Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak nie dorówna CoD 4 :/ I mapy jeszcze mniejsze grrrr..

Według grrr.pl pierwsze wrażenia z bety są stanowczo na + "Będąc na świeżo po grze stwierdzam bez wahania, że warto było czekać (na betę) i warto jeszcze trochę poczekać na pełną wersję gry." link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko git.Ja kupuję

Wiadomo coś czy będzie edycja kolekcjonerska,wersja PL,i kiedy pojawi sie w Polandzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajna ta gra ale nie ma za dużo nowości względem 4. Wiadomo klimat itd. ale jakby nie patrzec wszystko takie same. I nie wiem czy brać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to i tak biore w ciemno :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Kupilem Call of duty 4 (Game of the year edition) na allegro od jakiegos goscia ktory raz juz wykorzystal kod na dodatkowe mapy. Czy jest mozliwe abym mogl z niego skorzystac?? Bo jak go wpisuje to wyskakuje jakis error :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak tu cicho przed zbliżająca się premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o bonusie w postaci Nazi-Zombie coop'a po ukończeniu kampanii? Dla mnie to strzał w dziesiątkę Będzie się przy czym zrelaksować, broniąc się z kumplami przed hordą nieumarłych. No i lubię takie klimaty^^ Treyarch ma czasem fajne pomysły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wreszcie zagrac kampanie jako dziadek premiera. Kiedy to będzie możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał wreszcie zagrac kampanie jako dziadek premiera. Kiedy to będzie możliwe?

Pisałem już o tym. W CDA przy zapowiedzi COD4 była o tym mowa w małej ramce. Zeskanuję ten tekst (2 raz przepisywać na forum? Nie chce mi się ;P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajne klimaty. Ale grałem w betę na pc i Cod WaW to taki oficjalny dodatek (moim zdaniem).

Ale i tak kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera zbliża się wielkimi krokami a w temacie nic, więc pisze :]

Co sądzicie o gierce po trailerach, becie (jak ktoś grał) i gameplay-ach ? Kupujecie czy nie ?

Ja jestem na tak i kupuje :]

Sorry ze jeden pod drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bety na PS3 nie bylo a trudno oceniac gierke na konsole na podstawie bety z PC (chyba ze ktos gral na x'ie)

gierka super, poprostu cod4 z teksturami z II WW, trailery tez zachęcające ale mimo wszystko poczekam na nastepną czesc (podobno w 2009 ma się ukazac) ktora powroci do terazniejszosci, to naprawde mi się spodobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ja kupię, po trailerach jestem pewien. Ale z zakupem wstrzymam się do stycznia. Mam jeszcze kilka gier do przejścia, dokończyc prestige w COD4, kupic FC2. Ale mam na tą grę smaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni trailer naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie,

przeniesienie scenerii ponownie do czasów WWII to duży plus (choć nie mówię ostatni COD też przyjąłem ciepło) jest to temat rzeka, pomimo mocnego eksploatowania zawsze magnetyzujący przy monitorze czy TV,

ja jak i Borys85 nie rzucę się na tytuł w dniu premiery - za dużo ostatnio nakupiłem gier i już żona na mnie krzywo patrzy , jednakże na okolice grudnie, świąt zapewne zamówię swój egzemplarz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapraszam chętnych na masę spoilerów i pierwsze wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie tez zasysam juz cod 5 na piecka i to nie zadna bete tylko full'a do jutra wieczora powinien byc oj bedzie sie dzialo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie tez zasysam juz cod 5 na piecka i to nie zadna bete tylko full'a do jutra wieczora powinien byc oj bedzie sie dzialo !

Jaką ściągniesz to nie opowiadaj tutaj bo nie chcemy! Prawda? Każdy chce to przeżyć na własnej skórze...

Ja się złamałem i już przeżywam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił ktoś pre-order? Ja znalazłem za 179,90zł więc chyba się opłaca. Jeśli ktoś znalazł jeszcze taniej, niech napisze bo chce sobie zamówić przed premierą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówił ktoś pre-order? Ja znalazłem za 179,90zł więc chyba się opłaca. Jeśli ktoś znalazł jeszcze taniej, niech napisze bo chce sobie zamówić przed premierą .

Ja za - 59$:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- graficznie wysoki poziom (kosmetyczne zabiegi względem 4)

- z pewnością lepszy klimat niż w 3, tam to byla kaszana dopiero

- dość łatwa na veteranie

- gra się przyjemnie, na początku infiltracja itp. czekam na jakieś konkretne starcia i smaczki

- czegoś jej brakuje, albo za dużo shooterów ostatnio na rynku

Dobry tytuł, tyle moge powiedzieć po 2 godzinach gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×