Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ;) czekam jeszcze aby ktoś odniósł się do pierwszej cześć mego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę jakaś aktualizację , czy ktoś wie co zmienia? Poprawia czy psuje?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok, option file też n nienaruszony. Bynajmniej u mnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie patcha.Czy jest jakiś patch który zmienia nie tylko składy czy nazwy drużyn,ale i wygląd stadionów?

Np. kolor siatek na bramkach ,wzory trawy itd.

 

Edit. Kolorowe siatki są w grze ,ale w innych trybach niż mecz towarzyski.Np. grając w 2 lidze angielskiej na kilku stadionach siatki są nie tylko białe.W bodajże lidze mistrzów na SIGNAL IDUNA PARK siatki są żółto-czarne.

Czy da radę coś pokombinować aby to przenieść do zwykłego meczu towarzyskiego?

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod pytanie, proszę o link do sprawdzonego OF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrekoka napisał:

Wszystko jest ok, option file też n nienaruszony. Bynajmniej u mnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka
 

Bynajmniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mgwawpl napisał:

Wpada dzisiaj do mnie brat, czy jest gdzieś opcja my 2vs2 online z innymi takimi? 

 

Bez problemowo, przy którymś ekranie jak dobrze pamiętam jest pod R3 "add guest" i gracie we dwójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierkę , pograliśmy i ... jakie to było dobre , klepanie w coop daje niesamowitą frajdę w przeciwnieństwie do męczarni coopa Fify , pełnego frustracji :) Pewnie już sporo bylo osob nawróconych w tym roku ale co tam napiszę i ja - Pro Evo jest zajebiste i cieszę się że po wielu latach w końcu przełamałem się i powróciłem do serii . Jeszcze nie ogarniam ale w tym roku sporadycznie pewnie będę sobie pykał , daje sobie ten czas żeby się przyzwyczaić . Najważniejszy krok został zrobiony imo , Fifa nie została zakupiona w tym roku :) 

 

P.s na xksie bo taka wersje wybrałem nie ma opcji option file ale przynajmniej wygląda ok w przeciwieństwie do tamtego roku ( demko chodziło w trybie " guano rozmazane " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest piękne w tym PES  ? Gram w My Club i jak na początku ciężko było ogarnąć defensywę, tak teraz często moje mecze kończę na zero z tyłu. 

Bajka a i w ataku się pięknie buduje akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnich wersjach fify, myślałem ze już nie będzie mi dane pograć w fajna piłkę. Tymczasem PES w tym roku pozamiatał, przyjemność i zaciętość niczym na PSX w ISS. Wiesz co potrafisz i czuć ta różnice w meczach nie ma jakiś dziwnych sytuacji typu jesteś lepszy ale tym razem masz przegrać :) Gra jest piękna ..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś jakiś nowy OF? Po tym data pack 1 trochę mi się rozwaliła serie A i inne... Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak czasami wkurzająca, że masakra. Jednego dnia nie jestem w stanie stracić sobie bramki, by w następny dzień działy sie takie kuriozumy , że nie jestem w stanie sobie meczu wygrać. 

Ta głupia przepaść napastnika nad obrońcą jest coraz bardziej widoczna. Czasami jest tak, że każdą przebitkę wygra napastnik, a jak już sie rozpedzi to jest musztarda po obiedzie. Ehh ale syndrom kolejnego meczu jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie uważam. Sporo meczy po 1-1 czy O-1 itd. Chyba, ze myclub ale to jak w fifie duzo bardziej arcade tryb niz inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo, pewnych problemów z ustawieniem drużyny czy poziomem mojego składu zaczynam coraz bardziej ogarniać tą grę, wczoraj na 10 rozegranych meczy tylko jedna porażka, 3 remisy i same zwycięstwa. W dodatku 3 razy wygrałem z wyżej notowanymi przeciwnikami (ja mam aktualnie około 530 ranking) m.in z gościem co miał ponad 700 w rankingu. Jednak należy też nadmienić że zacięte boje prowadziłem z kolesiami co mieli ranking niższy niż mój i to jest fajne, nawet bardzo. Podoba mi się to, że tutaj musi być koncentracja na maksa bo wystarczy jedna piłka i może być po ptokach, druga sprawa to realizm "działania" drużyny. Jak wychodzę do ataku to unikam podań 1-2 Pass obrońcami, uruchamiam co najwyżej pomocników bo w przypadku straty jest pozamiatane gdy tracę obrońcę, to samo jest w grze obronnej. Nawet jak używam pressingu drugiego obrońcy robię to tylko pod moją bramką lub polem karnym aby nie tracić krycia bo chwila, moment i przeciwnik ma "setkę". Irytuje mnie póki co mój współczynnik zepsutych "setek", niestety w każdym meczu mam z 2-3 sytuacje sam na sam lub w odległości 5-10m od bramki gdzie nawet nie trafiam w jej światło, wydaje mi się że problem tkwi w moim słabym ataku ale być może jeszcze czego nie załapałem w strzelaniu. Jak stary wyjadacz FIFY nawet nie mam ochoty na tego gniota patrzyć, miałem subskrybowanych jutuberów z FIFY, których wywaliłem bo męczyło mnie nawet tam oglądanie FIFY. PES mimo kilku niedociągnięć miażdży FIFĘ i tego się trzymam... :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajczak mam dokładnie tak samo, mimo wielu lat spędzonych z fifa powiedziałem dość robienia mnie w kuku :) Pes miażdży gameplayem a patrząc na fife odruch wymiotny :38_worried: Konami w tym roku kładzie na łopatki EA i mam nadzieje ze tego nie zepsują w kolejnej odsłonie, to jednego gracza więcej będą mieli na dłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku PES jest kozak a konkurencja widzę, że zatrzymała się w miejscu. Wreszcie normalnie śmiga online. Ale statystki zawodników to porażka neistety, brak jest balansu i Bayernu ;/

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby zagrać legendami offline przeciwko komuś ? Bo przyznam źe po Fifie mam serdecznie dosyć piłkarskich kart i nawet tego MyClub nie odpaliłem .

 

 

P.S Sama gra oczywiście daję rade aż miło , po kilku latach spędzonych z raczyskiem nie ma nawet co porównywać , absolutnie mi nie brak tych licencji póki co .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×