Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby klimat rednecków i monster trucków? :1_grinning:

 

0483960c0434aca2f376e52b5bf1a222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję akcję FC6 umieścić w powiecie człuchowskim. Dla światowego odbiorcy będzie to egzotyka jakich mało.

Kolejna Ubi Game jakich wiele na tym świecie. Złap X (tutaj wpisz dowolną cyfrę) bobrów by mieć lepszy spadochron, questy pod tytułem Moje Dziecko Zaginęło w Lesie Zbierając Borówki i Na Pewno Jest w Pobliskiej Jaskini Ale Wyjście Jest Obstawione Przez Stado Niedźwiedzi a główny bohater zapewne znowu będzie niemową Od Zera do Bohatera.

Wybaczcie ale od wielu lat nie mam parcia na gry Ubi. Są po prostu do bólu przewidywalne że głowa boli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jaram!

 

Grałem w Far Cry 3 jeszcze na poczciwym Ps3 i gra swego czasu pozamiatała. "Czwórka" mi umknęła w gęstwinie innych premier, a Primal w ogóle przeszedł obok mnie niezauważony. Coś mi się wydaje, że w tym roku jednak zagram w nowego Far Cry'a . Póki co czekam na więcej szczegóły i jakiś materiał z rozgrywki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest to odkrywcze, że UBI w swoich grach robi kopiuj/wklej i wrzuca tylko inne tekstury + nadaje nowy numerek i gra jest... cóż... :38_worried:

A pomimo to hajs jest bo gry się  sprzedają, gracze łykają jak pelikany...

Swoją drogą przy FC3 bawiłem się przednio, 4 to tak jakoś z doskoku rozgrzebałem i zostawiłem, a w stronę Primala nawet nie spojrzałem, a FC5? Jak na razie dziękuję ja postoję, ale chyba w kolejce po inną grę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze trailery poszczegolnych postaci. Nie no ladnie sie to zapowiada ale watch dogs uczy. Do tego trailera mozna dopiac nazwe gta VI i nikt by nie zauwazyl ze to far cry. Mam nadzieje, ze do premiery ogram fc4 i primal w co watpie:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fc3/fc4 polecam, ale primal to błąd prehistorii, co do nowej odsłony to pewnie powtórka z poprzednich części, zobaczę co jeszcze pokażą ale myślę że to wielkie dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym zwiastunie jestem jeszcze bardziej na TAK!

 

Cieszę się, że premiera dopiero w 2018. Jest szansa na mega rozbudowaną produkcję. Myślę, że Ubi idzie w ślady REDów i od teraz te największe gry studia będą kolosami na miarę Wiesława Trzeciego Wielkiego (nowy Assassin ma być też ogromną produkcją) . Trailer naświetlił lekko różne postacie - wygląda na to , że FC5 będzie miało bardzo dużo charakternych postaci (ta laska w barze! ) Jeśli chodzi o sam koncept - to jest niejako  to Dziki zachód tylko we współczesnych realiach . To jest jak najbardziej dobra decyzja, bo ten prawdziwi Dziki zachód będzie w nowym RDR. A klimat małomiasteczkowego zadupia pełnego redneckich świrów daje szanse na chorą jazdę w stylu FC3!

 

Jaram się jak ksiądz nowym ministrantem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailery to trailery, ubi ma problemy że scenariuszami co czuć było w bądź co bądź bardzo dobrym w mojej opinii fc3. Jakoś w 2/3 gry gra nieco straciła power.

Zrobiłem sobie przerwę od tej serii nie grałem ani w 4 ani w primal.

Myślę że dobrze mi to zrobiło jeśli 5 nie zawiedzie (recenzje opinie) to pewnie po ta odsłonę sięgnę.

Ale pożyjemy zobaczymy, bo trailery to jedno a gra to drugie.

 

 

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Montanie grasuje sekta religijna która morduje, torturuje i Bóg wie co jeszcze wyprawia. Cow tym czasie robi policja, FBI i DEA? Obi Ubi to w miarę sensownie wytłumaczyło choć z logiką w ich grach różnie bywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze ogarną fabułę to może być z tego coś fajnego. Lubię takie klimaty sekt, itd. Ale pewnie się skończy, że ksiądz dręczy biednych ludzi, a my go mamy zabić...

Również liczę, że zrobią chociaż jakiś mały krok do przodu i urozmaicą grę nie tylko milionem zbędnych znajdziek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej połączą elementy z z już wydanych gier jak mają w zwyczaju robić.

Już zapowiedziano możliwość przejścia gry w coop (The Division), ma to też być największy FC w historii (czyżby elementy nowego Ghost Recon?). Reszta po staremu czyli będziemy zbierać roślinki, futerka i patyczki w ilościach hurtowych.

Oczywiście na PSN już można składać preordery. Trzy wersje: normalna, Deluxe i Gold w cenach odpowiednio 289, 329, 373. Brawo Ubi. Premiera gry w lutym a oni już zapowiadają przepustkę sezonową. Dranie nawet nie udają że DLC nie jest wycięte z gotowej gry.

In-game purchases optional - czyli będą mikrotranzakcje.

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/far-cry-5/cid=STORE-MSF75508-FARCRY5PRE

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

W Montanie grasuje sekta religijna która morduje, torturuje i Bóg wie co jeszcze wyprawia. Cow tym czasie robi policja, FBI i DEA? Obi Ubi to w miarę sensownie wytłumaczyło choć z logiką w ich grach różnie bywało.

 

Jak to co robiło?? FBI, DEA, oraz Policja wysłały swych najlepszych ludzi aby "wspinali się na wieże" w celu odkrycia tajemnic oraz celów misji :24_stuck_out_tongue:

 

 

1 godzinę temu, malpka napisał:

Raczej połączą elementy z z już wydanych gier jak mają w zwyczaju robić.

Już zapowiedziano możliwość przejścia gry w coop (The Division), ma to też być największy FC w historii (czyżby elementy nowego Ghost Recon?). Reszta po staremu czyli będziemy zbierać roślinki, futerka i patyczki w ilościach hurtowych.

Oczywiście na PSN już można składać preordery. Trzy wersje: normalna, Deluxe i Gold w cenach odpowiednio 289, 329, 373. Brawo Ubi. Premiera gry w lutym a oni już zapowiadają przepustkę sezonową. Dranie nawet nie udają że DLC nie jest wycięte z gotowej gry.

In-game purchases optional - czyli będą mikrotranzakcje.

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/far-cry-5/cid=STORE-MSF75508-FARCRY5PRE

 

Ło yabani, walą w anal z DLC to teraz legalnie jeszcze mikrotanzakcje BRAWO WY!

Za jedyne 15 zł kup pominięcie, głupiej/nudnej/trudnej/itp. itd. misji XY :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Jak to co robiło?? FBI, DEA, oraz Policja wysłały swych najlepszych ludzi aby "wspinali się na wieże" w celu odkrycia tajemnic oraz celów misji :24_stuck_out_tongue:

 

 

W tej części zamiast posterunków będziemy odbijać przydrożne kapliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.05.2017 o 15:46, malpka napisał:

Jest pierwszy zwiastun.

 

 

Bardzo podobał mi się jeden komentarz na YT, który pięknie pasuje do niemalże wszystkich gier od Ubi...

 

Teaser: O wurwa! Grafa miazga, fotorealizm.

 

Gra po premierze: O wurwa! Wygląda jak Minecraft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurde a to może być taki spadkobierca redneck rampage bo wieśniaki amerykańskie :1_grinning: ... dodali samoloty, bo mają je w windlands i pewno będzie super grafika terenu, krajobrazy itd ... znowu przywódca fanatyk, znowu czasy współczesne więc uzbrojenie i auta pikapy z wieżyczkami, i jak zmienią strukturę misji, brak przejmowania posterunków wieżyczek, jak zrobią to jakoś inaczej plus mocna krwawa historia to może być nieźle. Klimatem mi się kojarzy trochę z Hitmanem rozgrzeszenie, i z serialem Detektyw, także tutaj nawet nieźle. Ale powiem wam że od 10 lat ja nie widzę żadnego postępu w fpsach, gdzieś od czasów Crysisa to te gry zatrzymały się, ani graficznie ani nic to nie może ruszyć, więc jak zrobią porządnie to może to być zjadliwe. Jedyne ale mam do wydawcy 'Ubi' ... kupowanie ich gier na premiere to ryzyko, bo są niedoprawcowane. 

 

chciałbym zeby było mniej przeciwników, ale nie było klonów, walka z każdym typem żeby była inna i realistyczna jak cholera, jak dostaniemy kulkę w noge to postać kuleje do końca gry, bez możliwości uleczenia apteczką tylko zatamownie, jak dostaniemy w rękę to mamy tylko drugą, jak zabjemy kogoś to musimy ukryć albo zaopać ciało! żeby poszli w taki brutalny ale cholerny realizm. Po ostatnim RE myśle że gracze są gotowi na takie coś, a wszystkie te fpsy gdzie w jednej mapie wystrzelamy 100 klonów no sa już do pożygania. Wolał bym mniej, ale żeby to wymagało od gracza większej spinki ... ale ten trailer nie robi smaka, bo nie pokazali gameplaya, ale fajnie że jest humor i że jest klimat rednecków :) 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Malakay napisał:

i jak zmienią strukturę misji, brak przejmowania posterunków wieżyczek, jak zrobią to jakoś inaczej plus mocna krwawa historia to może być nieźle.

 

Żeś się zagalopował w swoich marzeniach zdecydowanie za daleko. To po pierwsze primo Ubi a po drugie primo wysokobudżetowa gra AAA. O jakichkolwiek kontrowersjach czy mrocznych i krwawych klimatach nie będzie mowy. Gra będzie zachowawcza do bólu niczym typowy hollywoodzki blockbuster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.05.2017 o 19:37, malpka napisał:

Cow tym czasie robi policja, FBI i DEA? Obi Ubi to w miarę sensownie wytłumaczyło choć z logiką w ich grach różnie bywało.

 

Ty chyba nie wiesz jakim stanem jest Montana (w sumie ja też nie wiem, ale się domyślam). To takie jedno wielkie zadupie, gdzie prędzej kupisz skrzynie amunicji niż paliwo. Wiochy oddzielone setkami kilometrów bezdroży. Pewnie są jakieś lokalne jednostki policji i posterunki na tych wiochach, ale jak to w takich miejscach bywa - bogatszy (czyli pewnie ten przywódca sekty) trzęsie też organami ścigania. No wiecie  - układy z miejscową policją, takie sprawy.

 

Wbrew pozorom, można to jakoś sensownie wytłumaczyć ; )

 

Ale tak serio: to też liczę na sensowną fabułę. No i na protagonistę z krwi i kości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem na WGW demo. To było to samo, co na E3, w dostępne 20 minut udało mi się je ukończyć. Składało się z 3 zadań, z czego dwa pierwsze banalne do bólu czyli "typowy Ubisoft". Nie zgadniecie... przejmowanie posterunków! Szok, co za nowość! :wallbash:

  • Ubi w swoim skillu klepania tego samego osiągnął najwyższy poziom, czyli w zasadzie nie ma różnicy pomiędzy graniem w FC5, a oglądaniem FC5. W stosunku do poprzedniczek gra wygląda i działa identycznie na poziomie modeli i assetów, interfejsu, mechanik rozgrywki i spraw technicznych. Strzelanie jest identyczne w stosunku do FC3 / FC4, ci sami wrogowie z tą samą AI, generalnie katastrofa.
  • Graficznie jest ładnie, jaka gra AAA nie wygląda teraz dobrze? Dym i eksplozje zasługują na szczególną uwagę. Grałem na PS4 Pro. Sterowanie takie jak zawsze, chociaż mimo podłączenia konsoli do jakiegoś uber-wypasionego monitora input lag był nieziemski.
  • W zasadzie jedyna różnica tkwi w tym, co zawsze u Ubi, czyli opakowaniu. Zamiast wyspy tropikalnej czy jakiś górzystych okolic mamy wielkie równiny na amerykańskiej wiosce. Tak pojeździłem ciężarówką po okolicy i szału nie ma. Klimat nie zapowiada się na gęsty. Dialogi typowo "growe", czyli też szału nie robią.
  • Z ciekawszych rzeczy to są tylko dwie. Pierwsza to walka w powietrzu. Samolotem się bardzo fajnie lata i rozwala okolicę, a w szczególności inne samoloty. Druga to radio w samochodzie. Chóralne psalmy były świetne i bez nich klimat w tym demie by w ogóle nie istniał. I w sumie tyle. Pokazywany na demku system kompanów jest niewart wspominania. Ot, wybieram sobie pomocnika i ustawiam go żeby strzelał ze mną, a pies zagryza gości i zabiera im broń.
  • Meh meh meh. Po prostu średniawa na kółkach. Czy kolorowi NPC będą warci uwagi? Pewnie tak, ale jak gra zejdzie poniżej 100 złotych.
Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi juz gra. ULTIMA MA dostepne od reki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra 4 raz w to samo ;D? Nadal smakuje ? Oglądałem sporo przedpremierowych pokazów dużo ludzi mówi to samo żadnych rewolucji ciagle to samo, ja na pewno odpuszczę jest wiele lepszych pozycji dla poświęcenia cennego czasu

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie kupilem, czekam jak bedzie tansza. No ale ale Żone/dziewczyne klepiesz 1000raz to mysle ze Far Cry 5 raz jest do podejscia;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×