Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też grałem od 21 do 1 w nocy  i w żadnym meczu nie było lagów. Hazok87, pewnie to wina Twojego łącza...może masz problem z natem  / poblokowane porty :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek bardzo mi się gra spodobała, no i rozbudowany tryb MyClub w porównaniu do FUTa, kombinowanie składem, kwestia menagerów, zbieranie doświadczenia drużyny, team spirit i inne. Na razie bardzo fajnie się gra, wgrałem też Option File i wygląda to jeszcze lepiej. Jedyny mankament na początek to dość długie wyszukiwanie przeciwnika, grałem między 1-2 w nocy i musiałem ustawić wyszukiwanie bez ograniczeń jeśli chodzi o poziom łącza (niestety NAT mam umiarkowany więc może to ma wpływ???) W sieci rozegrałem 2 mecze (zwycięstwo i porażka), całkiem spoko się gra ale dość trudno jak na początek, przede wszystkim kwestia obrony i tworzenia akcji. 

 

Jak zastawia się piłkę ciałem podczas dryblingu? Mój przeciwnik robił coś takiego, albo jak biegnąć za przeciwnikiem przepchać go ręką i wbiec przed niego odbierając piłkę? Wystarczy X i dobrze się ustawić czy jakaś inna kombinacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Moje losowanie KUWA!!!

 

 

 

Ale jest na pierwszym levelu, także trochę czasu zajmie zrobienie z niego prawdziwego Messiego :) Mam tak samo z Tonim Kroosem, w ogóle większość graczy jest na pierwszym levelu. Like it :) 

 

Pierwsze wrażenia to w zasadzie PES 2017 odrobinę poprawiony. Trochę inaczej działa przełączanie graczy, nie wiem, jakoś na razie mam z tym problem. Więcej nowych animacji, taka jakby większa płynność w grze. Zobaczymy, więcej będzie można powiedzieć po zagraniu + 20 meczy online. 

 

Na razie zagrałem jeden online z jakims ruskiem, który miał cały skład z ovr powyżej 70 i Maradonnę w ataku. U mnie w pierwszym składzie jest jeszcze 2 z ovr 60. Najlepsi to póki co Kroos, Gomis, Kolarov, Piszczek, Mignolet. Na tym etapie fajnie sprawdza się Usain Bolt :) Jest oczywiście szybki, ale nie odjeżdża jakoś strasznie na boisku, ale przede wszystkim jest strasznie wielki i skoczny i pięknie ładuje główki :) Aha, w tym jednym meczy płynność jak offline, co w 2017 z ruskami czasem chodziło nieco gorzej.

 

Jeszcze o Lewym, wziąłem go na wypożyczenie (5 meczy), z ruskiem walnął pierwszą bramę, ale spodziewałem się po nim więcej. Może obraz jego gry zaburza mi na razie niski ts...  W każdym razie na kolejne wypożyczenia będę raczej brał już graczy na pozycje ewidentnie słabiej obsadzone w danym momencie.

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An unexpected problem has occurred while communicating with the PES 2108 server.

CODE: GKCC2

 

Jakieś rozwiązanie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapisów I sezonu pes 2018 ps4  w największej lidze w Polsce . Termin zapisów do 28 września , serdecznie zapraszamy.

 

www.pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zajczak napisał:

Jak na początek bardzo mi się gra spodobała, no i rozbudowany tryb MyClub w porównaniu do FUTa, kombinowanie składem, kwestia menagerów, zbieranie doświadczenia drużyny, team spirit i inne. Na razie bardzo fajnie się gra, wgrałem też Option File i wygląda to jeszcze lepiej. Jedyny mankament na początek to dość długie wyszukiwanie przeciwnika, grałem między 1-2 w nocy i musiałem ustawić wyszukiwanie bez ograniczeń jeśli chodzi o poziom łącza (niestety NAT mam umiarkowany więc może to ma wpływ???) W sieci rozegrałem 2 mecze (zwycięstwo i porażka), całkiem spoko się gra ale dość trudno jak na początek, przede wszystkim kwestia obrony i tworzenia akcji. 

 

Jak zastawia się piłkę ciałem podczas dryblingu? Mój przeciwnik robił coś takiego, albo jak biegnąć za przeciwnikiem przepchać go ręką i wbiec przed niego odbierając piłkę? Wystarczy X i dobrze się ustawić czy jakaś inna kombinacja?

 

Żeby "wejść w kogoś ciałem" musisz obrońcą podbiec pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej odległości i nacisnąć 2xX (tak jak odbiór). Podstawa to jest wyczucie odległości, jak naciśniesz za szybko w zbyt dużej odległości od przeciwnika to obrońca zrobi zwykłą próbę odebrania piłki. Np. biegniesz za napastnikiem na skrzydle, dobiegasz do niego z boku i w tym momencie dajesz 2xX i wtedy obrońca wbija się w niego ciałem i w zależności od statystyk albo od razu go przepycha i zabiera piłkę, albo walczą bark w bark albo też odbijasz się jak od ściany (np. próbując tak zrobić niskim słabym fizycznie bocznym obrońcą przeciwko Lukaku ;) ).

Z moich doświadczeń wynika, że biegnąc za kimś nie da się tego zrobić, nie ma czegoś takiego, że nagle Cię teleportuje animacja przed przeciwnika, trzeba go dogonić i minimum żeby wejść ciałem to być po skosie lekko z tyłu, całkiem z tyłu raczej się nie da.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robak76 napisał:

Zapraszamy do zapisów I sezonu pes 2018 ps4  w największej lidze w Polsce . Termin zapisów do 28 września , serdecznie zapraszamy.

 

www.pes.com.pl

Coś mi się kojarzy, że kiedyś coś takiego miałem i po paru resetach routera zaskoczyło ale głowy nie dam, że było to dokładnie to samo...

 

Sorry miało być do tego pana z errorem 

Edytowane przez mgwawpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy z kumplami w demko fajna gierka. dajcie mi znać czy istnieje zrobienie kanapowego turnieju na 6 osób. bo pamiętam że kiedyś miałem 2015 i chcieliśmy zagrać i się nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mecze online, zero lagow. Gra się naprawdę fajnie, w obronie nie wystarczy już ciagle trzymanie Xa i Kwadrata i to mi się właśnie najbardziej podoba :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten of na pesuniverse ma zrobione druzyny bundesligi? Dostalem of ale tylko herby itp bez zrobionych druzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak macie ustawione w Personal Data ? Wiem, ze to indywidualna sprawa, kazdy ustawia tak jak mu sie gra najlepiej.. z ciekowosci pytam. I czy sa jakies poradniki jak grac w obronie w ataku itp.. zawsze gralem tylko z kolegami na kanapie, a przez internet gra sie zupelnie inaczej, przeciwnik jak by wiedzial gdzie bede podawal i tam juz sie ustawia swoim zawodnikiem i wszystko przechwytuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie szybkie pytanko. Dlaczego jak gram z bratem na jednej konsoli to nie widzi mi wgranego option Fila ? Jak zrobić żeby to działało przy grze w 2 osoby na jednej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Macie już obcykane jakieś fajne ustawienie ? Bo na razie to coś mi w ogóle nie idzie w tym nowym pesie prawie wszystko w dupe. Więc może macie coś co mogłoby dawać więcej opcji w nowej edycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest miodna. Pograłem wczoraj przy piwku w demo fify i PES-a na przemian, żeby wybrać piłkę na ten rok. Wyszło na to ze na 3 mecze w PES , wypadał jeden we Fife. Syndrom kolejnego meczu w PES przeważył szale do tego stopnia ze mając już lekkko w czubie, mówię a co mi tam dopakowalem konto i zakupiłem wersje legendary w PS store. Żona żyje w świadomości ze zapłaciłem 189 ;). Na ta chwile nie żałuje , mimo ze na 7 meczy w my club 5 przegrałem , to każde spotkanie było zacięte i bez hokejowych wyników. Tempo gry idealne trzeba się namęczyć żeby doprowadzić do sytuacji bramkowej, fajNie można gubić obrońców bez zbędnych sztuczek po prostu zwykle zwody. Dodatkowo zero lagow i tego denerwującego opóźnienia przy podaniach w meczach online !!!! Piękna sprawa, czuje ze Konami w tym roku namiesza grubo :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra jest miodna. Pograłem wczoraj przy piwku w demo fify i PES-a na przemian, żeby wybrać piłkę na ten rok. Wyszło na to ze na 3 mecze w PES , wypadał jeden we Fife. Syndrom kolejnego meczu w PES przeważył szale do tego stopnia ze mając już lekkko w czubie, mówię a co mi tam dopakowalem konto i zakupiłem wersje legendary w PS store. Żona żyje w świadomości ze zapłaciłem 189 ;). Na ta chwile nie żałuje , mimo ze na 7 meczy w my club 5 przegrałem , to każde spotkanie było zacięte i bez hokejowych wyników. Tempo gry idealne trzeba się namęczyć żeby doprowadzić do sytuacji bramkowej, fajNie można gubić obrońców bez zbędnych sztuczek po prostu zwykle zwody. Dodatkowo zero lagow i tego denerwującego opóźnienia przy podaniach w meczach online !!!! Piękna sprawa, czuje ze Konami w tym roku namiesza grubo :)))
Miałem tak samo przy poprzedniej edycji. W tym roku zrobiłem to samo co Ty, jak zawsze zresztą, i już nie jest tak oczywiste która jest lepsza. Graficznie i całą oprawą Fifa niestety zamiata PESa. Gameplay z przewagą dla PESa ale nie jest to dla mnie takie oczywiste jak rok temu. Poczekam jeszcze z zakupem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ciągle mamy blokady na granie online w obrębie jednego regionu czy już tego nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilkanaście spotkań w myClub i muszę przyznać, że ani razu nie przytrafiły się żadne lagi, wszystko płynnie. Muszę przywyknąć do gameplay'u. Zawodnicy są nieco ociężali w odniesieniu do Fify, z którą spędziłem kilka ładnych lat, ale to nie wada, tylko bardziej realizm ;) Jestem zadowolony, że trzeba się trochę nakombinować, żeby złożyć składną akcję zakończoną strzałem na bramkę. Nie ma biegania na pałę, licząc tylko i wyłącznie na pejsa. Za jakiś czas wyjdę pewnie poza myClub, wtedy już powinien być jakiś dopracowany i sprawdzony option file, to pogram nieco offline.

 

Jeśli ktoś chce posparingować, pograć w co-opie, to zapraszam.

PSN ID: Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wrobellito napisał:

Panowie takie szybkie pytanko. Dlaczego jak gram z bratem na jednej konsoli to nie widzi mi wgranego option Fila ? Jak zrobić żeby to działało przy grze w 2 osoby na jednej konsoli ?

 

Musisz wgrac option file na kazdy  profil w konsoli osobno i bedzie dzalac ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2017 o 01:34, xVp10neerVx napisał:

 

Musisz wgrac option file na kazdy  profil w konsoli osobno i bedzie dzalac ;) 

 

a ja mam ten sam problem co kolega a Option File wgrałem na każdym z tych kont, które używam, nie mam pomysłu co jest nie tak...

 

Wracając do samej gry, spędzając z nią już więcej czasu zauważyłem kilka podobnych cech, negatywnych z FIFĄ, a mianowicie mam wylewy w obronie, są momenty gdy prowadzę np 2:0 to nagle mam problem ze sterownością, nie ma to znaczenia czy gram z komputerem czy online. No cóż przeboleje bo nie jest to aż tak wkurwiające jak w FIFIE, kolejna rzecz która mnie zaczyna irytować to podania górą na dobieg od przeciwnika, mimo że wiem że to zrobi nie jestem w stanie na czas przełączyć się i dogonić przeciwnika, macie na to jakiś sposób? jeszcze jedna rzecz to np przeciwnik atakuje skrzydłem to pierwszy etap biegu mojego zawodnika wykonuje sam komputer, biegnie po linii prostej a ja nie mogę nim sterować, czy to gdzieś idzie ustawić abym miał pełną kontrolę nad moimi zawodnikami? Niestety często moi obrońcy nie nadążają za szybkimi skrzydłami przeciwnika i wolałbym sam ich ustawić aniżeli bezsensowy bieg wykonany przez komputer.

 

No i na koniec prośba, jest gdzieś jakiś tutorial abym poznał wszystkie kombinacje przycisków co można nimi wykonać w grze? Chodzi mi o zastawianie ciałem, przepuszczenie podania, body feint, przekładanie piłki pod nogami, do tyłu i do przodu, jak wykonać poprawnie główkowanie (mase główek przegrywam). Do czego w ogóle służy L1? Czasem coś jakbym przekładał piłkę z nogi na nogę ale zasady użytkowej do końca nie rozumiem.

 

Z góry dzięki Pany za pomoc. Jak macie jakieś filmiki itp. to również chętnie obejrze.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×