Skocz do zawartości
Maxerius

[NAGRODY] Ankieta na temat gier do pracy licencjackiej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem studentem trzeciego roku i piszę pracę licencjacką pod tytułem "Wykorzystanie neuroewolucji w procesie tworzenia gier wideo". Spadł na mnie obowiązek przeprowadzenia badań wśród społeczności graczy na temat w celu oszacowania poziomu satysfakcji z bieżących gier. Z tego też powodu prosiłbym o pomoc, a mianowicie wypełnienie krótkiej ankiety zamieszczonej pod linkiem poniżej. Jest ona bardzo krótka, zajmie maksymalnie 5 minut. Nie wymaga podawania żadnych danych pozwalających na identyfikację, chyba że...

 

NAGRODY

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, w którym rozlosuję trzy bilety na dowolny seans 2D w Cinema City (w postaci kodów ważnych do 2018 roku), to musisz wypełnić pole "Twój nick i nazwa forum" znajdujące się na końcu kwestionariusza. Niestety jest jeden warunek - jeżeli będzie mniej niż 150 odpowiedzi - rozlosowany zostanie tylko jeden kod.

Losowanie zostanie przeprowadzone na prostych zasadach:

 

- Każda osoba będzie miała przypisany własny numer

- Przy pomocy generatora liczb losowych wylosuję jedną, lub trzy osoby

- Kody zostaną przekazane najpóźniej do 31.05.2017 za pomocą PM na forum, z którego osoba wypełniła ankietę.

- Cały proces zostanie nagrany, więc nie ma mowy o oszustwie

- Badanie trwa do 30.05.2017

 

Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeL8tiDQxQ5cjirRZjfk-eerLPt2SLEjJHIepBFQwrhHdt3zA/viewform?usp=sf_link

 

Proszę was o pomoc, jak gracz gracza :)

Z góry dziękuję!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maxerius

Wypelnione, niemniej z gatunkami mialem problem - ani tzw action-adventure, ani wyscigow (ktore nie musza byc ani sportowe ani symulacyjne).

 

Powodzenia w pisaniu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Old_Boy z gatunkami był problem. Przy tak małej próbie (150 osób) chciałem uniknąć zbytniej granulacji :) Przepraszam za niedogodności, przy pracy magisterskiej bardziej się postaram :1_grinning:

 

Dodatkowo!

Jako że zbliżamy się do 150 odpowiedzi:
W momencie gdy stuknie 150 ankieta zostaje zamknięta i w najbliższych dniach przeprowadzam losowanie. Stwierdziłem, że to będzie najlepsze rozwiązanie ze względu na małą ilość nagród (3 bilety). Większa szansa na wygraną w podzięce za pomoc :) Aktualnie mamy 140 ankiet!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w badaniu! Właśnie wylosowałem trójkę zwycięzców :) Wszystkie informacje w filmiku https://youtu.be/axAN3s48-VY

Jednocześnie chciałbym poinformować, że po obronie dyplomowej wstawię w tym temacie wyniki badań (może się komuś przydadzą w przyszłości ;) )

Jeszcze raz dziękuję!
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×