Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś jak się nie spieszy to na ebayu przy użyciu kodu PRESCHOOL17 (15%, działa na wszystko) to PES wychodzi 165zł wraz z wysyłką do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"] Komuś jak się nie spieszy to na ebayu przy użyciu kodu PRESCHOOL17 (15%, działa na wszystko) to PES wychodzi 165zł wraz z wysyłką do PL.

Możesz więcej szczegółów? Nie jest to czasami Region locked i nie byłoby problemu grać w PL online?

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Jak zamawialiscie w komputroniku to dostaliscie jakies potwierdzenie na maila?

 

 Bez odezwu do dziś, ani linka do płatności, ani nic. Anulowałem i swoją kopię już mam. Wrócę z pracy to czuję że do rana będzie grane. Serwery po 00 włączają  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2017 o 13:52, Zajczak napisał:

Panowie, jako że PES 18 to powrót po wielu latach rozstania z tą serią i co za tym idzie kompletnego nie ogarnięcia nowych trybów, sterowania itp. kogo polecicie z jutuberów, którzy trochę tutoriali do tej gry zrobili, może też być z serii nr 17 bo zapewne wiele rzeczy będzie identycznych lub podobnych. Z góry dzięki za pomoc.

 

Polskich jutuberów w 17 nie było w ogóle i to się pewnie nie zmieni. Z zagranicznych PESEP i Maremas i w zasadzie tyle. W porównaniu z fifą to jest straszna bieda z tym.

 

Dnia 12.09.2017 o 16:15, mesutOzim napisał:

 

I jak by ktoś jeszcze dorzucił jakiegoś jutubera który objaśnia tryb myclub w fajny sposób również byłbym wdzięczny. Chodzi w sumie jak zadbać o aktualne kontrakty dla składów złotych? Jak dbać o ich kondycje i wyjaśnienie zagadnień związanych z trenerami itp. itd... dużo tego a chciałbym się w tym roku trochę w to pobawić :) 

 

Patrz odpowiedź wyżej. O myclubie to praktycznie w ogóle nie przypominam sobie żeby coś było w czasie 17. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie update składów i działające online?

Jeśli chodzi o PESa to jest tragedia. Odpalasz grę w dzień premiery a Neymar wciąż w Barcelonie, a online nadal nie działa.

Przykre to jest... Jak oni chcą konkurować z EA. Gameplay jest cudowny (chodź moim zdaniem jest aż za dużo miejsca na boisku), ale cała otoczka woła o pomstę do nieba: stare składy, online nie działa, grafika w menu z czasów ps2, master league praktycznie bez zmian (oby online działało ok bo becie dawało radę).

Gram w grę od dwóch dni i żeby spokojnie pograć juz musiałem zarzucić dodatki i ręcznie porobić składy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma wyjść updated z tego co się orientuję a czy ktoś z was znalazł w miarę dobry option file do nowego PESA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sew napisał:

 

 Bez odezwu do dziś, ani linka do płatności, ani nic. Anulowałem i swoją kopię już mam. Wrócę z pracy to czuję że do rana będzie grane. Serwery po 00 włączają  ?

 

ja dostałem od razu, z tym że wczoraj dowiedziałem się że moja kopia będzie 15 lub 16. Zastanawiam się też nad anulacją, czy w Media Expert do tej wersji Legendary też dodają zegarek? Nie ukrywam, że zależy mi na tym gadżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ma wyjść updated z tego co się orientuję a czy ktoś z was znalazł w miarę dobry option file do nowego PESA ?
http://www.mediafire.com/file/1j9wdf16ch1ap0w/PES_2018_Option_File_Premerie_League_PS4.rar
Jeszcze go nie wrzuciłem, ale podobno jest ok.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składy offline jak i online na swoim miejscu. Git malina :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem parę meczów w my club ,zero lagów, granie jak w offline,bramkarze wkoncu z niskimi ts bronią czasami takie bomby że szok, główki znacznie osłabione,mam wrażenie że obrona bardziej responsywna ,nie ma efektu ślizgania.
Gracze nawet koło 60 ts nie zachowują się jak debile,w porównaniu do 17 na premierę niebo a ziemią,tam miałem lag na lagu tutaj zero opóźnień.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co zdążyłem włożyć płytę do napędu i w myClub wyleciał mi Aubameyang. To chyba szczęście gracza nawróconego z Fify :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma wsparcia HDR,w Fifie na prawdę odwala to kawał dobrej roboty.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TrueGrand napisał:

Jak gameplay? Warto dla samej kariery?

Dla Ciebie nie warto bo znowu bedziesz narzekal po calym internecie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,tylko drobne zmiany,np możesz wydropic salaha ovr 75 a możliwości ma do np 85 do upgrejdu,ts drużyny chyba nie ma takiego znaczenia albo obrońcy nie zachowują się jak dauny, ciągle trzeba losować piłki,ja nie zauważyłem żadnych zmian.
Nawet menu takie same z innymi obrazkami.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie nie warto bo znowu bedziesz narzekal po calym internecie.
Bo było na co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:
4 godziny temu, BułkazSzynką napisał:
Dla Ciebie nie warto bo znowu bedziesz narzekal po calym internecie.

Bo było na co.

Ty tylko  marudzić umiesz i tylko to !!! Jak stara baba 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:
4 godziny temu, BułkazSzynką napisał:
Dla Ciebie nie warto bo znowu bedziesz narzekal po calym internecie.

Bo było na co.

Mowimy, ze nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand
W tym roku o dziwo warto. Jak nic nie popsują to będzie to bynajmniej dla mnie pierwszy dobry PES od czasów 6.
Jeśli chodzi o grę z botem to na najwyższym poziomie trudności gra strasznymi schematami i ciężko jest czasami bo wykorzystuje wszystko.
Jak wygrasz 5' razy pod rząd na najwyższym to dochodzi jeszcze jeden poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem grałem i działały (sezony). Gra się wręcz pięknie i bez lagów. Nie mogłem przestać grać:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×