Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E3 już za niecały miesiąc, więc może warto założyć tamat zbiorczy, który będzie poruszał wątki związane z tym wydarzeniem. Obecnie póki co poza samą datą niewiele wiadomo (chociaż gdzieś już widziałem plan targów Sony, ale nie wiem na ile prawdziwy), ale od czego jest fantazja?

 

No właśnie, co chcielibyście zobaczyć najbardziej?

 

Moja osobista lista to:

- Destiny 2

- Days Gone

- Shenmue 3

- Gra od panów z Evolution (teraz są w Codemasters)

 

No i taka strefa marzeń bardziej:

- Cyberpunk 2077

- Mad Max 2

- Doom (kolejna część)

- Gran Turismo 7

- GTA 6

 

A Wy jakie macie swoje typy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał na pewno zobaczyć coś związane z RDR2. Destiny 2 to wiadomo w moim przypadku tak samo jak i w twoim Patricko :1_grinning: Days Gone też chętnie bym przytuli..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 10 czerwca, godz. 21.00 (czasu polskiego) - Electronic Arts (EA Play)

Niedziela, 11 czerwca, godz. 23.00 - Microsoft

Poniedziałek, 12 czerwca, godz. 4.00 - Bethesda Softworks

Poniedziałek, 12 czerwca, godz. 19.00 - PC Gaming Show

Wtorek, 13 czerwca, godz. 3.00 - Sony

Wtorek, 13 czerwca, godz. 18.00 - Nintendo

 

Tak się prezentują konkretne daty. Nie będzie zaskoczeniem jeżeli napiszę, że czekam z wypiekami na twarzy na szczegóły Project Scorpio. To już za 30 dni :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko MS mnie najbardziej interesuje. Sony wiadomo, że nie zawiedzie ( bo wiedzą, że MS coś szykuje i trzeba bedzie to przebić w kwestii gier ). Po EA to wiadomo czego się spodziewać. Nawet nie wiedziałem, że jest konferencja PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest niby ten wyciek planu prezentacji Sony:

 

3c34789e11e17f2b1cc048961bfd30a9.jpg

 

W sumie nic nadzwyczajnego, jedynie Crash Team Racing może zaskoczyć jeśli okaże się prawdą.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nadzwyczajnego?!?!  Bloodborne 2.......:banderas::obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzą BB2 i wszystko inne może się schować :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na prezentację Destiny 2 i wracam do klanu :) Szkoda że ACE COMBAT 7 nie ma na rozpisce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu można założyć, że to fejk. Pojedyncze pozycje pewnie będą się zgadzać, bo nie trzeba być wróżką, by stwierdzić, że pojawi się GoW czy Spider-man (screenowe Spiderman to niepoprawna forma), ale nowy Resistance, gameplay DS? :residentsleeper:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dlaczego nie nowy Resistance? Nie zdziwiłbym się gdyby pokazali.

Edit: No tak CoD: Chemical Warfare i wszystko jasne :1_grinning::1_grinning: Fake

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Patricko napisał:

Tutaj jest niby ten wyciek planu prezentacji Sony:

 

3c34789e11e17f2b1cc048961bfd30a9.jpg

 

W sumie nic nadzwyczajnego, jedynie Crash Team Racing może zaskoczyć jeśli okaże się prawdą.

 

 

 

Resistance 4 :banderas:Pomarzyc mozna, niestety CoD: Chemical Warfare skutecznie podwaza wiarygodnosc tej listy, podobnie brak Quantic Dream... Ale mimo wszystko obawiam sie ze wlasnie tak bedzie wygladac konfa Sony - gameplay trailer, gameplay trailer, gameplay trailer, same trailery, a wszystko z datami na 2018 (plus pozniejsze obsowny nawet na 2019). Jedyne co mnie od Sony moze zainteresowac to finalna data premiert GT:S, no bo ile mozna czekac, MS zdazy wydac 3 pelnoprane Forzy w czasie gdy Sony wypusci raptem demo GT na PS4... Oraz ewentualne niespodzianki w postaci wlasnie Res4 lub KZ2 Remaster, MOZE Death Stranding w koncu pokaze o co dokladnie w tej grze bedzie chodzilo, bo trailery nie powiem, zrobily wrazenie i zostawily mega niedostyt.

 

 

MS - najbardziej wyczekiwana konfa przeze mnie, i zgaduje ze nie tylko mnie, wszystko oczywiscie za sprawa Scorpio - jak to bedzie wygladac, ile kosztowac, no i najwazniejsze jak to bedzie dzialac w praniu. Z gier najbardziej czekam na Forze 7, ktora mozna powiedziec bedzie pewniakiem, ktory zapewni kilkaset godzin wysmienitej zabawy. No i moze jakies niespodzianki, Spencer zarzeka sie, ze teraz beda kladli duzy nacisk na gry 1st party, pytanie czy ten nacisk bedzie kladziony na cos innego niz Forza/Halo/Gearsy :jSQVeJ4:

 

Z pozostalych wydawcow, czyt. klepaczy kotletow prawie nic mnie juz od +-15 lat nie interesuje, no sorry ale ile mozna grac w to samo, w dodatko za kazdym razem coraz bardziej niedopracowane i coraz bardziej wybrakowane? Jedynie CoD budzi moje zainteresowanie, bo daje nadzieje na powrot do prostego gameplay'u run&gun sprzed MW2, a wszystko to w epickiej kampanii w czasach WW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najbardziej wyczekiwana gra dekady - Knack 2? :ronnie:

 

A nowy AC to na 99% nie Empire, tylko Origins. Fejk ten screen jak nic, więc proszę się zbytnio nie napalać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MS jakieś gry zapowie? Oprócz mmo o piratach ofkoz :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Phil wyjdzie na scenę, pokaże wszystkim fucka i odleci w przestrzeń kosmiczną za pomocą mocy Scorpio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie się działo, czuć emocje oby nie zabrakło im wazeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us 2 i niczego wiecej do szczescia nie trzeba. Wiem, ze za wczesnie ale kurnia chce juz w to zagrac :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patricko napisał:

Tutaj jest niby ten wyciek planu prezentacji Sony:

 

3c34789e11e17f2b1cc048961bfd30a9.jpg

 

W sumie nic nadzwyczajnego, jedynie Crash Team Racing może zaskoczyć jeśli okaże się prawdą.

 

Chetnie byl pogral bo nic ciekawego pokroju CTR nie ma (chyba sie nie myle) a do grania kanapowego ze znajomymi przy whisky pieknia sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.05.2017 o 10:14, Patricko napisał:

Tutaj jest niby ten wyciek planu prezentacji Sony:

 

3c34789e11e17f2b1cc048961bfd30a9.jpg

 

W sumie nic nadzwyczajnego, jedynie Crash Team Racing może zaskoczyć jeśli okaże się prawdą.

 

 

Byłbym w stanie w to uwierzyć, gdyby nie RDR 2. Nie ma szans nawet na trailer, a co dopiero na 8 minut gameplayu.

Jeśli chodzi o mnie to liczę na datę premiery GT Sport, konkrety o Scorpio i na jak najwięcej niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na konferencję M$ i na to co zaprezentuje Scorpio. Zwłaszcza, że kupiłem nowy TV. Może być świetna alternatywa do grania w multiplatformy, zwlaszcza w 4K ---> RDR2 :) Obstawiam, że cena nie przekroczy 450$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konfy obejrze po fakcie bo bede na urlopie odciety absolutnie od srodkow komunikacji :1_grinning:

 

Sony ciekaw jestem co pokaza i w jakim stylu. To samo tyczy sie MS - ciekaw jestem jak nazwa konsole bo Scorpio to nazwa kodowa i to calkiem przyjemna.

Czego sie spodziewam jeszcze mocniejszego zaznaczenia roznic miedzy 4 the players a the best place to play.

 

po czesci zgadzam sie z @kill pamieta ktos 2013 i pokaz Deep Down od Capcomu na silniku Panta Rhei? Majac na uwadze plotki o rychlym PS5 to obawiam sie czesc z zapowiedzianych gier w tym roku pewnie wydanych bedzie na PS5 ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MagEllan nie kracz :) bo jak wydadzą teraz PS5 z 8TF to czeka nas zastój na lata... PS5 ma wyjść dopiero jak zejdą do 7nm czyli czekamy za Navi i Zen2 w PS5 :) oraz minimum 12TF. 

Edytowane przez WeaponX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wystarczy że pokaże nowe ip, lub nowe gameplay z nadchodzących ip i po sprawie.

 

Ms jak zawsze, kolorowe pady

Nowa konsola z tymi samymi grami, tylko w lepszej oprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam Cię za słowo, że nie będzie już więcej God of Warów, Unchartedów, Ratchetów, Killzone'ów, Gran Turismów, Yakuz czy innych Infamusów. Same nowe ip.

Ufff :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×