Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by poprawić to, że CPU nigdy nie fauluje.
I ta bolączka jest już od kilku edycji.
Rzut wolny sprzed pola karnego przeciwko CPU to totalna rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą łatać offline. W tej chwili jest duży problem w online z wariujacym i opóźnionym kursorze w obronie. Jednym słowem bramki z dupy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym się zabrać za option file, które z wrzuconych tu możecie polecić ? 

 

 

@editor

Kilka postów wyżej napisałem, że bardzo się fajnie gra w obronie itp. Cofam to i dopóki nie poprawią opóźnień w obronie przez które nie da się normalnie grać nie włączę więcej  na tą chwilę śmiesznej gry ...

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam was coś.

Czy Konami kiedyś coś naprawili?

OP dośrodkowanie w 17, bramkarzy ręczniki i hokejowe wyniki?

Odpowiem za was, nie! Nigdy nic nie poprawili /naprawili...

Jeśli Konami coś zepsuło gameplayowo, to naprawią to w PES 2019

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo poprawiają kolory butów przez 20 pierwszych patchy i później nie ma czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, TrueGrand napisał:

Zapytam was coś.

Czy Konami kiedyś coś naprawili?

OP dośrodkowanie w 17, bramkarzy ręczniki i hokejowe wyniki?

Odpowiem za was, nie! Nigdy nic nie poprawili /naprawili...

Jeśli Konami coś zepsuło gameplayowo, to naprawią to w PES 2019

 

 

W porządku gościu, dzięki za info. Opowiedz o tym także rodzicom przy kolacji. Jakie to Konami jest beee i nie dobre. Marudzisz jak stara baba normalnie. 

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mesutOzim napisał:

W porządku gościu, dzięki za info. Opowiedz o tym także rodzicom przy kolacji. Jakie to Konami jest beee i nie dobre. Marudzisz jak stara baba normalnie. 

Bravo piękna odp. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, TrueGrand napisał:

Zapytam was coś.

Czy Konami kiedyś coś naprawili?

OP dośrodkowanie w 17, bramkarzy ręczniki i hokejowe wyniki?

Odpowiem za was, nie! Nigdy nic nie poprawili /naprawili...

Jeśli Konami coś zepsuło gameplayowo, to naprawią to w PES 2019

 

 

Rozegrałeś chociaż jeden mecz w pełnej wersji 18?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok i kolejny raz w okolicy premiery PESA kolega@TrueGrand (rozumem, że ksywa to efekt jakiegoś kompleksu) włazi na forum i płacze jaka gra i twórcy są hu*jowi.
Facet, ile Ty masz lat? 13? 15?
Zgłoś się ze swoim problemem do specjalisty, bo ewidentnie masz jakiś defekt głowy.
No co za bałwan...
Nie lubię pomidorowej to jej kurwa nie jem, a nie płaczę na lewo i prawo, że jest fuj.
Kretyn.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozegrałeś chociaż jeden mecz w pełnej wersji 18?
W demo 2 mecze. Ale jaki ma to związek z tym co napisałem?
Kolejny rok i kolejny raz w okolicy premiery PESA kolega[mention=55342]TrueGrand[/mention] (rozumem, że ksywa to efekt jakiegoś kompleksu) włazi na forum i płacze jaka gra i twórcy są hu*jowi.
Facet, ile Ty masz lat? 13? 15?
Zgłoś się ze swoim problemem do specjalisty, bo ewidentnie masz jakiś defekt głowy.
No co za bałwan...
Nie lubię pomidorowej to jej kurwa nie jem, a nie płaczę na lewo i prawo, że jest fuj.
Kretyn.
Ale czy ja coś złego napisałem o PES 2018?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaczesz od roku na '17, pograleś kwadrans w demo i dalej płaczesz...
Tak z czystej ciekawości zapytam; co Cię tak ciągnie do PESA skoro tak bardzo ta gra Cię drażni?
Identyczna sytuacja z Tobą jak przed rokiem.
Gdybym był młodszy i chciało mi się iść na studia to wybrałbym psychologię, a Twoje zaburzenia posłużyłyby mi do skrobnięcia ciekawej pracy dyplomowej.

P.S. naprawili powiadomienia tapatalk?
Nagle po roku dostaję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w temacie pesa można źle pisać lub wypominac tylko błędy fify. Nie działa przełączanie zawodnikow poprawnie nie ważne fifa to gówno przestań płakać. Żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie odwiedzasz ten wątek od tygodnia.
Koleś kilkanaście miesięcy włazi tu, żeby się pożalic i tak do zżygania.
Zobacz co zrobił z tematem Pesa17 rok temu... No chyba że moderator posprzątał ten syf.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rozumiem za bardzo o co chodzi z tym problemem z przełączaniem się obrońców? ktoś opisze o co chodzi? Co do obrony to jak ktoś ustawia front line pressure plus podwajanie na skrzydłach atakując bokami to niech się nie dziwi na podania za plecy. Jeżeli chodzi o taktykę to bliżej tu do Football managera niż fify. Advenced instruction też dużo zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co zrobił ? Prawdę pisał. Nie koloryzował. Jak widzimy co jest w tej edycji, że jest random defence i brak reakcji na przechodząca obok piłkę też nie można pisać bo będzie jako syf ? Mowa o online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co zrobił ? Prawdę pisał. Nie koloryzował. Jak widzimy co jest w tej edycji, że jest random defence i brak reakcji na przechodząca obok piłkę też nie można pisać bo będzie jako syf ? Mowa o online.
Można pisać.
Napisać raz, drugi... za jakiś czas zagaić tę kwestię...
No ale codziennie przez dłuższy czas w kółko powtarzanie tego samego?
Że Pes to zło, że nigdy nic nie poprawiają... itd.
I cały czas ta sama gadka w koło bez składu przez jednego typa.
To po cholerę gra w tego crapa? Żeby tylko płakać.
Jak ktoś włączy Pes16 i za chwilę Pes18 i stwierdzi, że Konami nie czyni postępów w swojej piłce to jak dla mnie jest totalnie ślepym ignorantem.
Takim jak@TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę? Jakie hokejowe wyniki w 17? chyba mu się z 16 pomyliły te ręczniki i wysokie wyniki bo w 17 tez zapewne zagrał dwa mecze w demo. Siedzę na grupie na fb pesmyclub i nikt nie narzeka na obronę więc to zapewne problem nie ogarnięcia ustawienia obrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co chodzi z tym przełączaniem zawodników. Czasem zmieni trochę nie tak ale przeważnie jest ok... Zawsze można używać prawego analoga. Moim zdaniem to najlepsza piłka od dawna, reszta to szczegóły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z podaniami co jest nie tak? nie lecą po sznureczku na magnes jak w fifie ?:xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak zmieniasz zawodnika to nad tym na którego się przełączy jest trójkąt abyś wiedział, że właśnie na tego zawodnika się zmini więc za bardzi nie wiem o co chodzi bo tu działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że ze zmianą zawodników jest lekki chaos i czasami mam problem wybrać tego co jest bliżej piłki. Jednak jak porównam to do wylewów z FIFY 17 to naprawdę jest spoko. Jak już wspominałem wróciłem do tej serii po wielu latach a konkretnie od edycji PES 2010 nie grałem w ogóle. Grałem tylko FIFE i miałem już jej serdecznie dość po zeszłorocznej edycji. W PES też widzę już pewne mankamenty, zauważyłem gubienie się obrony po strzeleniu gola przeze mnie a więc coś chyba też KONAMI majstrowało podobnie jak EA ze skryptami sieciowymi, jednak nie jest to tak widoczne i odczuwalne jak w FIFIE i przede wszystkim można to zastopować jak zdobędzie się trochę doświadczenia. Podoba mi się wpływ taktyki, ustawienia i preferencji piłkarzy na gre czego w FIFIE nie odczuwałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×