Skocz do zawartości
helganin

Victor Vran Overkill Edition

Rekomendowane odpowiedzi

061504.jpg

 

Victor Vran: The Overkill Edition to rozszerzona edycja produkcji z roku 2015 roku o tytule Victor Vran. Nowe wydanie na platformę PlayStation 4 prócz podstawowej wersji gry zawiera dwa duże dodatki fabularne, pozwalające zwiedzić nowe obszary oraz stawić czoła nowym wyzwaniom. Rozszerzenia nie wprowadzają rewolucji w założeniach rozgrywki.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33875

 

Cyfrowa wersja nie miała być dzisiaj? Na XO już jest.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze cisza w temacie. 

Wczoraj w ramach sprawdze co kupilem w bundlu za 1$ odpallilem Victora. 

Konfig: PC + xo kontroller

pogralem 2h, nie jest to jakos moj ulubiony typ gier, sieka sie milo, lokacje ktore do tej pory zwiedzilem przyjemne, graficznie ok. Sterowanie padem OK. 

moze jeszcze pogram, ale pewnie bede dawkowal sobie gre. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC też mam ale PS4 wersja by mnie interesowała czy są jakieś zmiany grafika itd

I nie ta cena na PS4! 169zł a pc za jakieś grosze 

 

Dopiszę że ostatnio mamy taki trend aby wydawać starsze/stare gry z PC na PS4 za dużą kasę :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digital foundry cos tam powiedziało ale tutaj raczej sprawa jest prosta 60fps na każdej platformie wiec nie ma co sie rozwodzić.

Pograłem jeszcze troche i zgadzam sie z total biscuit ze to gra dla tych co mniej siedzą w arpg jedna klasa postaci, przyjemne siekanie mnogość broni, nie płacimy za bardzo za błędy jesli skopiemy build bo zawsze mozna zmienic broń, perki, speciale.

Jesli twój PC ciągnie Wiktora w 60fps lej na konsole podłącz pada i graj. Jest tez lokal jak i sieciowy coop.

Ja bede sobie gre dawkował bo po prawie 4h widzę ze to przyjemna produkcja.

 

Poniżej materiał z DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo aktualnie na tę grę jest w miarę sympatyczna obniżka, kosztuje to 49zł. Skusiłem się i po godzince beztroskiego biegania na razie jestem zadowolony. Podoba mi się w tej grze to że czuć wchodzące ciosy w przeciwnika. W końcu mogę obracać kamerą i skakać, nie pamiętam ale w Diablo chyba tego nie było.

Niedawno ograłem maksymalnie Van Helsinga na PS4, ale ta gra wydaje mi się lepsza.

Generalnie za krótko grałem żeby coś więcej napisać.  W przyszłości serdecznie zapraszam do kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial "kiedys" kupic, choc po zakupie Van Helsinga (zawiodlem sie na tej grze) obiecalem sobie ze na razie odpuszcze tego typu rogrywke.

Na Van Helsinga sie napalilem (ominalem wersje na PC) i co prawda przeszedlem (jak juz kupilem to musialem), ale zachwytu to nie bylo za duzo.

Skoro Wiktor lepszy to bede musial sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Tutaj przytocze jedna z opinii z ktora sie w wiekszosci zgadzam - Victor to gra nie dla tych co oczekuja skomplikowanych systemow, klas postaci, skomplikowanych buildow. To gra dla osob ktore bardziej skomplikowane gry oniesmielaly, powiedzmy dla takich niedzielniakow, ktora dla tych bedzie w miare przystepna. 

 

I ci ludzie pewnie beda sie dobrze bawic. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odrobinkę lepiej bawię się niż w Van Helsingu, co nie zmienia faktu że również jest biednie. Diablo to to nie jest i nie wiem czy dotrwam do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×