Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie to bieda straszna... wręcz kupa. Co dziwne powtórki wyglądają zdecydowanie lepiej. Animacje i tempo ok.

Ja odpuszczam zdecydowanie :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graficznie to bieda straszna... wręcz kupa. Co dziwne powtórki wyglądają zdecydowanie lepiej. Animacje i tempo ok.
Ja odpuszczam zdecydowanie :ronnie:
Ja się czułem jakbym grał na ps2 . Dno i wodorosty

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że fifa to stan umysłu xd animacje, feeling, akcje, rozgrywanie, oprawa to wszystko to piłka dekady:banderas: Dziękuje Ci Konami za króla piłki na konsoli:banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 17 to mega gniot oprocz licencji za ktora zaplacili ta gre kompletnie nie oferuje nic. Co rok odgrzewany kotlet, naoliwionymi skryptami, nastawiany na wyudzanie kasy od gimbazy poprzez FUT.  Jak wam nie podoba sie grafika w PES to se kupcie PC do grania w 4K problem z glowy. Poza tym grafika to calkowicie drugorzedna sprawa jezeli gra jest bardzo dobra, u mnie PES na 50 calowym TV wyglada swietnie.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fifa 17 to mega gniot oprocz licencji za ktora zaplacili ta gre kompletnie nie oferuje nic. Co rok odgrzewany kotlet, naoliwionymi skryptami, nastawiany na wyudzanie kasy od gimbazy poprzez FUT.  Jak wam nie podoba sie grafika w PES to se kupcie PC do grania w 4K problem z glowy. Poza tym grafika to calkowicie drugorzedna sprawa jezeli gra jest bardzo dobra, u mnie PES na 50 calowym TV wyglada swietnie.
Pierdol, pierdol, ja posłucham. 2017 rok a gra wygląda jak 10.lat temu na inną generscje

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wczoraj demko i aż mi się łezka w oku zakręciła. Toż ja w to 10 lat temu na studiach grałem. Dwa mecze i poleciało z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fifowski beton i z nimi się nie dyskutuje:kanalie: szykujcie pieniążki i wazeline bo 26 eacinikgejms nadchodzi i potrzebują fifapojnts:kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę więcej i jak dla mnie to jest na razie gorzej niż w becie :38_worried: która była zajebista. cóż do pełnej wersji jeszcze zdążą spierd*lić sporo to może coś przy okazji naprawią. :) chociaż demo to niby już ta sama wersja co wyjdzie (hmm tak co roku gadają :1_grinning: )

drażni strasznie zmiana zawodników. mimo że piłka jest obok typka to zmienia mi na kogoś innego, jak w końcu trafi na tego co ma być to typek nie ogarnia gdzie się obrocić i gdzie biec i już jest dupa :1_grinning: w obronie przy takim neymarze to strasznie ciężko no ale to przeboleje. podania też z dupy ogólnie są słabe i jakoś dziwnie podbijane jak się załaduje na maxa zwykłym X... i pomimo że cały czas można ładować tak samo to raz leci "niby mocno" a drugi to w ogóle się nie turla :1_grinning: zjeb@li strasznie... 

ale też parę plusów się znajdzie ;) ale to dopiero jak poprawią najważniejsze buble których w becie nie było albo nie było tak widać... 

trzeba pograć jeszcze z kimś kto umie grać bo brata ciężko wkręcić :1_grinning: 

 

i nie wiem co wam tam w grafice przeszkadza? tosz wygląda zacnie z daleka... na pewno lepiej niż fifa a przy przybliżeniu? ogień... 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu z asystą Ci nie leżą? Grafika miażdży i nawet po wślizgu zostaje ślad na murawie:listek: zbliżenia to lepiej niż życie:listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj tylko dwa meczyki. względem bety wydaje mi się, że strzały są jakby szybsze coś a'la PES2010?! Formacji nie idzie zmieniać czy to przez późną porę moje niedopatrzenie? Nt. czy PES jest gówniany i w drugą stronę z FIFĄ nie ma co się wypowiadać; od zawsze były dwa obozy i będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, DaArCiO. napisał:

Zagrałem wczoraj tylko dwa meczyki. względem bety wydaje mi się, że strzały są jakby szybsze coś a'la PES2010?! Formacji nie idzie zmieniać czy to przez późną porę moje niedopatrzenie? Nt. czy PES jest gówniany i w drugą stronę z FIFĄ nie ma co się wypowiadać; od zawsze były dwa obozy i będą.

 

Taktyki niestety zablokowane.

Rozegrałem 5 meczy i ciężko coś więcej powiedzieć. Widać, że rozgrywanie akcji będzie jeszcze przyjemniejsze niż ostatnio, choć przełączanie zawodników dalej leży. Bramkarze na pewno zostali poprawieni, zapewne przez nowe animacje (wyciąganie piłki z samej linii wygląda genialnie). Niestety wypluwanie piłki przed siebie zostało. Z innych minusów główki wciąż są przegięte. Jak tego nie zmienią to online będzie jak w 17, gdzie 3/4 bramek jest z wrzutek. Cała reszta na razie mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zrozumcie nie mogą wszystkiego zrobić super cacy, bo kto i za co będzie w przyszłym roku odcinał kupony za kolejną edycję. Prawda jest taka, że choćby nie wiadomo jaki wkurff mieć na jakąkolwiek gierę, zawsze kupi się kolejną część tj jak narkotyk. Jestem ciekaw tylko jak usprawnili myClub względem 17tki. Czy kupowanie danego zawodnika JAKIEGO się chce stanie się prościejszej aniżeli te śmieszne piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grafikę. Na pro i tv 4k wygląda śliczne. Powtórki miazga, animacje pierwsza klasa. Wczoraj był u mnie ziomek, który gra od zawsze w fife. Rozegraliśmy kilka na prawdę dobrych meczy i powiedział że robi przesiadkę bo gierka robi wrażenie, jest wolniejsza od fify co sprawia że piłka wygląda i gra się bardziej realistycznie niż klepanka od EA.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo lepsze niż beta, poprawili drewnanie strzały, drybling też jakiś taki mniej kwadratowy, leży dalej kamera wolne - rożne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wcześniej tylko nie masz strzałki :) z bliska ładujesz gdzieś do połowy i wchodzi jak masełko :) 

pograłem wczoraj z kumplem godzinkę i jest supcio tylko czasami te asysty wkurwiają bo całkiem z dupy podaje i zmiana zawodnika i częsta zamuła zanim połapią się gdzie biec za piłką i kto w ogóle ma do niej biec :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9Ale tak samo ustawiam lewą gałka trajektorie lotu tylko, ze jej nie Widać? Na Youtube widziałem jak ludzie trzymają kwadrat  puszczają go na 1/3 paska i następnie wciskają kwadrat po raz drugi i pasek znowu sie ładuje do połowy, o co w tym chodzi?:p

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz FIFY od jej 10 wydania (wcześniej byłem wierny PESowi) muszę powiedzieć, że FIFA patrząc po filmikach w sieci graficznie to może lizać buty EA, jeśli chodzi o porównanie z FIFĄ 17 to wygląd stadionów, boiska, powtórki itp. to jakbym porównywał Malucha (FIFA) do Mercedesa.

Sama rozgrywka, jak dla mnie bardzo fajna, w FIFIE mam opanowane te wszystkie zagrywki, blokowanie ciałem, trochę trików a w PES zacząłem grać i w sumie wszystko od nowa, mam problem z jakimkolwiek trikiem, chyba raz zrobiłem przeplatankę ale wrażenia bardzo pozytywne, przede wszystkim przestrzeń, czuć przestrzeń, czuć że piłka chodzi naturalnie a nie cudowne podbicia itp. jakie serwuje FIFA, mam wrażenie że w PES mam wreszcie kontrole i wpływ nad strzałami, podaniami, daje lewo leci w lewo, daje lekko w dół to lekko w dół, FIFA to stan umysłu, dajesz w dół poda do przodu, strzelach w lewo leci w środek bramki. Wiem jedno, to demo mnie zachęciło, wiem też drugie że FIFA ma licencje i lepszy marketing - czas olać EA i spróbować pograć z KONAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim sprzęcie grasz? na ps4 jest patch ze wszystkimi licencjami więc ten problem odpada. Co do trików to tak naprawdę nie ma konieczności sie ich uczyć bo drybling lewą gałką w zupełności wystarczy(choc w tej edycji może się to zmienić patrząc po tempie) a sam system działa trochę inaczej niż w fifie bo tutaj w karcie piłkarza masz wymienione jakie triki może on zrobić z tego co kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem pozytywnie zaskoczony demkiem. Grafiki sie nie czepiam dla mnie jest ok. Najwazniejsze, ze w koncu ogarneli animacje cieszynek po bramkach ktore wczesniej chodzily chyba w 20 klatkach i psulo to caly efekt. Bardzo przyjemnie sie gra, zawodnicy potrafia zagrac ladne rogale z zewnetrznej czesci stopy, powtorki fauli tez wygladaja bardzo dobrze (grymas na twarzy i placz faulowanego). Gdyby to mialo ultimate team i dzialajacy online to wyprobowalbym pelna wersje 18 bo ten myclub to jakas biedna kopia futa.

Grafika sprzed 10 lat? chyba na mozg upadliscie...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myclub musi taki być niestety bo gdyby był rynek transferowy to na rynku byłoby 1000 kart a nie 2 mln jak w fifie. Jedyne co bym zmienił w myclub to możliwość ustawienia własnej taktyki bo to kontraktowanie trenerów to kiepski pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, SkibaPL napisał:

Tez jestem pozytywnie zaskoczony demkiem. Grafiki sie nie czepiam dla mnie jest ok. Najwazniejsze, ze w koncu ogarneli animacje cieszynek po bramkach ktore wczesniej chodzily chyba w 20 klatkach i psulo to caly efekt. Bardzo przyjemnie sie gra, zawodnicy potrafia zagrac ladne rogale z zewnetrznej czesci stopy, powtorki fauli tez wygladaja bardzo dobrze (grymas na twarzy i placz faulowanego). Gdyby to mialo ultimate team i dzialajacy online to wyprobowalbym pelna wersje 18 bo ten myclub to jakas biedna kopia futa.

Grafika sprzed 10 lat? chyba na mozg upadliscie...

Mysle tak samo co Ty gdyby nie UT i licencje w fifie to pewnie bym kupił PES :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

9Ale tak samo ustawiam lewą gałka trajektorie lotu tylko, ze jej nie Widać? Na Youtube widziałem jak ludzie trzymają kwadrat  puszczają go na 1/3 paska i następnie wciskają kwadrat po raz drugi i pasek znowu sie ładuje do połowy, o co w tym chodzi?:p

 

Yup, lewa gała ustawia gdzie ma lecieć, tak samo przy rogach. z R2 masz to bardziej widoczne oczywiście. a ładują tak pewnie dlatego żeby nie przejeb@ć na maxa bo wtedy mniejsza precyzja ale większa kapa której nie potrzeba jeśli strzelasz z bliska bo wystarczy dobrze przycelować i jak dobry gracz to ładnie zakręci :) 

 

 

mosz tak mniej więcej pokazane chociaż to to samo po prostu co wcześniej tylko bez kresek kropek i chu wie czego

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×