Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku nasza kadra będzie dobrze odwzorowana:) Często pojawia się na nowym trailerze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow polska vs brazylia :1_grinning: mają rozmach sk^rwysyny :1_grinning: 5 miejsce w fifa podziałało? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem kto u mnie w myclub na szpicy będzie grał :1_grinning: a na second striker Diego Armando Maradona :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ładnie nas przedstawili w trailerze. Jak udźwignął serwery będzie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tylko, że nie odwala tego numeru co w 17 gdzie w juniorach w Master league pojawiali się totti lat 16 czy valdes lat 17 i ogolnie pilkarze co konczyli kariere bo było to spieprzone strasznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trailer im się udał :) Wiadomo coś na temat dema?

Edytowane przez kramar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na końcu jest informacja, data to 30 sierpnia i pokazane są dostępne drużyny. Będzie się grało Brazil vs Argentina. Znowu język polski został oczywiście olany za co mam żal do Konami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Mam nadzieję tylko, że nie odwala tego numeru co w 17 gdzie w juniorach w Master league pojawiali się totti lat 16 czy valdes lat 17 i ogolnie pilkarze co konczyli kariere bo było to spieprzone strasznie. 

 

Przecież tak jest gdzieś od PES 6 jak nie jeszcze wcześniej. W którymś starszym pesie zrobiłem kilku zawodnikom drugą karierę :1_grinning:

 

 

Do czego Ci język polski w takiej grze?

Edytowane przez Goldie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego aby spopularyzować PESa w naszym kraju bo jednak mocno odstaje od fify względem ilości graczy. Po za tym ja zawsze patrzę na to jak firmy growe na traktują i Konami widać ma dupie nas Polaków i średnio mi się to podoba a to już nie połowa lat 90 aby gry były po angielsku.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że gameplay to sam miód i jak się dorwę to nie odejdę :)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już cyfrówkę w podstawce, i tym bardziej  cieszę się, że będzie Lewy. jego brak w 2017 był chyba największą wadą tej gry.

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy dupy nie urywają i mam nadzieje, że coś dodadzą. Barcy nie pokazali a liczę na ronaldo nazario

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ian Rush w tym roku był u mnie całkiem dobrym zmiennikiem Zlatana, a i Owen był niezły. W sumie te legendy to taka rzecz, że niby mogłoby ich nie być, ale przyjemnie się nimi grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie demo mialo byc w tym miesiacu jakies info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 2018 będzie przynajmniej tak dobry jak 17 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzisiaj wieczorem bedzie mozna sciagnac wersje z Nowej Zelandii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenia z dema czy gra rozni sie bardzo od bety? Jak tempo i strzaly z daleka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jednym meczu w koszu. Gra wygląda jak pes z 2010 a nie 2018.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba 17 bardziej lezy. Chociaz zagralem tylko jeden mecz. No i glowki poki co czesciej wchodza niz w 17..

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam na ocenę jak zagram z kumplem bo z PC to dla mnie takie bez życia :1_grinning:

no i trochę różni się od BETY, coś jak by jeszcze zwolniło. sam nie wiem bo nie mam z kim porównać bo z PC w 17 też nie grałem. 

 

@eMeK

główki częściej wchodzą na pewno komputerowi :1_grinning: cały czas do skrzydła, zwód, wrzuta, gol :O

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 3 mecze i skasowałem. Myślałem że łyknę na premierę bo będzie może dobra piłka ale już wiem że podziękuję Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była jakaś alternatywa dla psa to można by rozważać brak zakupu Ale tak to co zrobić. Demo już czeka na dysku i po powrocie sprawdzimy bo beta siadla bo mistrzowsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba.
W betę nie grałem.
Wczoraj cały wieczór w 17, a dzisiaj rano kilka meczy w demo.
Na plus jak dla mnie tempo rozgrywki.
Taka naturalna ślamazarność rozgrywania pozycyjnego.
Podoba mi się jeszcze bardziej naturalna fizyka piłki.
Siła podań "z pierwszej" też jakoś na nowo wyważona.
Wymierne na boisku statystyki pilkarzy; szybki jest naprawdę ssybki i łatwo ucieknie obrońcy.
Nowe animacje, poezja. Piszę o tych najbardziej podstawowych, bo w finezyjne zagrania się nie bawię.
Kamera przy wolnych i karnych też świetnie skrojona.
Pierwszy odbiór gry jak najbardziej pozytywny.
A miałem w tym roku olać nową edycję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demo mega pozytywne zaskoczenie, najlepsza gra od czasow PES 2006. Ci co grali i wypisuja negatywne opinie chyba nie wiedza co pisza. Pierwsze co sie sie rzuca w oczy bardzo dobre tempo, nie za szybkie takie jakie ma byc. Dodane multum animacji, boisko wydaje sie wieksze przez co czuc swobode w rozgrywaniu akcji.  Silne strzaly wreszcie czuc moc i co wazne wpadaja z za pola karnego. Nie ma tak duzo dobitek po strzalach i pingpongow po podaniach. Ciekawe co zmienia w finalnej wersji bo zawsze musza cos spaprac. Teraz najwazniejsza rzecz jak bedzie dzialac online bo tak jak beta to gra nie bedzie grywalna. Kupuje pre ordera najwyzej sie sprzeda jak spapraja multiplayer. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×