Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

weedensa to ja od paru lat ogladam. Z gowna potrafi fajne filmy ukrecic

Swoja droga, to traiflem na niego kiedys w myclubie. Dobry grajek :)

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Będzie sztos, nie mam żadnych wątpliwości po 17 w którą gram do dziś prawie ciągle nie mogę się doczekać już 2018. Zapowiada się ulepszony PES 2017 co lepszą wiadomością być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ideal, o ktorym nikt nie mowi i w ktory prawie nikt nie gra. Z op glowkami jako glowna wizytowka. Po co wy piszecie takie bzdury, to ja nie wiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gram w sumie tylko online divisions, op główek w sposób zauważalny czy irytujący nie odczuwam, ludzie w to grają nie ma co się bać ciągle są jacyś przeciwnicy. Lagi mam rzadko o ile je mam w ogóle. Dla mnie PES 2017 jest najlepszą grą piłkarską tej generacji stąd moje oczekiwania na PESa 2018. Dla mnie to żadne bzdury nie są. Że nikt nie mówi ? Co to za argument ;) Nie chcę oczywiście wywoływać tutaj jakiejś burzy czy tematu co lepsze po raz enty. Po prostu takie są moje odczucia względem tej gry. Kiedy tracę bramkę częściej widzę swój błąd niż czuję się zrobiony w wała przez grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?

19905274_10154699854749327_7169749248771

 

jakiś polski sklep ma już preordery albo miał w ubiegłych latach takie edycje premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes to dno i 100m mułu online .W połowie spotkań nie da się grać.To że gameplay może być lepszy niz w fife nigdy nie uczyni tej gry lepszą ze względu na tragiczny online.Pes 17 to dobra gra? Widać to szczególnie w my clubie gdzie ludzie robią składy z traore  w ataku i lorente czy lukaku zamiast np Aguero czy Messi bo tylko wrzutki się liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać? Ta edycja śmiga aż miło a zamiast robić gownoburze w temacie pesa wracaj do skryptów w fifie. Stało się najgorsze, już nie tylko piłkarze w fifie dostają wylewow Ale niektóre fifowskie trolle też.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto nazywa rzeczy po imieniu i skrytykuje twoja swietosc, to fanboj? Drako z tego co kojarze od zawsze byl blisko PESa. A Ty jestes kij wie kto i obrazasz. 
Gra ma mnostwo ulomnosci a wrzutki sa jedna z najbardziej irytujacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pesa to można zdobywać bramki na wiele sposobów i wrzutki są jednym z nich. Co do pisania prawdy to jakbym miał się tu rozpisać co do ulomnosci fife to musiał bym dobre 30 minut zmarnowac na pisanie posta ale wystarczy, że napiszę, że w fifie  to na dobra sprawe grasz jak Ci suwaczki pozwola wiec mimo, że pes nie jest doskonały to wybór jest prostu, wybierasz grę albo skrypt który ustawia jak damy mecz ma wyglądać(suwaczki również zmieniaja się z upływem meczu). Pes 2016 faktycznie miał za szybkie tempo ale jeżeli poprawia trochę 2017 w nowej wersji to będzie piłeczka tej dekady.

 

Ps. Jestem bułką 

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat jest o pesie, gadamy o pesie a Ty mi pieprzysz przez 5 linijek o fifie. Wypij jakas melise czy cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, 20 lipca rusza beta i dużo będzie można już powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat jest o pesie, gadamy o pesie a Ty mi pieprzysz przez 5 linijek o fifie. Wypij jakas melise czy cos

Ale po co dyskutujesz z typami co grają w PESa karierę na regularu, ewentualnie offline z nayebanyn kolegą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A co to nie jest granie? Chocby ktos gral na amatorze i bedzie czerpal z grybradosc to nic wam do tego. Ale spoko, ide grac w fife bo wam sie pes nie podoba. Zenada...

 

Pes gameplayem zjada fife. A ze online gowno mnie obchodzi to wybieram gre z lepszym gameplayem. Proste. Nie da sie juz czytac tych wszystkich znawcow mowiacych jaka to gra jest huiowa.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W myclub mam rozegrana sporą ilość meczy zgrabna ekipę lecz większość i tak gram na zespole trzygwiazdkowym i po prostu dla zwykłej przyzwoitości muszę naprostowac klamstwa, że online słabo działa bo jakieś lagi zdarzały mi się rzadziej niz u konkurencji. Co do offline to zarówno master league jak i granie na kanapie to obecnie najlepszy wybór dla fanów kopanej i na tym polu konkurencji brak. Do dziś się głowie jak trzeba suwaki ustawić w fifie i dopasować poziom trudności aby piłka nie chodziła u si jak po sznurku. W pesie w ml gram na przedostatnim poziomie bo nie lubię jak si jest nieomylne a ostatni lvl gram zazwyczaj w turniejach w myclub aby piłki zdobywać, ostatnio wpadł Fowler, Owen i Ian Rush:)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi czasami działa idealnie online, czasami lagi i szarpanie a czasami z niektórymi nie chce połączyć :1_grinning: jeden ciul co ustawie na routerze a w pleju cały czas nat 2 i wszystkie inne gry trybią normalnie. takie uroki tego pesa ;)

dlatego teraz robią bete online 18 bo w końcu coś chyba zaczęli czytać że serwery lubią ssać jak zrobili online kwalifikacje z turniejem za tonę hajsu. 

ale do gameplayu nie ma się co przyczepić może oprócz zbyt częstych goli z głowy... ale widać po filmikach z 18 że wchodzą ładnie kapy z daleka. 

 

edit:

w końcu znalazłem dwie konkretne odpowiedzi dotyczące dostępnych trybów w becie bo takie info 1v1 3v3 to średnio wyjaśnia 
5969faaa75ce1_Beztytuu.png.74ec4e8d9dcc6412e29d726ee3db37ff.png

 

czyli kumplowi na kanapie nie wsadzę gola ani żadnemu online chyba że randomowo na niego trafie akurat :24_stuck_out_tongue: ciul przynajmniej dostępne dłużej niż 2 dni :1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał raz jest jak offline ,a drugi raz nie da się grać.Mimo że jestem w 1 dywizji i w my clubie i w dywizjach z ponad 80% wygranych to nadal twierdze że online to kupa bo 5 na 10 meczy jak offline to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ja nie mam tego problemu i mi śmiga 90% meczy jakby było offline, wyszukuje mecze na stan połączenie 3 gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam proste podejscie. Mamy 2017 rok. Okladka gry, ktora nie dziala dobrze online, moge sobie podetrzec wiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dają open bete online muszą być pewni swego, czyli poprawili net code. W innym wypadku spektakularnie dobiją tą śmieszą firmę o kiedyś poważnie brzmiącej nawie "Konami"




BTW
Dla tych co nie wiedzą jutro jest Open BETA XO I PS4,będzie można grać online 1v1 i 3v3

Jako, że na nie mam już konsoli a na PC bety nie ma, piszcie co oni tam zrobili z tym PES em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ustralii i NZ juz mozna sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×