Skocz do zawartości
gredluk

Dziwny problem ze słuchawkami Play Station Gold Wireless

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim .... Browar temu kto mi pomoże ! ;)

Pewnego pięknego dnia zaginam sobie raid z ziomkami w Destiny w moich cudnych słuchaweczkach i pojawia się komunikat  o niskim poziomie baterii w headsecie... Co zrobiłem ? Podłączyłem kabel ? Nieee...bo jak miałem to zrobić bijąc bosa ;) A, że komunikat nie pojawił się ponownie- słuchawki postanowił się rozładować... Dziwne nie ? ;) 

No więc szybciutko raz dwa skop po kabel szybkie podłączenie odczekanie paru chwil jak zawsze i włączam słuchawki, żeby połączyć się z kompanami...i co ? Dupa...

Od tego pamiętnego wydarzenia moje słuchawki postanowiły nie dawać głosu....

Co ciekawe - gdy przełączam przełącznik z "on" na "off" dioda miga do mnie pięknym niebiańskim światłem.... ale to jedyne info jakie mój headset do mnie wysyła  :38_worried: 

Co ciekawe 2 - słuchawki chyba nigdy nie doznały ani jednego uderzenia, dbałem o nie podobnie jak o córę słysząc od ludzików, jak są podatne na złamania itp.

Próbowałem:

1. wciskać wypatrzone w internetach konfiguracje odpowiedzialne za reset .... dupa

2. z polecenia kogoś na fb - podłączałem do innych kabli na całe noce i dnie .... dupa

3. uruchamiałem adapter na laptopie - głos z laptopa wycisza a w słuchawkach .... dupa

4. dzwoniłem do sony ... minęły dwa lata i mogę co najwyżej spróbować na innych kablach podładować .... nie serwisują pogwarancyjnych słuchawek.... innymi słowy "kup se pan nowe"... dupa

5. w Krakowie jeden serwis czynny w godzinach mojej pracy po drugiej stronie miasta- w naszych korkach godzina minimum....ale jak nadal nic wymyślę zwolnię się i tam podjadę, pan powiedział, że może zerknąć ale nic nie obiecuje.... bo dziwne, że ta lampka się świeci... więc aż się troszkę wzbraniam przed tą wycieczką, żeby nie powiedzieć dupa na ostatnią deskę ratunku.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł albo zna kogoś kto zna kogoś kto mieszka w Polsce i mógłby pomóc ???

Gdybym o nie nie dbał, gdyby latały jak czasami pady ;) to już dawno kupiłbym nowe, lecz wiedząc w jakim powinny być stanie troszkę mi szkoda.

goldhead-imageblock1-us-09sep14.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na donglu reset robiłeś ? Pulse mi tak zbzikowały że z donglem się nie łączyły. Właśnie po całkowitym rozładowaniu słuchawek.

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijałem i tam szpilę... dupa

Jutro będę je miał w ręcę i będę walczył ponownie... choć już nie wiem jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystkiemu winna ta niebieska lampka, która myliła mnie tym, że świeciła.... Uszkodziło się gniazdo do kabla ładowania, prawdopodobnie przez przypadkowe próby wkładania źle kabla...

Śmieszne to troszke, dbasz o sprzęt jak głupi a tak go psujesz... i 90 zł w plecy. Dzięki za powyższą pomoc, temat do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×