Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ooooo, dzięki Panowie za info, już zamówione w Komputroniku. Ostatni PES w jakiego grałem, to bodajże 2010. Po raku, jakiego dostałem od FIFY, pora ponownie sprawdzić grę Konami. Demo mi podeszło, więc czekam na full wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy juz maja e50006a1d7a499578ab4265112da0a06.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na komputroniku, dzięki za info, dobra opcja wpadła. Nie mogę się doczekać ! Od razu wbita w online divisions i cały rok piłki konsolowej z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów PSX i PS2 grałem tylko w ISS , PES lub WINNING ELEVEN.Do PES 6.
Potem nie grałem w żadne wirtualne piłki bo Konami coraz bardziej pogarszało swoją kopankę,a Fifa była dalej badziewna.
Od wersji 2010 gram w FIFĘ i do teraz żaden PES mnie nie przekonał.Po ograniu dema PES 2018 ucieszyłem się niezmiernie bo nareszcie piłka Konami mi podeszła.
Nauczyłem się podstawowego sterowania,używania presingu itd.
Natomiast brakuje mi walki bark w bark,takiego typowego przepychania się i zastawiania piłki jak to jest fajnie zrobione w Fifie.
Czy w PES można też to robić, jeśli tak to może mnie ktoś oświeci jak to się robi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ogół leci to z automatu zależnie od statystyk walczących graczy, nie wiem dokładnie jakie to staty ale powiedzmy że wczoraj grałem z kumplem interem a on colo colo? 
nie miał jak mi piłki odebrać bo przy powolnym graniu bardzo często z R2 po prostu moi gracze się zastawiali jak pojeb@ni :1_grinning: a przy ściganiu też nie miał szans ale to trzeba wyczuć no i walczyć na R2 nawet bez piłki. R1 + R2 i biegniesz gdzie chcesz nawet jak piłka jest obok. na początku może to ciężkie ale da się ogarnąć :) sporo jest do nauczenia w PESie i sporo żeby samemu ogarnąć i wyczuć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklepiki z grami typu gamecenter czy coś ale to dopiero po południu pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja PES w jaką grałem to PES 6.Teraz ogrywając demo gram na najwyższym stopniu trudności i mało kiedy zdarza mi się przegrać.Nawet jak przegram to mam procent posiadania piłki na poziomie 60 - 70 procent.

Przez parę ostatnich lat jestem "Fifowcem " a mimo to mam wrażenie że nawet ten ostatni poziom trudności jest dla mnie za łatwy,Czy w pełnej wersji może się coś zmienić?

PS.

Chciałbym się podzielić ( pochwalić ) taką oto bramką , zwróćcie uwagę na podanie Neymara.Szczerze,nie wiem jak to zrobiłem, i to mnie trochę niepokoi.Wolał bym mieć większą kontrolę nad grą i robić w niej to co ja chcę .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zawodnicy mają ukryte skille (swoje firmowe zagrania). Chyba logiczne, że jest wśród nich Neymar... Co do trudności to chyba oczywistym jest, że gra z "kompem" to nuda. Cała frajda i naprawdę różnorodny poziom to gra online. Są turnieje, sezony, myclub...

Oby tylko serwery działały jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK i dzisiaj dostane pesa (simply games wczoraj wysylalo pre ordery). Wiem, ze niektorzy juz wczoraj grali bo widzialem streamy na ps live. Orientuje sie ktos czy znajde gdzies option file z nowymi skladami, a jesli jest za wczesnie to na jakich forach czy stronach sprawdzac czy juz cos stworzyli? Chcialbym zaczac kariere juz dzisiaj, ale bez skladow to lekka kicha, a kto wie czy KONAMI wypusci update w dzien premiery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze, że teraz od 18 wracam do PES po wielu latach przerwy. W FIFĘ gram od 11 rok w rok i grając w demo PESa nigdy nie miałem takiej kontroli nad drużyną we Fifie jak właśnie w obecnym PES. Fifa jest tak oskryptowana, że kontroli nad drużyną czasami nie mamy żadnej :-)

 

A takie zagrania firmowe dodają tylko smaczku tej grze bo we FIFIe nawet jak chciałem zrobić coś niekonwencjonalnego to musiałem najpierw boksować się z wszystkimi przeciwnościami tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lewy69 napisał:

Ostatnia wersja PES w jaką grałem to PES 6.Teraz ogrywając demo gram na najwyższym stopniu trudności i mało kiedy zdarza mi się przegrać.Nawet jak przegram to mam procent posiadania piłki na poziomie 60 - 70 procent.

Przez parę ostatnich lat jestem "Fifowcem " a mimo to mam wrażenie że nawet ten ostatni poziom trudności jest dla mnie za łatwy,Czy w pełnej wersji może się coś zmienić?

PS.

Chciałbym się podzielić ( pochwalić ) taką oto bramką , zwróćcie uwagę na podanie Neymara.Szczerze,nie wiem jak to zrobiłem, i to mnie trochę niepokoi.Wolał bym mieć większą kontrolę nad grą i robić w niej to co ja chcę .

 

 

 

 

Jak w ustawieniach przy statystykach piłkarzy przewiniesz na 4. stronę to tam masz w górnej tabeli umiejętności specjalne piłkarzy, to co zrobiłeś to tzw. Rabona (podane/strzał "krzyżakiem"). Neymar posiada Rabonę w swoich skillach. Aby ją wykonać trzeba wykonać dośrodkowanie w odpowiednich "okolicznościach". W Twojej akcji spełniłeś te przesłanki, tj. miałeś akcję na lewym skrzydle Neymarem, w momencie, gdy nacisnąłeś dośrodkowanie Neymar miał piłkę na słabszej lewej nodze (której rzadko używa - też to wynika ze statystyk weak foot usage/accuracy) i w związku z tym, że ma skilla Rabonę wykonał dośrodkowanie w ten sposób.

Podsumowując, pełnej kontroli nad wykonaniem Rabony nie masz, możesz jedynie poprzez odpowiednie ustawienie zwiększyć szansę na jej wykonanie przed odpowiedniego piłkarza (co moim zdaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo co to za przyjemność wciskać jakąś kombinację i za każdym razem dośrodkowywać krzyżakiem).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że PES 18 to powrót po wielu latach rozstania z tą serią i co za tym idzie kompletnego nie ogarnięcia nowych trybów, sterowania itp. kogo polecicie z jutuberów, którzy trochę tutoriali do tej gry zrobili, może też być z serii nr 17 bo zapewne wiele rzeczy będzie identycznych lub podobnych. Z góry dzięki za pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o czarowanie to ostatnio znalazłem fajny filmik.



Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zajczak napisał:

Panowie, jako że PES 18 to powrót po wielu latach rozstania z tą serią i co za tym idzie kompletnego nie ogarnięcia nowych trybów, sterowania itp. kogo polecicie z jutuberów, którzy trochę tutoriali do tej gry zrobili, może też być z serii nr 17 bo zapewne wiele rzeczy będzie identycznych lub podobnych. Z góry dzięki za pomoc.

 

I jak by ktoś jeszcze dorzucił jakiegoś jutubera który objaśnia tryb myclub w fajny sposób również byłbym wdzięczny. Chodzi w sumie jak zadbać o aktualne kontrakty dla składów złotych? Jak dbać o ich kondycje i wyjaśnienie zagadnień związanych z trenerami itp. itd... dużo tego a chciałbym się w tym roku trochę w to pobawić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ma egzemplarz w Polsce?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma, ma, ale serwery od północy.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Ma, ma, ale serwery od północy.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


A skąd ma? Szukam we Wro

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał ktoś demo fify 18? Ja rozegrałem dzisiaj około 10  spotkań i tylko utwierdziłem się w przekonaniu że w tym roku definitywnie PES 2018 :)

Fifa w koszu.

 

ps. gościu z media-expert ostatnio mi się chwalił że będą mieli PES'a najwcześniej ze wszystkich sieciówek w najlepszej cenie, ale domyślam się że każdy tak mówi :1_grinning: tyle że cenę za edycje legendarną mieli chyba najniższą

Edytowane przez kramar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilke w FIFE i owszem otoczka fajna, kolorystyka wreszcie żywa ale co z tego jak silnik gry ten sam, te same idiotyzmy w zachowaniu piłkarzy, jak zwykle momentu,m 45 czy 90 minuty (nawet w grze 1 vs 1), ileż można... Od jutra PES zawładnie moją konsolą i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełną premedytacją zassałem demo Fify tylko po to, żeby nie zaakceptować ich umowy licencyjnej i wy*[**ać to z dysku.
Czuję się lepiej, mogę iść do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawialiscie w komputroniku to dostaliscie jakies potwierdzenie na maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to w Warszawie można już kupić Pesa w Electronic Dreams za 189 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×