Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Jest jakiś sposób żeby zagrać legendami offline przeciwko komuś ? Bo przyznam źe po Fifie mam serdecznie dosyć piłkarskich kart i nawet tego MyClub nie odpaliłem .

 

 

P.S Sama gra oczywiście daję rade aż miło , po kilku latach spędzonych z raczyskiem nie ma nawet co porównywać , absolutnie mi nie brak tych licencji póki co .

Polecam mimo wszystko spróbować myclub, tez miałem dość ultimate, handel, paczki i potrzebne masę czasu. W myclub jest inaczej, nie ma tego wyścigu szczurów i obracania milionami, masz swoją ekipę i delektujesz się gra, nie kombinujesz ze składem bo nie można handlować, to co Ci wypadnie tym grasz. Na prawdę fajny tryb dla tych co maja ciekawsze zajęcia niż śledzenie rynku i przesiadywanie na aplikacji :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakiś kompletny OF z Serie B bym potrzebował strojami bo ostatnio gram Parmą w Online a w moim ofie mam jakieś biedackie stroje.

Co do nowego PESa po już miesiącu grania, znalazłem sobie dość fajna taktykę i gra się mega kozacko, wygrywanie np. z Barcą z Man City taką Parmą daję taką przyjemność, strzelanie goli, podania, budowanie akcji to jest czysty miód na moje serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru latach grania w Fifę ,wróciłem do PES. Jestem mile zaskoczony,wróciły dawne wspomnienia.Gra potrafi uzależnić.

Wgrałem tego patcha z ekstraklasą.Fajnie zrobione,tylko komentator nie wymienia nazwisk,ale to było wiadome.

Pytałem parę dni temu o patche z innymi wzorami murawy czy kolorowymi siatkami na bramkach.

Odpowiedzi nie dostałem,ale sam wyczaiłem że można to zrobić samemu,łącznie z kształtem oczek w siatce,czy nawet naciągiem siatki.(zmiana ilości linek naciągających siatkę).Kolory i wzory również do zrobienia.I wzory murawy.

Wrzucam parę strzelonych bramek,podczas których można również zaobserwować  "inne" siatki i wzory murawy.

1. LEWY

2. MATIĆ

3.LUKAKU

 

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest dyskusja o edycji elementów w grze to mam pytanie w związku z możliwością edycji u zawodnika cieszynki, czy jest możliwość edycji tak aby również w rozgrywce MyClub była ona zmieniona? Po edycji u jednego z moich zawodników, niestety w MyClub robi dalej swoje podstawowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oświeci mnie ktoś jak po dograniu górnej piłki na dopieg przejąć ją nie tracą szybkości biegu? Czasami posyłam piękne piłki za linię defensywy ale co z tego jak przeciwnik dogania mnie w chwili kiedy mój zawodnik męczy się z jej przyjęciem zamiast od razu parować do ziemi i z nią biec do przodu. Nie mam pomysłu jak to się robi a widzę, że niejednokrotnie moi przeciwnicy własnie tak robią grając przeciwko mnie. Raczej nie ma u mnie znaczenia poziom zawodnika bo kim bym tego nie robił efekt ten sam :-/

 

Kolejna rzecz to co mogę robić źle, że nie trafiam po kilka sytuacji sam na sam nawet w światło bramki, czy są jakieś ustawienia wspomagające strzał? Czy może ja coś źle robię i jest jakiś konkretny schemat strzałów?Wczoraj rozegrałem 4 mecze gdzie w każdym dominowałem, miałem masę sytuacji, przeciwnicy wyraźnie słabsi a im wystarczył byle jaki strzał i mój Buffon kapitulował, za to ja po kilka sytuacji sam na sam w meczu i na wet nie trafiam w światło bramki, efekt 3 porażki i remis. Jestem załamany bo o ile w defensywie i rozgrywaniu akcji radzę sobie nieźle tak w ataku jest dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jeśli chodzi o przyjęcie piłki, to zależy to tylko i wyłącznie od tego jak ustawi się nasz zawodnik. Jeżeli jest dobrze skierowany i mabodpowiednie statystyki to wygrywa się ta walkę o piłkę. Często górne piłki taki Mandzukic zbiera na klatę i obrońca zostaje z tylu a już Maradona 3/4 takich pojedynków przegrywa. Jeśli chodzi o strzały miałem ten sam problem pudłowalem takie setki ze łapałem się za głowę. Jednak chyba udało się to ogarnąć, jest bardzo duZo możliwości zaskoczenia bramkarza, zauważyłem ze jak biegnę sam na sam i oddam po prostu dosyć mocny strzał w tym samym kierunku co biegnę to prawie zawsze bramkarz wyciągnie. Dlatego jak mam taka sytuacje to staram się albo w ostatnim momencie zmienić kierunek strzału szybkim ruchem analogu albo jak strzelam Mandzukicem to bez patyczkowania 3/4 paska mocy i już z 13-14 metra pakuje w któryś róg , zazwyczaj idzie taka bomba ze prawie siatkę rozrywa. Swoją droga Mario mega zawodnik, silny i z takim yebnieciem ze kopara opada, do pary ma Maradone który znowu świetnie mu dogrywa :) More and More and More :)) 

 

Można grać sparingi drużynami z Myclub ?? Czy tylko tymi z dywizji ?

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wrzucic na jakis normalny hosting OF? Kurde probuje pobrac z pes patch, ale wyskakuja ciagle jakies reklamy i duperele. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zajczak napisał:

Panowie, oświeci mnie ktoś jak po dograniu górnej piłki na dopieg przejąć ją nie tracą szybkości biegu? Czasami posyłam piękne piłki za linię defensywy ale co z tego jak przeciwnik dogania mnie w chwili kiedy mój zawodnik męczy się z jej przyjęciem zamiast od razu parować do ziemi i z nią biec do przodu. Nie mam pomysłu jak to się robi a widzę, że niejednokrotnie moi przeciwnicy własnie tak robią grając przeciwko mnie. Raczej nie ma u mnie znaczenia poziom zawodnika bo kim bym tego nie robił efekt ten sam :-/

 

Kolejna rzecz to co mogę robić źle, że nie trafiam po kilka sytuacji sam na sam nawet w światło bramki, czy są jakieś ustawienia wspomagające strzał? Czy może ja coś źle robię i jest jakiś konkretny schemat strzałów?Wczoraj rozegrałem 4 mecze gdzie w każdym dominowałem, miałem masę sytuacji, przeciwnicy wyraźnie słabsi a im wystarczył byle jaki strzał i mój Buffon kapitulował, za to ja po kilka sytuacji sam na sam w meczu i na wet nie trafiam w światło bramki, efekt 3 porażki i remis. Jestem załamany bo o ile w defensywie i rozgrywaniu akcji radzę sobie nieźle tak w ataku jest dramat.

 

 

 

Co do pierwszego pytania to spróbuj przyjmowac z R2 a co do drugiego mozliwe ze masz włączone advance shot albo manualne strzały  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celuj w bramkę :) co do przyjmowania to jest sporo trików zależnie od tego jak jesteś ustawiony :) R2, albo z biegiem od razu, ewentualnie R3 żeby przerzucić ją sobie i też już można wychodzić na pozycje bo zanim obrońca się zbierze to już jest w tyle :) po prostu trzeba opanować, to nie fifa :) zależy też od graczy i czasami od kaprysu gry bo czasami to zbierają się jak kupsko. podania górą mogą być zabójcze ale opanować trudniej na szczęście. 

Edytowane przez Traws
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje @Lewy69. Macie jakies porady nt myClub dla poczatkujacego w tym trybie? Wlasnie odpalam filmiki na yt podczas wczytywania option file, ale moze macie cos ciekawego do dodania? Moj ostatni PES to chyba 5, albo 6. Jeszcze z Adriano w Interze, takze moje doswiadczenie w PESach biedne, ale po kreceniu glowa przy longshotach w FIFA18 nie zostalo mi nic innego niz wrocic jako syn marnotrawny. :24_stuck_out_tongue:

@edit @Lewy69 z tego Twojego linku w bundeslidze graja wymysloni gracze, a Bayern ma dwie gwiazdki. Jest jakis dodatkowy patch na naprawe tego?

Edytowane przez Swizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Swizzy napisał:

Dziekuje @Lewy69

@edit @Lewy69 z tego Twojego linku w bundeslidze graja wymysloni gracze, a Bayern ma dwie gwiazdki. Jest jakis dodatkowy patch na naprawe tego?

U mnie jest wszystko ok. Czy wgrywałeś dokładnie według instrukcji? Przy wyborze drużyn wciśnij bodajże R3 , to jest wyłączenie live update. Powinno pomóc.Parę postów wyżej masz moje trzy filmiki,na pierwszym z nich jest Bayern , zobacz sobie , oryginał,nówka sztuka.Lewandowski jak żywy.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i11 meczów z rzędu online w plecy ;) po ponad 12 latach grania każdy leje mnie jak chce ;) gra w obronie w tej grze jest poprostu niesamowita ;) 

 

edit

Po kolejnych kilkunastu meczach kiedy to o wyniku zadecydowało L1 + :triangle: lub sam :triangle: wciśnięty na "pałe" + koszmarna zmiana zawodników w obronie zdecydowałem się skończyć karierę z pesem 18 ;) jak dla mnie jedna z najgorszych wersji PESA ... 

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robi się cięty wykop bramkarzem, podanie ręką po ziemi? Jak zmienia się też na sterowanie np przy rzutach różnych na bramkarza?

 

I pytanie o rzuty rożne, gdy przełączam na konkretnego zawodnika to centra zawsze idzie taka zawieszona i bez siły, jak wówczas puścić mocną piłkę podobną do tradycyjnym wykopie gdy trzymam gałkę lekko w górę/dół?

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono ;)
Chciałbym się dowiedzieć jakie są wg. Was największe błędy tegorocznej piłki od Konaniu czy warto zmieniać Fifę na PESa. Szczerze to nie mam kompletnie frajdy z grania w tym roku w Fifę. Irytują mnie wieczne przestoje i nagła niemoc moich zawodników oraz niezliczone słupki/poprzeczki. No i przegrywanie potencjalnie "wygranych" meczów. Planuję wymienić się na ProEvo. Warto w tym roku?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zmienilem wersje z plyty na cyfrowa ( jest na promocji w PSN jak by ktos chcial :) ) i nie czyta mi patcha czy jest jakas opcja zeby to "wgrac" bez ponownego wgrywania z pendraiva ?w sumie to nazwy sa tylko niema herbów i strojów...

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2017 o 14:00, Lewy69 napisał:

Po paru latach grania w Fifę ,wróciłem do PES. Jestem mile zaskoczony,wróciły dawne wspomnienia.Gra potrafi uzależnić.

Wgrałem tego patcha z ekstraklasą.Fajnie zrobione,tylko komentator nie wymienia nazwisk,ale to było wiadome.

Pytałem parę dni temu o patche z innymi wzorami murawy czy kolorowymi siatkami na bramkach.

Odpowiedzi nie dostałem,ale sam wyczaiłem że można to zrobić samemu,łącznie z kształtem oczek w siatce,czy nawet naciągiem siatki.(zmiana ilości linek naciągających siatkę).Kolory i wzory również do zrobienia.I wzory murawy.

Wrzucam parę strzelonych bramek,podczas których można również zaobserwować  "inne" siatki i wzory murawy.

1. LEWY

2. MATIĆ

3.LUKAKU

 

jesli chodzi o murawy czy siatki sam to zroniles czy sciagnales jakies pliki? prosze o info w tej sprawie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2017 o 08:12, gutihaz napisał:

@gutihaz

Zmiana zawodników szczególnie w obronie jest FATALNA, druga moim zdaniem największa wadą nowego Pesa jest nieraz niemoc strzelecka. Chocbys oddał 1500 strzałów w jednym meczu, piłkę posiadał przez 99,9% czasu, przegrasz bo Twój przeciwnik przepięknym :l1:+:triangle: rzuci piłkę za obrońców i wyciśnie flaka w 90 minucie :)

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SantomHQ napisał:

jesli chodzi o murawy czy siatki sam to zroniles czy sciagnales jakies pliki? prosze o info w tej sprawie :))

Zrobiłem sam.z tym że wcześniej wgrałem option file.Ale z tego co się orientuję ,bez patcha też to jest do zrobienia.Ja osobiście ci tego nie sprawdzę ,bo musiałbym go wykasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po latach wracam do Pesa gdyz Fifa z roku na rok to coraz wiekszy gniot, zaczynam przygode z MyClub i... trafilem Messiego i Reusa juz na poczatku z czarnych pilek. Latwo trafic takich graczy czy raczej mam sie z czego cieszyc ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz się z czego cieszyć, niestety ja wróciłem a Konami tak  mnie nie obdarzyło. Chciałbym choć jednego z nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wjechała nowa aktualizacja, fajnie że jak na Konami to starają się robić coś w tym pesie. Grane prawie codziennie jak jest możliwość, ta gra wyrywa z kapci. Ostatnio City mimo jakiegoś braku większej sympatii w sezonach online, straszne koty z nich są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, świetna gra. Nawet przekonałem się już do tej "nieporadności" w obronie, jest inaczej, ale da się zatrzymać napastnika. Jedno co mnie denerwuje to czasem ciężko zmienić na tego zawodnika którego chcę.

 

Skład w myclub mimo, że nie jest specjalnie mocny to wygrywam z typami, o których latają Messi i CR7 w jednym składzie. Kilku już takich spotkałem. Już w poprzedniej części skill odgrywał dużo większą rolę niż skład, w tej mam wrażenie jest jeszcze lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GrandeBombik napisał:

Zgadzam się, świetna gra. Nawet przekonałem się już do tej "nieporadności" w obronie, jest inaczej, ale da się zatrzymać napastnika. Jedno co mnie denerwuje to czasem ciężko zmienić na tego zawodnika którego chcę.

 

Skład w myclub mimo, że nie jest specjalnie mocny to wygrywam z typami, o których latają Messi i CR7 w jednym składzie. Kilku już takich spotkałem. Już w poprzedniej części skill odgrywał dużo większą rolę niż skład, w tej mam wrażenie jest jeszcze lepiej. 

problemy z obroną właśnie po dzisiejszym patchu mają zniknąć, jeszcze nie grałem ale na necie są opinie że [patch poprawił te błędy, które mi osobiście jakoś mocno nie przeszkadzały, może dlatego że jestem nowy w PES i to co działo się w Fifie przerosło wszelkie możliwe bariery, stąd w PES takie błędy mnie nie ruszają :-)  To co zauważyłem to obydwa nowe stadiony są pięknie zrobione, a ten Chile wyrywa z kapci, stary styl budownictwa stadionów, w tle góry, npo bajka i jeszcze raz bajka. To co po tych 2 miesiącach jeszcze sobie cenię to uważam, że forma MyClub jest lepsza od FUT, tutaj rozwijam zawodnika, a z niektórych srebrnych piłek idzie zrobić prawdziwą bestię jak np Renato Sanchez, dla mnie taka forma gry jest lepsza, trenujesz, rozwijasz skład, budujesz jego zgranie - w fifie liczy się tylko kasa i zarabianie do upadłego monet, granie na siłę w Ligę weekendową dla paczek i kasy. W PES pełen luz, sporo rozgrywek, co tydzień jakiś inny event, turnieje po maks 4 mecze a więc bez stresu i nadmiernego grania można wszystko rozegrać rozkładając kilak meczów w tygodniu. Jestem pewien, że Konami w przeciągu 2-3 lat idąc tą ścieżką ma szanse zdetronizować Fifę, może nie w każdym kraju ale na pewno w wielu miejscach gdzie ta kopana rządziła. Jak będzie więcej użytkowników to zapewne licencje i inne bzdety będa już w samej grze i nie będzie sensu nic samemu dogrywać, choć akurat to fajna opocja gdzie można samemu stworzyć swój strój, flagi itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najgorszy PES w historii, odkąd jestem z tą serią od 97r 

To co tu się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Gra w defensywie tu nie istnieje, a momentum jeszcze nigdy nie było tak wyraźne jak w 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×