Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ciężko ustawić gdzie ma piłeczka lecieć jak się nie ma znacznika żadnego xd poćwiczymy i będziemy strzelać wolne beckhamem:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wolne wchodzą jak masło :24_stuck_out_tongue: w 17 mimo strzałek gorzej mi szło :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle zauważyłem coś strasznie dziwnego, jak włącze demo pesa i potem wyłącze to nie działa mi internet w konsoli:30vm3cw: muszę kliknąć "przetestuj łącze" w opcjach aby znowu połączyć się z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Ludzie dalej z licencjami a wgranie ich trwa 5 minut.

Z tego co wiem to licencje działają tylko offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, starvin napisał:

Z tego co wiem to licencje działają tylko offline?

Patch ma kilka funkcji czyli po pierwsze wszystkie ligi które są od początku czyli np. hiszpańska angielska itp. wgrywa stroje, herby itp i one działają online, patchem możesz też stworzyć np. całą bundeslige(wgrani są orginalni piłkarze tych klubów) ale oni już online nie wystąpią ale herby i stroje zostaną. Online np. nie zagrasz bayernem monachium bo jego w grze nie ma i dopiero po patchu on się pojawi ale manchesterem united, chelsea czy juventusem zagrasz bo kluby i piłkarze są tylko nie mają strojów i herbów ale po wgraniu patcha one się pojawiają i zastępują te które były na starcie gry. Oczywiście w myclub nie ma to większego znaczenia ale jak chcesz grać same dywizje to patch poprawi odczucia o 90%(te 10% zostawiam jakbyś akurat chciał grać bayernem) a offline o 100% i jest lepiej nawet niż w fifie gdzie np niektórzy sponsorzy na koszulkach się nie pojawiali bo byli z branży hazardowej a polskie prawo zabrania reklam tych firm a w pes mogłeś owe koszulki wgrać bez cenzury. Powyższy opis tyczy się tylko ps4 bo na xo nie można wprowdzić żadnych zmian.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wolnych... gram vs com i nie chce mnie skubaniec faulować.
Przy stałych fragmentach gałka w dół = wysoka parabola, w górę = pocisk.
Jak za dawnych dobrych czasów, żadnych strzałek graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie czy sterowanie sobie można ustawić w PESie tak, żeby strzały, podania, itp. były pod takimi samymi klawiszami jak w Fifie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krosek napisał:

Niech mi ktoś powie czy sterowanie sobie można ustawić w PESie tak, żeby strzały, podania, itp. były pod takimi samymi klawiszami jak w Fifie?

Oczywiście, że tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Pograłem chwile i gra się całkiem przyjemnie. Można fajnie podaniami pykać, a to dzięki temu że nie ma takiego chorego tempa jak w Fifie.
Strzały są nieco dziwne jak dla mnie, bo niby lekko nakierowuje w lewo, a strzał leci niedość że wysoko to daleko od lewego słupka. Dlatego zapytam jak najlepiej nakierowywać?
Pogram jeszcze trochę i pomyśle czy kupić, bo bardzo mi się spodobało. Pewne automatyzmy z Fify w głowie mi działają, ale to kwestia kilkudziesięciu meczy, żeby się przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie calkiem fajnie, choc minusow jak zwykle nie brakuje: czasami strzaly sa zbyt potezne, animacje bramkarzy jakies takie dziwne, no i poziom trudnosci... chyba miedzy top player a najnizszym poziomem jest znikoma. Po 5 bramek do przodu na najwyzszym poziomie to troche slabo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES z roku na rok ogromne postępy, super gra się w tego nowego PESA, ciakawe czy serwery dadzą radę.


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kazikosky napisał:

PES z roku na rok ogromne postępy, super gra się w tego nowego PESA, ciakawe czy serwery dadzą radę.


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

W otwartej becie tryb 3v3 działał bezproblemowo, oby nic nie zepsuli.

 

Mnie osobiście w tej odsłonie nic nie przeszkadza ;) biorę we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś ewolucja jest a nie przyglądanie się z boku. Strzały powinny być mocniejsze oddające realizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie zostanę zlinczowany, ale po rozegraniu kilku meczów mam wrażenie że od poprzedniej ( bardzo dobrej części ) nie wiele się rożni:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi ktoś po krótce wyjaśnić jak zrobić jakiekolwiek triki w PESie 18? Poza przerzuceniem piłki nad głową (wciśnięcie R3), fake shotem i body feintem nie potrafię nic innego, próbowałem zgodnie z wytycznymi wykonać ruletkę Neymarem i Messim i ni chu chu. Czy coś specjalnego należy wykonać aby te triki działały?  Zmieniłem jedno z ustawień na OFF zgodnie z filmikiem na jutubie --> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sztuczek to upewnij się, ze wyłączyłes auto faint a co do ich robienie to pamiętam, ze najpierw trzeba ruszyć jedna gałka  (chyba prawa) a później druga. Nie korZystam z nich Ale tak mi coś po głowie chodzi, dla pewności w pełnej wersji masz arenę treningową(różne wyzwania z instrukcjami) i tam krok po kroku masz tłumaczone. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma informacje czy będzie wreszcie filtr aby nie trafiać na Barcelony i innych takich? W fifie jest to bardzo dobrze rozwiązane.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zawsze nie da się zagrać meczu średniakami bo zawsze się wylosuje ktoś z Realem albo Barcą.... Jaki oni mają problem umieścić opcję : "  znajdź przeciwnika z podobną ilością gwiazdek czy poziomem"? 2vs2 też pewnie nie będzie rankingowego? Tak czy siak gra prezentuje się bardzo fajnie.. Wystarczy nie spieprzyć online i będzie pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest myclub to zagrałem może kilka meczy klubami bądź reprami. Myclub wciąga strasznie, czynnik rozwoju klubu, nowych zawodników bardzo zachęca do gry. Czasem trochę żałuję, bo kiedy grałem klubami miałem wtedy większą identyfikację i przyjemność z oglądania np. Champions League i meczy "mojej" drużyny. Jednak na koniec dnia myślę o zgromadzeniu hajsu na jeszcze pare losowań i może wpadnie jakiś lepszy grajek :)

 

To już tylko tydzień :) Czas szybko leci i już za 7 dni moja nowa drużynka w myclub wybiegnie na boisko :) Wziąłem podstawkę cyfrową, więc wpadną przynajmniej 2 złote (może czarne) piłki z klubów partnerskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Będzie oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przedpremierowo wersję Legendary, polecam w Komputronik bo wersja ta jest w cenie 229zł i jako zamówienie przedpremierowe dodają jeszcze zegarek za 1zł, który jest w edycji premium, czyli full zestaw 230zł (gra, steelbox, zegarek, pendrive oraz wszystkie dodatki cyfrowe gry). Patrząc na inne ceny na rynku i to co mają w zestawie to chyba b. dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra i jedynie mediaexpert miał nizsza (219) Ale juz wyprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×