Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że gra będzie o wiele lepsza graficznie od CoD4 i że akcja będzie miodna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej odpowiadają mi realia CoD4, ale jeżeli gra okaże się dobra (recenzje, gameplay, ogólna opinia) to może się skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też o wiele bardziej przypadłaby do gustu gra w czasach późniejszych od WW2...a tutaj kolejny tytuł o tym konflikcie. Liczę, że poziom gry zrekompensuje maksymalnie wyeksploatowane czasy w których toczy się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić obrone wybrzeża, czy Wizny, ale znowu dostaniemy amerykańskich buraków w normandii, albo czerwonych w stalingradzie. Ale i tak kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogli by zrobić obrone wybrzeża, czy Wizny, ale znowu dostaniemy amerykańskich buraków w normandii, albo czerwonych w stalingradzie. Ale i tak kupie

eee... pudlo?

Pacyfik i Wchodni Front...

Przypominam, ze gre robi Treyarch. Wiec nie spodziewalbym sie za duzo. No chyba, ze ktos lubi CoD3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Screeny wy glądają świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha jakie wybuchy granatów. HAHA

Ta gra to będzie tragedia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta seria skończyła sie na cod2.. kupiłem 3ke ale zawiodła mnie i to MOCNO (denny multi).. W czwarta część grałem na piecu. Kumpel mi pożyczył i.. w niecałe dwa dni przeszedłem - poza grafika i fajnym motywem atomowej zagłady miasta nic specjalnego.

Jeśli world at war jest robione przez ludzi odpowiedzialnych za trzeciego cod'a to cały entuzjazm wiązany z tym tytułem właśnie uleciał mi przez okno :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że co drugą część będą robili ludzie z IW. Puenta? Wydawca chce wypełnić lukę i wydawać grę co roku A co ja na to? Pewnie co druga część CoDa będzie u mnie "must-have"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem, że co drugą część będą robili ludzie z IW. Puenta? Wydawca chce wypełnić lukę i wydawać grę co roku A co ja na to? Pewnie co druga część CoDa będzie u mnie "must-have"

To powiem ci, że bardzo wczesny jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy powody do radości, gdyż LEM będzie polonizował najważniejsze tytuły nie tylko na PC, ale i na PS3. Pomijając to, że na Xbox'ie będzie po angielsku. Jak na razie w wersji polskiej na nasze kochane czarnule ukażą sie CoD: WaW oraz Quantum of Solace A, że Activision Blizzard jest obok EA największym, o ile nie większym (ale tutaj chodzą różne słuchy) możemy spodziewac sie w najbliższym czasie na prawdę wielu tytułów w naszym, rodzimym języku W przypadku CoD będzie to lokalizacja kinowa, a Bonda pełna Wiec tu wybiorę wersje angielską. Chyba lepiej usłyszeć ''My name's Bond, James Bond'' niż ''Mam na imię Bond, James Błąd'' Tutaj macie próbkę http://70.85.111.122/nazywam-sie-bond.wav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze po polsku na ps3 bedzie jeszcze FIFA 09 , Fallout 3 , Far Cry 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem ze po polsku na ps3 bedzie jeszcze FIFA 09 , Fallout 3 , Far Cry 2

Chyba pomyliłeś tematy bo ten jest o CoD! O Bondzie napisałem, bo jego polonizowaniem też zajmie się LEM. Ale po co pisać o Fallout 3 albo Far Cry 2 skoro już wszyscy o tym wiedzą? A, super, że FIFA będzie po polsku! Ciekawe czy przetłumaczą nazwiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Razi mnie to, że wrogowie na początku wprost pchają się pod lufę...

pchają sie bo naboi nie mają xD japońcy nigdy nie umieli walczyć ... ale faktycznie gierka nie bedzie dobra ... czy bedzie chociaż 3+ ?? mogli zrobić coś o wojnie w Iraq ale najpierw walczymy irakiem a potem 2 kampania jak amerykańcy przybywają z Buszem na czele ... nie lubie gier o japońcach, chińczykach ... wojna na dalekim wschodzie nie jest interesująca, szkoda ze nie ma chociaż jednego CoD'a w którym w 2 wojnie walczylibyśmy po stronie niemiec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pchają sie bo naboi nie mają xD japońcy nigdy nie umieli walczyć ... ale faktycznie gierka nie bedzie dobra ... czy bedzie chociaż 3+ ?? mogli zrobić coś o wojnie w Iraq ale najpierw walczymy irakiem a potem 2 kampania jak amerykańcy przybywają z Buszem na czele ... nie lubie gier o japońcach, chińczykach ... wojna na dalekim wschodzie nie jest interesująca, szkoda ze nie ma chociaż jednego CoD'a w którym w 2 wojnie walczylibyśmy po stronie niemiec ...

Był plan przez IW, ale okazał się zbyt kontrowersyjny dla wydawców.

Cytuję z nr 06/2007

Call of Duty 4: Fur Vaterland!

Jak informują źdódła zbliżone do oficjalnych, Infinity Ward planowało jeszcze jedną grę Call of Duty osadzoną w realiach drugiej wojny światowej. Jej niezwykłość polegała na tym, że miała ukazać wojnę z perspektywy szeregowych Werhmachtu. Niestety Activision nie zdobyło się na odwagę sfinansowania first-person shootera z Niemcami w rolach głównych (pomyślcie tylko, kto byłby celem...) i projekt trafił na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemoge Się Doczekać

Jestem Fanem CoDa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wytrzymam ;/ czy kazda gra wychodzaca na ps3 bedzie miala bete ;O czy nie moga tego robic zatrudniani pracownicy ;o a nie znow masa ludzi bedzie sie wkurrzac ze sie nie dostala ;( tak jak ja... co widze to moi znajomi i Res2, Socom, i inne ;/ a ja nic, jedyne czym mnie sony zaskoczylo to ze dostalem maial z kodem do dema MS2, w tym gra to gniot i dostalo ja 95 % uzytkownikow psn ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja sie już sie wpisałem ciekawe czy sie dostanę mam pewnie jakieś 45 lub 50% szans na bete tak jak chyba każdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×