Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pojawił się pierwszy teaser nowej odsłony Pro Evolution Soccer.

 

 

Premiera 14 września.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes17 był bardzo dobry w porównaniu z fifa. Miejmy tylko nadzieję że Konami nie osiądzie na laurach i nie zmieni tylko cyferki w tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes 17 bardzo dobry :1_grinning: no post roku stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba cisną tylko vs CPU na regularu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że umiejętność czytania nie opanowana do końca :) w porównaniu z fifą. czytamy dokładnie panowie, a dopiero później się wypowiadamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usain bolt w grze. Skladajcie preordery hahahaha. Jezu slodki, nie wierze, ze tak glupi ludzie pracuja w konami :1_grinning:

przyjemnego zdychania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, biorę pre order i do tego cyfrową wersję. PES 2017 to najlepszy PES w historii, świetna gra. Tylko kilka drobnych rzeczy mogło by być lepiej zrobionych. Online chodził/ chodzi bardzo dobrze. Lagi mam raz na 15 meczy. Tak naprawdę to mam nadzieję, że za wiele nie zmienią, przynajmniej jeśli chodzi o mechanikę gry. Do poprawy jest za to kwestia prezentacji statystyk społecznościowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy wspolczucia ;) gdyby gra byla tak zajebista jak mowisz, to ten temat zylby okragly rok, a gra widnialaby na twitchu. Fakty sa takie, ze z twitcha znika po tygodniu od premiery a ten temat jest goracy max do miesiaca.  Nie dzieje sie to przypadkiem, tusk tez tego nie ukartowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tylko zajebista kanapowo i tak też tylko w nią gram, bo akurat tylko to mnie interesuje. Jednak nie ma co się oszukiwać. W każdym innym aspekcie Fifa ich miażdży. Reklama, licencje, online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam na pierwsze opinie ale nie dlatego, ze boje sie wtopy. W 17 gra mi sie tak dobrze, ze moglbym w nia kopac nawet kolejny rok. Najlepszy Pes, lepszy od mojej ulubionej do tej pory 5.

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Bolten to jest dobre samozaoranie haha

Czekajcie na bonus w PES 2019 w postaci Bruce Lee Chuck Norris lub dodadzą graczy NBA. Hahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Bolt nie przeszkadza... niech sobie robią udziwnienia, jakiś sens może w tym jest, zobaczymy. Po rozczarowaniu Fifą 17 chciałbym powrócić od czasów PS2 do PESa w wersji 18. Jednak korzystając z doświadczenia, żadnej gry nie kupię w preorderze, zwyczajnie jest to bezsensu i głupie - poczekam na dema tych gier, a następnie przynajmniej miesiąc lub dwa na opinie internautów po tym jak jeszcze je połatają w międzyczasie. W PESie obawiam się jedynie braku wielu licencji i języka polskiego, który akurat w Fifie mi bardzo pasuje (tak, lubię masakrowanie uszów p. Szpakowskim). Co do marketingu to wiadomo, FIFA rządzi ale jak Fifa 17 pokazuje rządzi marketing a kuleje gejmpley, granie w sieci to największa zmora - lagi, opóźnienia itp., do tego słynne skrypty. Mam wielką nadzieję, że w PES takich uchybień nie doświadczę, a przynajmniej nie w takim stopniu jak w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.06.2017 o 14:45, matinx napisał:

Wyrazy wspolczucia ;) gdyby gra byla tak zajebista jak mowisz, to ten temat zylby okragly rok, a gra widnialaby na twitchu. Fakty sa takie, ze z twitcha znika po tygodniu od premiery a ten temat jest goracy max do miesiaca.  Nie dzieje sie to przypadkiem, tusk tez tego nie ukartowal.

 

To nie jest przygodówka, gdzie chcę się dzielić wrażeniami z poznanego kolejnego bossa. Gram w myclub, wygrywam, przegrywam, a emocjami z kolejnych transferów dzielę się ze swoją ekipą na czacie podczas gry.

 

Swoją drogą mam już za bardzo przemaksowany skład. Cieszę się na nową część i budowanie składu od początku, gdy zawodnik pokroju  np. Sane robi dużą różnicę. Ten Bolt nie cieszy mnie za bardzo, boję się, by nie był zbyt dobry. Wiadomo, że będzie super szybki, ale technikę i strzał musi mieć słabszy, żeby miało to sens. Bardziej podjarany jestem prawdziwymi legendami. W 2017 miałem np. Ronalda de Boera, który w pomocy super łączył cechy defensywne z ofensywnymi. Może w 2018 uda mi się zdobyć Maradonnę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba gdzies sie rejestrowac, aby wziac udzial w open becie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.06.2017 o 10:27, GrandeBombik napisał:

 

To nie jest przygodówka, gdzie chcę się dzielić wrażeniami z poznanego kolejnego bossa. Gram w myclub, wygrywam, przegrywam, a emocjami z kolejnych transferów dzielę się ze swoją ekipą na czacie podczas gry.

 

Swoją drogą mam już za bardzo przemaksowany skład. Cieszę się na nową część i budowanie składu od początku, gdy zawodnik pokroju  np. Sane robi dużą różnicę. Ten Bolt nie cieszy mnie za bardzo, boję się, by nie był zbyt dobry. Wiadomo, że będzie super szybki, ale technikę i strzał musi mieć słabszy, żeby miało to sens. Bardziej podjarany jestem prawdziwymi legendami. W 2017 miałem np. Ronalda de Boera, który w pomocy super łączył cechy defensywne z ofensywnymi. Może w 2018 uda mi się zdobyć Maradonnę... :)

 

Kolego a jak w Myclub z kontraktami, bo z tego co pamietam w 16 był mega problem, mając w składzie Ronaldo, Ibre i Robbena + resztę składu na w miarę fajnym poziomie nie  było mnie stać na przedłużanie kontraktów za wygrane mecze, był to jeden z powodów rezygnacji z tej gry. Jak to wyglada w 17 ?? Fifa w tym roku mnie tak zniesmaczyła ze pogonilem ja w trybie natychmiastowym, po raz pierwszy od 11, mocno sie zastanawiam nad PES-18. Nie mam juz czasu na grę tak jak kiedys, takze chce czerpać jakis fun kiedy juz usiądę do grania, a nie jak przy fifie Nervosol albo co 2 mecz fajka :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, matinx napisał:

czy trzeba gdzies sie rejestrowac, aby wziac udzial w open becie? 

Z tego co wiem to ta cała beta, to ma być coś w rodzaju dema/trialu. Nigdzie się nie trzeba bedzie rejestrować. Ściągamy z psstore i gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Baczek867 napisał:

 

Kolego a jak w Myclub z kontraktami, bo z tego co pamietam w 16 był mega problem, mając w składzie Ronaldo, Ibre i Robbena + resztę składu na w miarę fajnym poziomie nie  było mnie stać na przedłużanie kontraktów za wygrane mecze, był to jeden z powodów rezygnacji z tej gry. Jak to wyglada w 17 ?? Fifa w tym roku mnie tak zniesmaczyła ze pogonilem ja w trybie natychmiastowym, po raz pierwszy od 11, mocno sie zastanawiam nad PES-18. Nie mam juz czasu na grę tak jak kiedys, takze chce czerpać jakis fun kiedy juz usiądę do grania, a nie jak przy fifie Nervosol albo co 2 mecz fajka :) 

 

 

Na początku jak potrzebowałem hajsu na zakupy nowych to zdarzało mi się grać w turnieje z kompem, gdzie do wygrania było 20-30 tys. Jednak od dłuższego czasu gram tylko online i kredytów nie brakowało i nie brakuje.

 

Teraz mam prawie 100 tysięcy i w zasadzie nie mam już wielkich potrzeb wzmocnienia składu. Wiadomo, że np. taki Pogba grał by u mnie w pierwszym składzie, ale tych 20 piłkarzy do rotowania mam bardzo dobrych. Bez przerwy gra u mnie tylko Messi, a resztą rotuje. Po awansach dostajesz też tickety na przedłużenie kontraktu i to warto oczywiście stosować dla najdroższych. Reasumując, mam wrażenie, że w 16 tego cashu było chyba nieco mniej.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakies info odnośnie legend? Oryginalny Ronaldo teraz mocno w fifke promowany a szkoda jakby to zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2017 był i Gruby Ronaldo. Skoro mają licencje na prawdziwych obecnych to chyba mogą także używać legend. Skoro zawodnik jest już w grze to na pewno będzie dostępny w 2018. Moją ulubioną legendą w 2017 jest Gary Lineker. Ten to jest mistrzem znalezienia się w polu karnym,  mocnych lut i strzałów z dupy :)

 

Swoją drogą ciekawe czy FIFA czy PES pierwsze udostępnią naprawdę stare legendy typu Garincha albo Pele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "orginalny ronaldo" mam na myśli grubego:) mi się świetnie edgarem davidsem i teraz wpadł jeszcze Michel owen a do wygrania teraz robbie Fowler: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W kwestii filmików z PESa polecam Weedensa. Kolo robi mega kompilacje, super montaż, fajna muza i przede wszystkim wybrane ciekawe akcje. Zobaczcie sobie jego highlighty z PESa 2017, np. ten o Zlatanie:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to ten drybling na prawej galce, bo może z tego wyjść fifa. Jeżeli usprawnia to co było w pes 2017 to będzie sztos.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×