Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałem, wysrałem się i teraz mogę napisać coś więcej.


- Uncharted: Zaginione Dziedzictwo he he początkowo miał być dużym fabularnym dodatkiem (dlc) do U4. Jak widać twórcy w ostatniej chwili zmienili decyzje i wypościli ten twór jako osobny tytuł. Pewnie cięte na kolanie przed E3. Takie zadośćuczynienie za brak TLoU2. Bez emocji.


- God of War powrócił w dość ciekawym stylu. Twórcy stawiają na bardziej otwartą rozgrywkę i zupełnie nowy świat. Po 12 miesiącach oczekiwania na nowy materiał, spodziewałem czegoś bardziej "efektownego". Ale dobra, przyjmijmy że było to fajne. Ogramy to... ale chwila, data premiery 2018? WTF?


- Days Gone jest grą na którą czekałem. Kilka materiałów mogliśmy zobaczyć już wcześniej. Obecna prezentacja na tegorocznych E3 nie podbiła jakoś szczególnie mojego serca choć klimat postapo był odczuwalny. Niestety gra nadal nie ma przybliżonej daty premiery (!). WTF?


- Detroit: Become Human czyli kolejna po Heavy Rain interaktywna opowieść. Rozbudowane dialogi oraz dużo wyborów moralnych. Niestety niczym nie zaskakuje. Tutaj również tradycyjnie bez daty premiery (!).


- Shadow of Colossus to była jedna z tych bardziej unikalnych gier jakie powstały na PS2. Tym razem remake podciągnięty do współczesnych standardów. Niektórzy się jarają. Rozumiem. Bez daty premiery (?).


- Monster Hunter World czyli gra która sprzeda kilka kolejnych milionów PS4 szczególnie w kraju kwitnącej wiśni. Ponadto gra zapewni cross-regionalną rozgrywką sieciową. Zapowiada się ciekawie. Premiera na początku 2018 roku. (multiplatforma)


- Call of Duty WW2 to powrót do pierwszych części serii. Gra wygląda w zasadzie tak jak mogliśmy sobie wyobrazić. Z pewnością będzie to lepsze niż kolejne kosmodziwadło z podskakującymi na kilka metrów do góry komandosami. (multiplatforma)


- Spider-Man czyli nowe przygody człowieka pająka, gra wygląda ładnie, animacje bohatera są dopracowane ale to nie jest o co widzieliśmy na trailerach. Osobiście średnio lubię więc pominę ten tytuł. Nie dla mnie. Premiera w 2018 roku.

 

Gdzie są gry z poprzedniego E3? Gdzie jest Death Stranding? Gdzie jest The Last of U2? Gdzie jest Bloodborne? Gdzie są nowe IP? Nie pokazano nawet Gran Turismo Sport, które pojawiło się jedynie na specjalnym pokazie przed głównym wydarzeniem i co gorsze gra wciąż nie ma daty premiery.

 

Na sali również nie było zbyt dużej euforii, prowadzący wybadał bardzo szybko cierpkie nastroję i dowalił że teraz lecą te ciężkie armaty od Sony :smart:

 

3/4 gier z datą premiery na 2018. To jakiś kiepski żart. Moim zdaniem jedna z najgorszych konferencji Sony jaka miała miejsce. Żadnego show. Żadnych zapowiedzi. Absolutna ignorancja. A i grać nie ma w co. Z zderzeniu z moimi własnymi oczekiwaniami, jest duży niedosyt. Widać również zastanie generacji bo wszystkie gry wyglądają bardzo podobnie. To miały być najlepsze targi tej generacji. Meh...

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co grać, w tym roku to tylko dodatek do U4 reszta wszystko zapowiedziane na 2018 W te święta trzeba będzie grać w kotlety  Dobrze że jeszcze sprzedałem VR w zeszłym roku bo na to też żadnych ciekawych gier już nie zapowiedzieli :38_worried: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kill napisał:

To jeszcze idzie przeboleć, ale wycinanie swastyk i zastępowanie ich jakimiś krzyżami uważam za :KappaPride:

 

Jak mam się wczuć w klimat II WŚ jak moi adwersarze nawet nie przypominają nazi. Co to się z tym światem porobiło...?

 

Pewnie, żeby niemieccy gracze nie poczuli się urażeni... Niezły żart.  :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tej konferencji było to, że gdy zadzwonił mi budzik, to postanowiłem wylać się na Sony i postanowiłem spać dalej :messi:

 

Takiego drewna się nie spodziewałem. Absolutnie nic nowego, crapa pod tytułem Knack 2 nie liczę, bo to gierka dla dzieci. Z drugiej strony to dobrze, że w końcu się nauczyli, żeby nie obiecywać gruszek na wierzbie, ale gurwa, mogliby się spiąć chociaż z jednym hitem. A tu gunwo. Jedyny plus za bardzo dobry pokaz Spidermana, szykuje się dobra gra akcji. Ile można wałkować Batmana ;)

 

Wychodzi na to, że Microsoft nie był aż taki tragiczny.

 

To co? W tym roku zagramy chyba tylko w nowego Uncharted i Yakuzę Kiwami. Gran Turismo niby 2017, ale lol, póki nie zobaczę na półce, to nie uwierzę. A i tak sięgnę po Project Cars 2 :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne z gorszych E3 moim zdaniem, dużo gier które pokazali były wiadome ze się pojawia a i żadnych hitów nie zapowiedzieli na ten rok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS zawód, ale Sony jeszcze większy jeśli chodzi o konferencje. Pewnie po konfie MS postanowili ją totalnie olać. Ogólnie bez szału E3. Przynajmniej mogli tego GoW na jesień wydać, ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MS zawód, ale Sony jeszcze większy jeśli chodzi o konferencje. Pewnie po konfie MS postanowili ją totalnie olać. Ogólnie bez szału E3. Przynajmniej mogli tego GoW na jesień wydać, ale trudno.

 

Wydaje mi się ze wpływ konferencji MS na prezentacje Sony był znikomy. Nie robi się konferencji w jeden dzień. Ale prawda jest taka ze wiedzieli ze MS nie zaskoczy i nawet XoX mu nie pomoże wiec się nie starali.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dba o graczy. Przytomnie i rozsądnie nie pokazali nic na E32017, żebyśmy najpierw mogli ograć to, co pokazali na E32016 :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Sony puszczało tylko praktycznie filmiki. Wyszedł ze dwa raze człowiek bez szyi i tyle. Trochę to tak wyglądało jakby jednak konferencja MS miała na to wpływ:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak swastyk to celowy zabieg fałszowanie histori manipulacja niedługo nikt nie bd pamiętał ze to było Niemcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej celowy zabieg, bo streaming był międzynarodowy. Ktoś mógł by mieć problem jak zwykle. Myślę, że normalnie w większości krajów swastyka będzie dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia konferencja, ale i tak najlepsza do tej pory. To tylko pokazuje jakie te targi są słabe w tym roku. Mam nadzieję, że Nintendo jeszcze coś namiesza i uratuje to E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, słabe te targi w tym roku. Tylko Ubisoft dał radę. Sony niestety wystrzelało się ze wszystkiego w zeszłym roku na E3 i PSX. Moim zdaniem i tak było lepiej i, co najważniejsze, są gry na które warto czekać. Nintendo sobie raczej odpuszczę, wystarczy mi ich na następne 10 lat po obejrzeniu eventu ze stycznia.

 

Ogólnie jakbym miał robić jakiś ranking to:

1. Ubisoft

2. Sony

3. Microsoft

4. EA

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to właśnie tak dziwnie się oglądało tą konferencję  tak jak by ktoś puścił film w kinie a na końcu go wyłączył i kazał wychodzić Gość który się pojawił na chwilę może 2 razy kojarzony z zeszłego roku (znienawidzony) za to że wyszedł w koszulce z crashem bandicootem a o nim nie wspomnieli ani razu w zeszłym roku To tak jak by wyszedł w tym roku z koszulką z TLOA 2 a nie powiedzieli o tej grze nic. To takie dziwne zachowanie nie było tej więzi z graczem to już lepiej się oglądało M$ jak gość coś gadał nie przynudzał ale dało się odczuć że coś chce przekazać. Pozostaje czekać do następnej konferencji sony w Grudniu  i zobaczyć te same gry co na E3 w tym roku  :) 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejszy element konferencji to Spider-Man. Gra zapowiada się obiecująco, a jako fan pajączka, z pewnością w nią zagram. Co do reszty... no sorry, ale Sony wypsztykało się z zapowiedzi już rok temu, teraz pokazali tylko nowe materiały do tych zapowiedzianych już gier. Doszło tylko pare gier na VR, DLC do Horizon oraz remaster SotC. W dodatku była to słabo wyreżyserowana konferencja, dopełniona niemałymi problemami z audio. Dużo gier, to prawda, ale poprowadzona bez życia. Nic o usługach, planach na przyszłość, cokolwiek. Kiedyś się narzekało, że za dużo gadania, pokazujcie w końcu gry. A teraz jak pokazują tylko i wyłącznie gry, jedna za drugą, to trochę brakuje jakieś mordki, która chociaż co jakiś czas przyjdzie coś do nas zagadać. Ja jednak lubię tę interaktywność z widzem, dlatego moim zdaniem konfa Microsoftu była lepsza pod tym względem. Nowych zapowiedzi ze świecą szukać. A takie Days Gone czy Detroit to dalej nie mają nawet określonej daty premiery. God of War i Spider-Man dopiero w przyszłym roku. Lipa, myślałem, że coś na jesień wrzucą. Knack 2 i Gran Turismo Sport oraz dodatki do Uncharted oraz Horizon to jednak moim zdaniem trochę za mało jak na drugą połowę tego roku. 

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pijar jest bardzo ważny, którego Sony niestety zabrakło:/

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Marcossik napisał:

Najmocniejszy element konferencji to Spider-Man. Gra zapowiada się obiecująco, a jako fan pajączka, z pewnością w nią zagram. Co do reszty... no sorry, ale Sony wypsztykało się z zapowiedzi już rok temu, teraz pokazali tylko nowe materiały do tych zapowiedzianych już gier. Doszło tylko pare gier na VR, DLC do Horizon oraz remaster SotC. W dodatku była to słabo wyreżyserowana konferencja, dopełniona niemałymi problemami z audio. Dużo gier, to prawda, ale poprowadzona bez życia. Nic o usługach, planach na przyszłość, cokolwiek. Kiedyś się narzekało, że za dużo gadania, pokazujcie w końcu gry. A teraz jak pokazują tylko i wyłącznie gry, jedna za drugą, to trochę brakuje jakieś mordki, która chociaż co jakiś czas przyjdzie coś do nas zagadać. Ja jednak lubię tę interaktywność z widzem, dlatego moim zdaniem konfa Microsoftu była lepsza pod tym względem. Nowych zapowiedzi ze świecą szukać. A takie Days Gone czy Detroit to dalej nie mają nawet określonej daty premiery. God of War i Spider-Man dopiero w przyszłym roku. Lipa, myślałem, że coś na jesień wrzucą. Knack 2 i Gran Turismo Sport oraz dodatki do Uncharted oraz Horizon to jednak moim zdaniem trochę za mało jak na drugą połowę tego roku. 

 

Chcesz rewelacyjnych usług? nie u sony, koleś nawet na początku konfy mówił, chodzi im o gry i wyłącznie o gry. Sytuacja w tej generacji się dość jasno wyklarowała - kto lubi exclusivy oferowane przez sony powinien brać ps4, kto ceni sobie usługi i gra głównie w 3rd party powinien zainwestować Xboxa.y A kto lubi chill out z Marianem przed snem ma Niny :24_stuck_out_tongue: Powiedziałbym, że dobry układ, bo zamiast małpowania konkurencji jak to było w poprzedniej generacji, każda z firm obrała inny kierunek, kto wie czego chce od grania i ,,doświadczenia konsolowego'' nie zbłądzi i znajdzie swoje ciepłe gniazdko (mi jest dobrze z wujkiem Philem :1_grinning: )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wyżej, że konferencji nie przygotowuje się w 1 dzień... Niestety, ale konfa Sony wyglądała jakby była sklecana na bieżąco... Jeszcze audio nie zdążyli nawet podpiąć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja M$  trwała koło 1,5 godziny, Sony około 1 godziny Sony bije na głowę M$ w tej generacji generuje ogromne zyski ze sprzedaży sprzętu i gier, ale widać że trochę sobie odpuścili tym razem. W zeszłym roku skumulowali w krótkim okresie premiery PS VR, PS pro, Ps slim dzieląc trochę graczy a teraz każe nam czekać na prawdziwe gry nie wiedząc czy nie zostaną one kolejny raz przełożone na dalszy termin premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA - sport, sport, sport i pare innych NFS na  dwoje babka  wrozyla, A way out - o tutaj maja moje zainteresowanie, nowe IP od bioware malo niz mniej wiecej na konfie MS.

 

Konfa MS - Feel true..... i tutaj przymiotniki (excitement, power i cos tam jeszcze) jakos tego nie poczulem, OK mamy XOX, wiemy ze to kolejny w rodzinie, dalej gry beda jako play anywhere (dla mnie plus), same prezentacje gier mimo ich troche (na sztuke liczac) ich bylo nie specjalnie zapadly w pamiec. Licze na A4 Games i nowe Metro - ale ci pokazali ze potrafia zrobic cos fajnego, a jesli juz robia remastera to tez z glowa.

 

Pozostale konfy obejrze wieczorem. Niemniej z tego co widze po obejrzeniu tej od Sony zrobie chyba liste obsuw i oraz jak jestem nimi rozczarowany :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

Po prostu jakos mam wrazenie ze u Sony mam deja vu  -  conajmjej 2 lata z rzedu widze te same gry... a czasami wiecej nizli 2 lata.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz na konfie Sony znaczek VR to przewijaj aż nie zniknie... Kolejny sprzęt po Vitcie do ubicia niestety, za wcześnie na taką technologie jeszcze. Nie są w stanie jeszcze robić pod to normalnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w VR jedno wkurzyło na maxa Kupiłem tv 4K HDR ,PS pro i VR chcąc cieszyć się HDR ale okazuje się że moduł który jest razem z VR a przez który musi iść kabel HDMI do tv od konsoli nie obsługuje HDR-u i za każdym razem jak chcesz mieć obraz z HDR to musisz odpinać kabel HDMI i przepinać go bezpośrednio do tv , tylko czekać aż uszkodzi się gniazdo w module i dupa blada.

 

Konsola Ps4 pro i Ps VR miały premierę w podobnym czasie, czy nikt nie wpadł na to że promują 4K i HDR z konsolą Ps pro a to nie działa tak jak powinno i nigdy  nie będzie działać. 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×