Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, gra mi się całkiem przyjemnie ale oprócz faktu, że jestem nowicjuszem i wiele rzeczy jeszcze nie wiem (jak podawać między obrońcami w uliczkę? jak zasłaniać piłkę ciałem? jak przyjąć w biegu piłkę podaną górą - zawodnik często zwalnia mi akcję i zamiast sam na sam tracę piłkę?) to zauważyłem niechlubne podobieństwa do serii FIFA - moi piłkarze marnują masę sytuacji sam na sam nie trafiając nawet w bramkę, dobitki do pustej bramki lecą obok, paranoja. Najczęściej tracone bramki? Jak w FIFIE 45 i 90 minuta, wczoraj w 3 na 5 rozegranych meczach straciłem bramki jednocześnie w 45 i 90 minucie nie mogąc nic zrobić, nawet jak odebrałem piłkę to jakimś cudem mój obrońca się potykał i podawał z powrotem piłkę pod nogi przeciwnika. "Nie o takie piłke kopanom walczyłem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 45 i 90. Mam ponad 60 meczy w sieci, na palcach jednej reki policze ww sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się odpala ta taktykę gdzie jest to kółko i 4 kierunki kolorowe :) bo za nic nie mogę znaleźć :) a widzę ze sporo osób to używa i odrazu napiszcie który kierunek za co odpowiada. Dzisiaj jeden typ miał wszystkie zaznaczone i fajnie mu Piła chodziła . Myślałem ze to trzeba nacisnąć krzyżak w odpowiednim kierunku ale nie .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 plus krzyżak. Sam przypisujesz do krzyżaka co chcesz, możliwości masz kilka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz jeszcze gdzie to przypisuje, w game plan nie widzę :) sorry za takie pytania , ale nie chce mi się szukać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w game plan, potem pierwsza opcja od lewej (nie pamiętam nazwy), potem advanced instructions. Tam sam przypisujesz sobie co chcesz, masz dwie możliwości na atak (góra-dół) i obronę (lewo-prawo). Jeśli chcesz mieć na stałe to w menu my club, bo przed samym meczem będzie tylko w tym meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takiego pecha ze nie moge wylosowac zlotej o czarnej nawet nie wspominam pilki???Dlaczego jak wybrałem sobie Lewego do skladu to zniknał.W szoku jestem jacy niektorzy maja skladu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewego tylko miałeś na 10 meczy wypożyczenie. Mi w miarę losowania poszły.

Nani, Fekir, Sahin, Kros, Rakitic, Mathieu, Hummels, Shaw, Diego Lopes. Wszystko z tych darmowych losowań, teraz nawet nie kupuje za gp bo tylko 2,7% szansy na czarna, udało się uzbierać 140k , czekamy na konkret agentów . Aha No i Maradone mam z urzędu za wersje Legend , taki mały bonus :) ale zamęt z przodu robi . 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zazdroszcze Diego .U mnie tylko Kroos reszta to lipa.VanDijk i Bartra na CB.W ataku jakies leszcze a kasy zostało 1000GP.Ciezko sie gra bez dobrego napastnika w sumie w ogole sie nie gra .Przydalby sie jakis dzik na napadzie.I jeszcze jedna sprawa szkoda ze tak ciezko sie z kims połaczyc.Jak juz sie połacze ale nie z Polski to lagi tak straszne ze az sie odechciewa grac ,A gra podoba mi sie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde ja mam zero laga poważnie, nawet nie mam ustawione na filtr 5, bo za długo się czekało i samych Polaków znajdowało. Mam ustawione tylko sile drużyny na similary. Resztę mam losowo i sam jestem w szoku ze tak płynnie to chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos ,dlaczego nie ma skladow jak gram przez SHARE ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że powinienem grzecznie się cieszyć ze swojego Aubameyang'a w napadzie :30vm3cw: Nie powiem, facet ułatwia temat niesamowicie. Dropnęło mi go na 1lvl, ale już trochę mu wbiłem i wyraźnie czuć różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Auba to już temat na dłuższa chwile :) ciekawe jaki agent będzie po 28.09. Jest jakaś rozpiska czy niespodzianki robią ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Czyli wychodzi na to, że powinienem grzecznie się cieszyć ze swojego Aubameyang'a w napadzie :30vm3cw: Nie powiem, facet ułatwia temat niesamowicie. Dropnęło mi go na 1lvl, ale już trochę mu wbiłem i wyraźnie czuć różnicę.

Wychodzi na to, ze jest osobmy temat do my club :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał ochotę czasem wieczorkiem popykać w PESa towarzysko albo w co-copie to chętnie pogram. Dopiero się uczę w to grać więc poziom za wysoki nie jest psn : jarek_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie "kanapowym" ( do 4 graczy ) da się grać online z innymi ? 

 

Sorki jeżeli to lamerskie pytanko ale wolę się upewnić . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli gram na strzałkach czy jest możliwe robienie jakichkolwiek "tricków" jak na prawej gałce grając analogiami ? Drugie pytanie brzmi: jak się w tej grze odbiera piłkę ? Zaczynałem od ISS, grałem w każda kolejna wersje aż do 18 i czuje się jakbym nigdy nie grał wcześniej w pesa jeśli chodzi o grę w obronie ... 

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiera sie dość łatwo, co prawda nie tak łatwo jak kiedyś ze wystarczylo trzymać :x:+:square:. Bo teraz wciskając dwa klawisze wzywasz kolegę do pomocy co często powoduje ze się obrona rozjeżdża. Teraz grunt to wyczucie i nabieganie na przeciwnika z odpowiedniej strony + do tego oczywiscie trzymam sam :x:. Jeśli grałeś w ostatnie wersje fify to bardzo zbliżyli grę w obronie, nie warto ruszać ostatnich obrońców zbyt szybko, lepiej wracać pomocnikami za atakującym przeciwnikiem, żeby nie tworzyć dziur w obronie.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×