Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, konsola za 499 na której sobie pograsz w Forze i Minecrafta :1_grinning: A nie, jeszcze gierki ze sterego Xa na którym może 3 tytuły na krzyż były warte uwagi, a jeszcze kwestia tego co w ogóle przeniosą...

 

Hejty, trolle, marne prowo, ale było slabiutko, jeśli najlepsze z konfy MS były gry multiplatformowe to coś tu nie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna warta uwagi gra na tej konfie to, to całe Anthem, które jest multiplatformą. Wiadomo, że będzie downgrade, nawet na tym XOX, ale może wyjść coś dobrego skoro robił to główny team w BioWare a nie ludzie od DLC jak przy Andromedzie. Tak czy siak, przy tak długiej konfie (prawie 2h) to mega, mega słabo, szczególnie, że oczekiwania były ogromne. Najśmieszniejszą sytuacją była entuzjastyczna reakcja na kompatybilność wsteczną gierek z Xboxa - to dużo powiedziało o sytuacji Microsoftu w gamingowym świecie. Sony nie dosyć, że ma już zapowiedzianego GoWa, Days Gone, TLoU2 i Spider Mana z bomb, z których część zaraz będzie miała premierę, to jeszcze zapowiedzą nowe gry. Czekam z niecierpliwością.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza wygląda wspaniale, ale dla 1 gry nie będę kupował sprzętu za 2,5 tys, szczególnie, że poza grafiką i listą aut ostatnie Forze mocno mnie zawiodły.

 

Pudło cud miód, ale nie ma co w nie włożyć. Nic się nie nauczyli z sukcesu X360 i porażek pierwszego Xboxa i X1. Znowu świetna technologia, tylko nie bardzo jest jak ją doświadczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej w ogóle beka, bo ziomek od Xbox Polska gada z Quazem, mają live na facebook'u. Ten szuka jakiś ciekawostek i nowinek, czegoś co faktycznie przekona że to mega super konsola. Quaz nieobecny duchem, tylko powiedział że fajnie że konsola będzie mniejsza i State of Decay 2 mu się podobało xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konfa była na 7/10, solidna, bez zaskoczeń, ale jak zapowiedzieli wsteczną z pierwszym xboxem ocena skoczyła na 8.5. Więcej w dziale Xboxa X (który akurat zawiódł, może porównania head2head scorpio vs pozostałe konsole da lepszy obraz sytuacji. Btw scorpio było o wiele lepszą nazwą od X)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekskluziw tu, ekskluziw tam... Tyle razy padło to słowo, że dzwoniło mi w głowie jeszcze przez długie godziny. I co z tych ekskluziwów urwało? Nic. Załamka :FailFish:

Sony może spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie poczulem tej mocy w nowym xboxie o ktorej przypominali co 10 slow... most powerfull console EVER! minecraft w 4k UHD

 

Niech Sony pokaze cos z TLOU 2 bo nie moge sie juz doczekac tej gry. Na zadna inna tak nie czekalem :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanbojem żadnej firmy, gram na tym na czym aktualnie jest mi najwygodniej. Nie oglądałem konferencji ms wystarczy że poczytam fora i wypowiedzi ludzi. Przez 3 lata miałem PS4 od roku gram na x one. Wiem już że na ten moment nowego xboxa nie kupię na pewno, wystarczy mi one. Ogólnie co mi z tego że konsola mocniejsza jak nie ma na to ciekawych gier ekskluzywnych. Także czekam na to co pokaże Sony i najprawdopodobniej na koniec roku kupię sobie jako druga konsole PS4 pro bo będą na nie interesujące mnie gry typu god of war, days gone, last of us 2, na pewno jakieś w przyszłości gierki będą ciekawe typu nowy killzone, do tego wychodzi remaster crasha, będę miał Horizon do ogrania i remaster wipouta. Także pod względem gier chyba jednak Sony ma tą przewagę.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup xox może być opłacalny, jeśli multiplatformy będą faktycznie działać zdecydowanie lepiej niż u konkurencji. Już prosiak pokazał że fajnie mieć wybór typu grafa vs fps. Xox ze swoimi większymi bebechami, powinien to jeszcze lepiej akcentować. Także ps4 do najlepszych exów a xo do multiplatform.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli multiplatformy rzeczywiscie beda smigac o tyle lepiej to nie wiem czy nie lepiej wybrac Xa a na PROsiaku zebrac i ograc te kilka exów i odsprzedac.

Jak by sie tak przyjrzec to te killery na ktore czekamy (GOW, Days Gone, Detroit: Become Human, TLOU i kilka innych) to juz sie przewijaja od kilku lat na E3 i dalej juhc wie kiedy zagramy :pazura:

I tak jak ja ogrywam single i opycham dalej i na codzien odpalam szybki multi w B1 albo CODa to jesli roznica bedzie spora to nie wiem czy nie lepiej wtedy zmienic konsoli (teraz mam PROsiaka) :smart:

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rambo8 napisał:

jesli multiplatformy rzeczywiscie beda smigac o tyle lepiej to nie wiem czy nie lepiej wybrac Xa a na PROsiaku zebrac i ograc te kilka exów i odsprzedac.

Jak by sie tak przyjrzec to te killery na ktore czekamy (GOW, Days Gone, Detroit: Become Human, TLOU i kilka innych) to juz sie przewijaja od kilku lat na E3 i dalej juhc wie kiedy zagramy :pazura:

I tak jak ja ogrywam single i opycham dalej i na codzien odpalam szybki multi w B1 albo CODa to jesli roznica bedzie spora to nie wiem czy nie lepiej wtedy zmienic konsoli (teraz mam PROsiaka) :smart:

Przecież Days Gone i God of War zostało zapowiedziane rok temu na e3, a TLOU na imprezie PLAYSTATION w grudniu więc o jakich kilku latach piszesz? o,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unknown3d napisał:

Przecież Days Gone i God of War zostało zapowiedziane rok temu na e3, a TLOU na imprezie PLAYSTATION w grudniu więc o jakich kilku latach piszesz? o,0

no i teraz kolejny rok się pojawią kolejne zapowiedzi ;)

jest szansa, że w DG zagramy w tym roku bo na GOWa nie liczę 

a na TLOU to sobie jeszcze wszyscy spoooro poczekamy - może wyjdzie pod koniec tej generacji i później wersja remastered na PS5 (patrz TLOU 1;)

w międzyczasie można grać i grać w multiplatformy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rambo8 napisał:

no i teraz kolejny rok się pojawią kolejne zapowiedzi ;)

jest szansa, że w DG zagramy w tym roku bo na GOWa nie liczę 

a na TLOU to sobie jeszcze wszyscy spoooro poczekamy - może wyjdzie pod koniec tej generacji i później wersja remastered na PS5 (patrz TLOU 1;)

w międzyczasie można grać i grać w multiplatformy ;)

Myślę że Days Gone i Spider-Man to pewniaki na jesień, Gow i Detroit na marzec i luty/2018 ,TLOU2 wiosna 2019. Dziś myślę ,że o 3w nocy sporo się dowiemy. ;) Pozdro!

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak Rockstar robi GTA przez kilka lat to nikt nie ma pretensji, dlaczego? Bo wiemy, że jak wydadzą grę to zniszczy wszystko. Chyba lepiej poczekać na dopracowany produkt, niż co roku dostawać papke? Oczywiście pomijam wyjątki, gdzie coś zostaje zapowiedziane i potem słuch o tym tytule zaginął :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ;) cos o tym Spajderze za cicho - zdziwię się, że tak szybko się pojawi - na pewno by się lansowali  :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

No ale jak Rockstar robi GTA przez kilka lat to nikt nie ma pretensji, dlaczego? Bo wiemy, że jak wydadzą grę to zniszczy wszystko. Chyba lepiej poczekać na dopracowany produkt, niż co roku dostawać papke? Oczywiście pomijam wyjątki, gdzie coś zostaje zapowiedziane i potem słuch o tym tytule zaginął :)

Niby tak, ale z drugiej strony nie lepiej zapowiedzieć tytuł wtedy kiedy prace zbliżają się ku końcowi i wydać ją po 4-6miesiącach od zapowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

No ale jak Rockstar robi GTA przez kilka lat to nikt nie ma pretensji, dlaczego? Bo wiemy, że jak wydadzą grę to zniszczy wszystko. Chyba lepiej poczekać na dopracowany produkt, niż co roku dostawać papke? Oczywiście pomijam wyjątki, gdzie coś zostaje zapowiedziane i potem słuch o tym tytule zaginął :)

jasne ze tak - niech produkują i 5 lat ;)
tylko clue mojej wypowiedzi było takię, że jak ktoś nie ma ciśnienia to sobie bierze mocniejszy sprzęt do ogrywania multiplatform a później kupuje drugi tylko żeby ograć te kilka exów

2 minuty temu, unknown3d napisał:

Niby tak, ale z drugiej strony nie lepiej zapowiedzieć tytuł wtedy kiedy prace zbliżają się ku końcowi i wydać ją po 4-6miesiącach od zapowiedzi?

tak było by dla nas idealnie - ale nie dla nich :)

wrzucają produkcje na tapetę i od razu plota w sieć a my się ślinimy przez kolejne lata - do tego bezmózgi składają preordery 10 lat wcześniej na kota w worku :ExHPnhn:

więc nie ma sie co dziwic :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patricko napisał:

Nie no, konsola za 499 na której sobie pograsz w Forze i Minecrafta :1_grinning: A nie, jeszcze gierki ze sterego Xa na którym może 3 tytuły na krzyż były warte uwagi, a jeszcze kwestia tego co w ogóle przeniosą...

 

Hejty, trolle, marne prowo, ale było slabiutko, jeśli najlepsze z konfy MS były gry multiplatformowe to coś tu nie gra :)

Nie przesadzaj że może trzy tytuły były dobre. Jest ich dość sporo i kilka perełek w które na konsoli Sony nie zagrasz

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź pod uwagę, że to oni decydują co będzie dostępne do grania, tak samo jak z X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Tylko weź pod uwagę, że to oni decydują co będzie dostępne do grania, tak samo jak z X360.

Zgadza się wszystko okaże się w praniu. Ciekawe czy u nas będzie taka promocja jak na zachodzie ze oddajesz przy zakupie swojego XO i masz upust cenowy na XBX. Ile to nie wiem. Może sie okazać że z 500 euro zrobi się 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się u nas x tymi promocjami. Chyba nawet na zachodzie tego nie ma? O US słyszałem, że to stosują, ale nie wiem jak Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS na E3 nie pozamiatał, ale było więcej niż przyzwoicie. Czas tytułów ekskluzywnych na X'a właściwie się skończył. Z ciekawych rzeczy pozostało tylko Halo...i aż Halo. Większość dobrych gier na X'a będzie dostępne na Win10, to nie jest żadne zaskoczenie. Cenię obie platformy, zarówno tę od Sony jak i tę od MS, ale oceniając obiektywnie Sony wydało podczas tej generacji zdecydowanie lepsze ex'y. Miażdżące ex'y. Natomiast zwróćcie uwagę na to, że za 499$ dostajemy konsolę, której moc GPU zbliżona jest do Geforce'a 1070... za którego trzeba zapłacić cały czas ok. 1 800 zł...a na samej karcie graficznej sobie nie pogramy. W dodatku wygląda na to, że konsolę dobrze chłodzoną i prawdopodobnie cichą. Design jest spoko, mała, właściwie identyczna jak XO S. No i całkowita wsteczna kompatybilność, dla mnie to wielka zaleta. Fajnie będzie się przesiąść na pewien czas z PS4 na XOX i ograć tytuły wydane na XO. Tak więc bez szału, ale więcej było plusów niż minusów. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×