Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazują gameplay z asasyna i w sumie to żadnych rewolucji nie widzę  tym bardziej w walce :<

 

no nic dziś chyba czekam do 2 (uk) i oglądam na żywo konferencje Sony najwyzej będę nieżywy w pracy

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ujowa konferencja, gra o piratach spowodowala ze mi drygnal, ale szybko sflaczal jak tylko pojawil sie tekst ze to bedzie multiplayer. :/

 

KAZ W TOBIE NADZIEJA!

 

tRInc63.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, One Post Man napisał:

Kolejna ujowa konferencja, gra o piratach spowodowala ze mi drygnal, ale szybko sflaczal jak tylko pojawil sie tekst ze to bedzie multiplayer. :/

 

KAZ W TOBIE NADZIEJA!

 

tRInc63.gif

Jedynie na plus BEYOND GOOD&EVil. Sony, save US!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po bogatej ale naszpikowanej kapiszonami konferencji Micro, słabszej Bethesda, rewelacyjnej PC Gamer z dzisiaj :1_grinning: ...Ubi wychodzi na prowadzenie, poza Mario grałbym w każdą grę! widać kopiuj wklej, mapa z tej gry w tamtej, samochody z tamtej w tej, woda i dzikie tereny tu i tu, i wiadome że będą bugi i kłopoty z połączeniem sieciowym, ale oglądało się to świetnie, idą chłopaki w najgorszym wypadku po srebro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na ten moment ranking:

1. Ubisoft (Beyond G!! south park)

2. Bethesda (Evil Within 2!! Wolf)

3. Microsoft (wsteczna z 1szym xboxem!)

4. Devolver Digital :1_grinning: (obejrzcie, jak nie widzieliście, 15 minutowa parodia e3)

5. EA (A Way Out)

6. PC gaming show...

 

Dla mnie osobiście najlepsze E3 tej generacji. A jeszcze Sony przed nami, podejrzewam, że u mnie się wcisną na 3-4 miejsce, musieliby Silent Hilla po raz drugi uratować z mielizny, żeby mi rozwalić czachę po Beyondzie.

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill o był by gruby strzał :1_grinning: dla mnie osobiście wygrają, jeśli potwierdzą się plotki i zapowiedzą Bloodborne 2. Jako stary soulsomaniak, będę tak szczęśliwy że nawet dzisiejsza megabomba z BGE2 zblednie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Jeszcze godzina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-show już leci, kilka zapowiedzi poszło w świat:

-gameplay z Matterfall, premiera latem

-GT Sport jesień 2017

-nowa gra od twórców Until Dawn, podobny gameplay tylko zabawa w policjantów

-superhot już nie konsolowym exem na xboxa, SuperhotVR na PSVR nadchodzi

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oezusie... VR zniszczył tą konferencje... Łowienie ryb będzie chyba nowym memem...

Do tego brak jakiejkolwiek większej zapowiedzi? Średniutko, dostaliśmy to czego się każdy spodziewał, albo nawet mniej i dosłownie nic poza tym.

Jedynie Days Gone mi się podobało, bo GoW wiadomo mniej więcej czego się spodziewać.

Żałuję, że zmarnowałem nocke przez to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak na gorąco - imo najsłabsza konfa sony od lat. Tak naprawdę podobał mi się jedynie... nowy CoD (sam się dziwię, bo serii mam dość od czasów Black Ops 1). Reszta jakaś taka miałka, bez wyrazu. Detroit - meh, Days Gone - meh, God of Wara nie czuję, wolałem staroszkolne podejście z poprzednich części od kolejnej kalki TLoU. Sony mistrzowie manipulacji, żałuję, że MS nie dał konkretnie w palnik, bo widać wyraźnie, że Sony nie czuję oddechu konkurencji i mają wywalone.

Z nowych zapowiedzi dostaliśmy monster huntera (bieda, wygląda jak port ze słabszej konsoli) i remake shadow of colossus (czyli zapłać panie 3 raz za to samo, bo przecież była kolekcja hd na ps3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter i Shadow of the Collussus, więcej Mi nie trzeba aby powiedzieć że to była najlepsza konferencja na E3, do tego ten pajączek :1_grinning: Szkoda że we wszystko zagramy w 2018 :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Show fajne, kontent kwestia gustu. Fanboye S i MS będą mieli o czym gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic od From Software. Na mnie szału nie zrobiło.

Spiderman, ok.

3/4 gier w 2018.

Idę spać, szkoda nocki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są gry z poprzedniego E3? Final? Shenmue? Deep Down? Gdzie jest Gran Turismio? The Last of U2? Bloodborne?

 

IMHO najgorsza konferencja Sony jaka miała miejsce. Absolutnie żadnego show. Żadnych zapowiedzi. Oni nawet nie wyszli na scenę, jak nigdy (!), absolutna ignorancja. Nawet nie chce mi się tego komentować, idę się przespać, jak wstanę, to coś naskrobię. Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem w wykonaniu Sony. Nawet mi jest żal, bo myślałem że faktycznie będzie to mocne show. To miały być najlepsze targi tej generacji. Meh...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony przejechało przez E3 paliwem z zeszłego roku, dziwaczny występ hari kriszna grajków nie mógł zwiastować niczego dobrego, światła zgasły i pokazano kotlety, prowadzący pojawiał się na krótko i oddawał czas na prezentacje kolejnych niewypałów, publiczność z każdym kolejnym tytułem trafiła apetyt i aplauz był coraz mniejszy, chemia do prowadzącego przestawała działać, a ten zwodził i zapewniał że idzie bum! i nagle był bum, bo opadła kurtyna ... adios frajerzy, do zobaczenia za rok ...

 

dzięki za Colosusa i Gowa.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po słabej konferencji M$... Sony nawet nie chciało się wysilać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiadomo dlaczego nie było przecieków. Nie było się czym chwalić :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje top 12 gier tegorocznego E3:

1. Beyond Good & Evil 2 (Ubi)

2. Evil Within 2 (Bethesda)

3. Wolfenstein II (Bethesda)

4. Mario+Rabbidz (Ubi)

5. Dragon Ball FighterZ (M$)

6. South Park FBW (Ubi)

7. A Way Out (EA)

8. Metro Exodus (M$)

9. Forza 7 (M$)

10. Cuphead (M$)

11. CoD WWII (Sony)

12. Playerunkown's... (M$) - co za głupia nazwa gry btw

 

Będę dziś zdychać, i nie warto było. Sony ma jeszcze PSX w tym roku, mam wrażenie, że będą się coraz bardziej skupiać na ich evencie biorąc pod uwagę, że na ostatnim psx zapowiedzieli TloU II, być może dlatego ich konfa na e3 pozostawiła niedosyt, sucker punch i gra from soft na psx2017?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem żadnej innej konferencji, w ogóle nigdy nie oglądałem ale wczoraj mówię a wstanę sobie i obejrzę, byłem ciekawy zapowiedzi jakichś fajnych gier. Ogólnie słabo, bez fajerwerków. Jedynie co Days Gone mi się bardzo podobało, największy ubaw miałem z tych pedalskich chłopaczków łowiących ryby (rozwalili tym system). No i wszystko 2018.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miało być najlepsze E3 ever? Wierzyli w to tylko Ci co sami tak w kółko powtarzali. Nie było takich przesłanek więc i zdziwu być nie powinno. M$ przyjechało z konsolą, ale zapomniało gier a Sony wzięło gry z poprzednich targów. Szkoda, że nic kompletnie od from software nie pokazali. Duży plus dla sony, że zamknęli swoją konferencję w godzinie pokazując tylko gry bez zbędnego pierdolenia. Ogólnie hajpu na nic nie mam kompletnie po tych pokazach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest dokladnie tak jak wczoraj napisalem - srednio

w tym roku nie pogramy za duzo w exy od Sony :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Beyond Good and Evil 2

2. DLC do Horizon: Zero Dawn

3. Dodatek do XCOM 2

Dziękuję, więcej nie potrzebuję. Sam numer 1 w zupełności by wystarczył :)

No dobra, jeszcze drugi Wolfenstein, ale jest na miejscu 4. i dalej wystarczyłby sam numer 1 :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem zajawkę nowego CoDa. Ta seria chyba nigdy mnie przekona, starali się zrobić kalkę battlefielda, czyli chaos, grad kul i zniszczenie. Prawie im wyszło, ta ich cukierkowość grafiki powoduje że nawet jak zrobią totalnie rozdupczoną kamienicę i tak nie wygląda to przekonywująco. Żołnierz który biegnie po zimowej scenerii ma mundur/płaszcz czyściutki prosto jak z butiku hugobossa. Tysiące łusek które leżą na zabłoconej ziemi świecą się jak azteckie złoto. 

Czekam na info o kolejnych dlc z batka :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze idzie przeboleć, ale wycinanie swastyk i zastępowanie ich jakimiś krzyżami uważam za :KappaPride:

 

Jak mam się wczuć w klimat II WŚ jak moi adwersarze nawet nie przypominają nazi. Co to się z tym światem porobiło...?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kill napisał:

To jeszcze idzie przeboleć, ale wycinanie swastyk i zastępowanie ich jakimiś krzyżami uważam za :KappaPride:

 

Jak mam się wczuć w klimat II WŚ jak moi adwersarze nawet nie przypominają nazi. Co to się z tym światem porobiło...?

 

Ale jaja, tego nie zauważyłem a oglądałem przed chwilą ten trailer. Tyle dobrze że nie dali Polskich obozów koncentracyjnych :obama:

Może tematyka COD-a się zmieniła, ale target raczej nie, przecież wiadomo że w większości ta gra jest dla głupich hambumberów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×