Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Cała PES league jest podmieniana na bundeslige więc można powiedzieć, że jest fakeowa liga pod bundesligę i piłkarzy tym patchem fanowskiem też się podmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja chce grac z ludzmi online Bayernem nawet zmyslonym a nie offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji faktycznie lipa jeżeli na Bayernie Ci zależy bo offline tylko da radę. Ja gram tylko myclub i tak tego nie odczułem ale jak ktoś gra zwykłe ligi to może mu doskwierać brak ulubionego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn zeby kims grac na real i barcelone bo przeciez to bez sensu bedzie tylko chyba PSG i Chelsea beda miec porownywalne statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też grałem w fife sezony barceloną i trzy razy trafiłem na real :1_grinning: w jednej i drugiej barcelona i real do porzygu i dlatego właśnie gram myclub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem ostatnio myclub w pesie 17 bo tak to w to nie gram i koleś cały team prawie real/barca :1_grinning: 

a co do 18 to trochę poprawią do pełnej wersji/ spierdolą co innego i będzie gitara :24_stuck_out_tongue: 1v1 gra się dużo lepiej niż w 17 tzn mniej lagów a dziś odpaliłem 3v3 bo wczoraj mi nie działało ale już coś tam poprawili i laaag na laagu :1_grinning: ogień :1_grinning: ale strzały z daleka są fajne i z pola karnego też fajne rakietki wchodzą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąpali boisko w zielonej smole, czuć to po zawodnikach, ale i po paskudnej teksturze trawy się można poznać. No cóż, parzyste PESy niezmiennie od czasu edycji 2008 były słabe, zaskoczenia w tym roku nie ma. 2017 jest mega miodne, więc pozostaje nadal ogrywać do premiery 2019ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyinstalowałem bete i wróciłem do 17, odpuszczam edycje z tego roku bo jest do dupy, zepsuli wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po około 15 meczach i stwierdzam, że póki co widzę więcej plusów niż minusów :) Mam Fifę 17, gram głównie sezony, ale przez ostatnie dwa dni zapomniałem o tej grze. Jeśli Konami posłucha graczy i już w demie zobaczymy kilka poprawek to jak najbardziej rozważę zakup PESa.

Przez te wszystkie mecze nie miałem ani jednego przerwanego połączenia, każdy mecz płynnie bez większych ścinek. Po przesiadce z Fify widać różnicę w charakterze gry, a przede wszystkim to, że tutaj trzeba bardziej myśleć ;).  Jak co roku marketingowo fifa pozamiata, a graczy PES będzie mniej, co mnie jednak cieszy, gdyż sięgając daleko w przeszłość a dokładniej do czasów PES 6, społeczność była świetna a rozgrywki na wysokim poziomie, nie wiem czy tak jest do teraz bo od 6stki miałem przerwę z PESem, ale mam nadzieje że tak :)

 

PS. Czy po pierwszym kontakcie z betą, ktoś z Was też rozważa kupno? Chciałbym mieć z kim grać :1_grinning:

Edytowane przez kramar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb 3na3 robi loda. Gra mi się niesamowicie. Z randomami idzie takie akcje klepać. Na kilka spotkań tylko w jednym meczu trafił się Maradona, co chciał sam wygrać mecz. Plus taki, że gimbaza z Fify na pewno nie będzie grała w tą grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie trafiłem na ludzi co grali by samolubnie, bez kitu z randomami klepie się ładne akcje. Fajny tryb (3n3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a skąd macie dostęp do bety ? Kuwa ja nic w PSS nie widzę... :newell:

Edyta: znalazłem... :smart:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3v3 BAJA :thumbsup:! Bałem się że przy 6 graczach łącznie będą takie lagi i rozłączenia, że ten tryb okaże się porażką, a tu proszę! :banana: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też grałem dziś 3v3 tzn już wczoraj kilka godzin i ciężko wyłączyć konsole jak leci bez lagów :O często jednak trafiałem na typów którzy kiepsko podają dlatego sam rozgrywałem i zostawiałem "kumpli" z pustą bramką żeby tylko dobić :1_grinning: trochę za łatwo rajdować :1_grinning: ale zobaczymy w pełniaku co poprawią 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3vs3 jest nie na moje nerwy. Zazwyczaj trafiam na takich co grać nie potrafią, albo się bawią w różne dryblingi i nawet nie podadzą piłki na 100% akcję. W trybie szybkiej gry za to zazwyczaj gracze wychodzą jak przegrywają z 2-0. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dryblować to każdy by chciał ale nie każdy umie :) ze strzałami to tak samo... dlatego strzałów to miałem może 2 razy tylko najwięcej no ale satysfakcja z rozprowadzania też jest spoko :1_grinning: z jakimiś kumplami to będzie miało więcej sensu 

w 1v1 jak widać po profilu że ktoś tylko w fife grał i nic nie ogarnia to załączam woleje z przed pola. 20 minut bombardowania nawet bez gola i już typki uciekają :1_grinning: ale ogólnie jest super i ciężko się oderwać + na prawdę dobrze to chodzi po necie, 17 to za często laguje. 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest przewidywana jakakolwiek kolejna wersja demonstracyjna po zakończeniu okresu trwania Bety? Czy już tylko czekamy na wersje finalną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gamescomie mają ogłosić co gdzie kiedy z demem :24_stuck_out_tongue:

 

edit:

jak by kogoś interesowało 

DGDVgFNXkAAIrUn.jpg:large

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie w dywizjach filrta drużyn i polskiej oryginalnej kadry  to biorę FIFE w tym roku, pierwszy raz w życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie w dywizjach filrta drużyn i polskiej oryginalnej kadry  to biorę FIFE w tym roku, pierwszy raz w życiu

Nie rób tego, bo sprzedaż konsole jak ja.

Ta gra to rak gamingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×