze co oni zrobili z myCarrier. Ten cały neibourhood to dno. Wszedzie trzeba podbiegac co bawi jedynie przez pierwsze 5 minut. Miało być koszykarskie GTA a wyszło jakies nie wiem co. VC to już typowy skok na kase  graczy. Zdobywa sie go teraz o wiele wolniej niż w chociażby 2k17. Gdyby nie świetny  gameplay i progres samych meczy i brak jakiejkolwiek konkurencji rzuciłbym to w cholere.  Cierpliwosć graczy już sie kończy i dodanie drużyn z najlepszymi zawodnikami danej organizacji tego nie zmieni.

 

Jakby ktoś chciał pograć na multiku to PSN: kruczek293

Edytowane przez Kruczek293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×