Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed Payback

Rekomendowane odpowiedzi

Slabo.. szkoda, nie liczylem na wiele ale gra zrobiona pod youtuberow.

Ciezarowka kiedy nam ucieka podbija samochody ruchu ulicznego w powietrze. Regera wylatuje z przyczepy przy salwie wybuchow (co tam kurna ma niby wybuchac, zamek w drzwiach??)

Opcje tuningu to kalka(doslownie) tych z 2015, felgi sa dokladnie te same, opony, ikonki, troche odcien szarego inny.

Bodykity rozbili na pojedyncze zderzaki i progi, mozna tez nalozyc folie kolorowa na swiatle, meh.

Do tych starych wozow znalezionych mozemy zainstalowac specjalny build, od driftu do offroadu.

Jazda wyglada jakby zywcem przeniesiona z komorkowego Asphalt 8, nie widac roznic za bardzo. Killer featurem bedzie pewnie mozliwosc driftowania po przesunieciu palcem po touchpadzie. Schemat rozgrywki to pare wyscigow i misja pchajaca fabule i tak w kolo.

Bieda choc klimat fajny, jakby bylo duzo do roboty i duzy swiat, malo micheala baya i f&f to na pare dni bedzie. Ale co ja sie łudze. A czlowiek na jakas forze liczyl.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pokazali oskryptowane wyścigi z wybuchami jak z filmów Baya, wyraźnie box office z szybkich i wściekłych wskazał im kierunek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to czego sie spodziewaliście po nowym NFS? Bo marudzicie.

Ja jestem zainteresowany ale nie jaram sie.

 

NFS 2015 i pseudo aktorzy to był dla mnie dramat, po ograniu bety wiedziałem ze ta gre to tylko w jakimś access za naście pln ogram.

 

Każdy ma inne ulubione części z tego co pamietam to jedna z moich była juz robiona przez ghost.

 

Części ktore zapadły mi w pamięć bardziej nizli inne to wiadomo NFS 1 kurczę to było cos innego, mimo iż patrzac na niego dzis to gameplay, fizyka i inne wyglądają słabo, potem 3 albo 4 split screen i kupa zabawy, pózniej inny trudniejszy porsche, oba underground, most wanted 2005 i pierwszy shift.

Pózniej to juz jakos było dla mnie bez szału na czele z Carbon który był mega rozczarowaniem.

 

Tutaj cóż akcja, akcja, akcja.

NFS był gra w która grali bohaterowie pierwszych szybkich i wściekłych, teraz mamy troche ścigania i tonę skryptów, nie skreślam, na plus to ze gra nie ma byc always online.

 

Ale ocenie jak bedzie beta, demo, czy inny trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tak wspominamy, to dla mnie NFS Road Challenge z PSX na zawsze będzie #1. Tyle godzin i te pościgi ze znajomym na splitcie, gdzie jeden jest policją i rozkłada kolczatki... Ahhhhh świetne granie było, to już nie wróci :38_worried:

 

Co do w/w NFS to zobaczymy. Tuning akurat wygląda ok, motyw ze znajdowaniem aut wzięty z Test Drive, ale może być ok. Zobaczymy, za 70 zł się ogra :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw ze znajdowaniem aut moze i jako pierwszy pojawił sie w tdu ale i nowsze gry go miały the crew jak i fh3 (w tej drugiej lepiej to wypadało)

 

Za 70pln? Ależ ty rozrzutny ;)

U mnie wiele zależy od tego czy bedzie beta i trial wtedy ocenie ile ten wynalazek moze byc wart.... poprzedni NFS wyceniłem na grosze marne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika taka sobie choć tragedii nie ma (gram na PC bo PS4 nie ma triala i mieć nie będzie). Kampania to dla mnie lipa te oskryptowane akcje i filmiki. Model jazdy na maxa zręcznościowy i dla mnie dość słabo-średni. 

Gra przypomina mi the Run. Dubbing jak to dubbing lipa :) Nie odczuwa się prędkości w autach. Duża mapa.

Gra po mimo tego co napisałem daje rade i jakoś chce mi się w to grać :) Plan był taki że kupuję pudełko na pół z kumplem i chyba tak zrobię bo nawet gra daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg niestety nie daje. Pograłem z godzinę i wypada gorzej niż poprzedni NFS i jest bardzo podobna do słabego The Run. Za 50zł może kupię.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej i za każdą minutą gra mi się coraz lepiej. Byłem całkowicie przeciwny formule tej gry i nie byłem przekonany że to będzie coś fajnego ale jest. Gra jest przemyślana i naprawdę fajna. Także pierw mówiłem że to będzie chłam i że NFS już nie żyje itd tak teraz biorę na premierę i będę się świetnie bawił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dla mnie wsrod Arcade - FH3 jest krolem, zarowno model jazdy, ilosc opcji, wozow swiat wykreowany, dowolnosc w tworzeniu wlasnych eventow no dla mnie arcade rewelacyjny.

Co do NFS - jutro albo w niedziele, zainwestuje te nascie PLN sprawdze te 10h w ramach Access i bede mial opinie.

Z seria NFS jestem od 1 odslony - owszem byly slabsze i te ktore pominalem bo jakos nie chcialo mi sie siegac po starsze tytuly (przyklad the run, prostreet), byly tez takie gdzie sie meczylem (most wanted 2012) ale bylo sporo ktore lubilem (1, high stakes, porsche, shift), i takie ktore byly dla mnie po prostu ok (hot pursuit 2010, rivals).

Poprzedniego NFS z 2015r po spedzeniu nastu godzin w becie i zrobieniu wszystkiego co dalo sie zrobic olalem. Nie siadl mi i juz.

Ta odslone przetestuje i ocenie - 10h to calkiem sporo czasu. Na preremie nie wezme, ale jesli podejdzie to kiedys tam sie kupi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gust masz identyczny jak ja :24_stuck_out_tongue: tylko ja bym jeszcze dopisał świetną część 3. Powinien Ci podejść Payback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, helganin napisał:

Widzę że gust masz identyczny jak ja :24_stuck_out_tongue: tylko ja bym jeszcze dopisał świetną część 3. Powinien Ci podejść Payback

Dzieks jak juz ogram te 10h podziele sie wrazeniami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

Nfs the run daje rade nawet bardzo i obstawiam, ze gdybym teraz odpalil gre to bawilbym sie tak samo dobrze jak kiedys. Pomysl wyscigu przez cala ameryke jest zajebisty i ta zmieniajaca sie sceneria. Naprawde polecam ograc skoro tej czesci nie ruszales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SkibaPL napisał:

@MagEllan

Nfs the run daje rade nawet bardzo i obstawiam, ze gdybym teraz odpalil gre to bawilbym sie tak samo dobrze jak kiedys. Pomysl wyscigu przez cala ameryke jest zajebisty i ta zmieniajaca sie sceneria. Naprawde polecam ograc skoro tej czesci nie ruszales.

 

Tak prostreet, i the run i undercover pominalem po prostu... do prostreet raczej nie wroce the run jak tylko bedzie na promce a byl juz za pare euro moze sprawdze - tylko po to zeby sie samemu przekonac.

Chyba najwieksze moje rozczarowanie seria to Carbon... najgorzej wydane pieniadze chyba... tymbardziej ze kupilem na fali hurra optymizmu po Most Wanted 2005 ktore moim zdaniem do dzis daje rade.

 

no ale trzeba bedzie Payback przetestowac :)

Pozytywnie oceniam to ze w Payback nie stawiaja az takiego nacisku na drift (jak w tym z 2015) i ze drift to oddielny tryb

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostreet nawet niezły, the run teraz jest po prostu kiepski i ciężko w niego grać, undercover to masakra, carbon też mi nie podszedł.

Payback ma fajnie zrobione drifty choć ja ich akurat nie lubię i w NFS 2015 strasznie się męczyłem ale tutaj jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra pogralem 2h da sie jakos zdjecia z photo mode na PC wyciagnac?

 

najpierw technikalia czyli cos co malo kogo obchodzi:

Gra dziala - i to wcale nie jest takie oczywiste NFS 2015 nie dzialal u mnie bo caly czas byl zaciagniety hamulec. Niestety lapciak wiec fizyczne odlaczenie klawiatury nie wchodzilo w gre. A nawet jesli klawiatura byla jedynym kontrolerem mialem to samo wiec olalem (gre testowalem w darmowym trialu origin access).

Grafika - jest dobrze i nawet na medium (zakladam ze to beda ustawienia konsoli, 2m od 42" calowego TV gra wyglada naprawde ok. Owszem krzaki moze nie sa szczegolne, ale o dziwo z bliska wygladaja calkiem ok)

Plynnosc - no tu jest problem bo nie ma wyboru 30/60fps Tak wiadomo ze lepiej 60fps, ale w szczegolach medium gra u mnie tychze nie trzyma, kazdy tunel to 44fps. Ale akurat nie widze darcia ekranu i innych rzeczy vsynch wlaczony i bylo by spoko gdyby nie mini-pauzy (stuttering zdaje sie na to wolaja)

Ogolnie spokojnie bede mogl ta gre ograc na PC pomimo wymienionych niedogodnosci.

 

Wazniejsze czyli co mysle o grze.

No tutaj niestety chyba jestem zkarzony forza horizon 3 i jej podejsciem, do wozow, tuningu modelu jazdy (ktory mi bardzo lezy szczegolnie jak wylaczy sie wiekszosc wspomagaczy)

Drift w NFS 2015 (beta na konsoli) zupelnie mi nie lezal nie lubie driftu i juz. Tutaj jest lepiej ale jakos nieszczegolnie dobrze.

Graficznie jak pisalem jest dobrze. Troche denerwuje dynamiczna kamera zza auta ktora to wychyla sie na boki (przy ostrym wejsciu w zakret czy drifcie wlasnie).

Sama jazda nie czuje za chiny ciezaru wozow, troche takie mydelniczni na roznych powiechchniach. Fabularnie dobrze ze nie ma juz aktorow.... cos tam jest w tle ale wiadomo chodzi o sciganie sie.

model jazdy lezy mi tak sobie.

Plus ze wrocil cykl dnia i nocy (a nie to co bylo w poprzednim NFS), ale na minus sciezka dzwiekowa (muzyka) ktora mi nie lezy.

 

Nie wiem moze ja stara zrzeda jestem, ale chyba powiem pass. Ogram jak trafi do Origin Access. (w weekend dobije pozostale 7,5h a pozostaly czas miesiecznego abo to spokojnie pewnie zalicze BF1 i TF2 kampanie ze 2 razy PL i EN tylko zeby porownac wersje jezykowe).

 

NSF Payback - jest lepiej nizli w NFS 2015, ale nie na tyle zebym porzucil FH3 ktora mnie mimo ponad 50h na liczniku nie znudzila ani na chwile.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle do tego podchodzisz :24_stuck_out_tongue: NFS traktuj jako 3 grę tego studia a nie konkurencje króla wyścigów :24_stuck_out_tongue:

FH 1,2,3 to inna liga.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą studio zmienić, bo od czasu Rivals i studia Ghost dostajemy same padliny. Myślę, że słabsze oceny i sprzedaż Paybacka spowodują, że zaraz przeczytamy o kolejnym studiu, które zamknęło EA. Dlaczego nie pozwolili robić Criterionowi kolejnych NFS to nie zrozumiem, Most Wanted i Hot Pursuit od nich to były świetne gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, helganin napisał:

Źle do tego podchodzisz :24_stuck_out_tongue: NFS traktu jako 3 grę tego studia a nie konkurencje króla wyścigów :24_stuck_out_tongue:

FH 1,2,3 to inna liga.

 

OK. Wytlumacze - jak pisalem jestem skażony FH3. Skażony znaczy zagralem, i gra to nie ideal (malutkie minusiki) ale dla mnie rewelacja i objawienie (9/10).

I teraz nawet jesli NFS traktuje w jego wlasnej kategorii a wierz mi staram sie zaraz siadam i bede gral dalej. To jednak cos mi tam nie lezy, tak jak cos mi nie lezalo w NFS 2015 tyle ze rozwazylbym zagranie w pelniaka Payback wiec nowy nfs stoi o jakies 2 oczka wyzej nizli poprzeni.

The Crew - przez wielu krytykowana na po latach moim zdaniem calkiem grywalna, ale ogrywalem to przed FH3, ciekaw jestem co bym powiedzial do grze odpalajac ja teraz...

Niestety nawet traktujac NFS jako NFS gra u mnie poki co zdobywa wysokie noty, za grafike, niskie za muzyke i jest kompletnie przecietna jesli chodzi o gameplay.

 

5 godzin temu, mataman napisał:

To jest słaba gra i nic tego nie zmieni.

Z czystej ciekawosci - ktory NFS tobie podszedl?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted, Hot Pursuit to był szczyt ostatnio. Ten z 2015 też nie był najgorszy, ze starszych Underground i Carbon.

Criterion powinno robić tą serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mataman napisał:

Most Wanted, Hot Pursuit to był szczyt ostatnio. Ten z 2015 też nie był najgorszy, ze starszych Underground i Carbon.

 

No to mamy zdecydowanie rozne upodobania co do NFS.

 

 

=======

kolejne godziny na liczniku.... i sa plusy i minusy:

+ objezdzilem sie troche i jedzi mi sie lepiej.

- Ekonomia - lootboxy i premium currency (bravo EA!!),

- Ekonomia - losowe czesci (za wygrany wyscig), w sklepach tez mamy losowe czesci (zmieniajace sie co X minut) -- no ludzie zloci toz to bylo NFS No Limits na mobile - gdzie cala ekonomia jest podrzadkowana temu zeby albo placic albo grindowac lub tez o okreslonych porach wchodzic do sklepu i sprawdzic czy jest akurat cos co nas interesuje.

- Ekonomia - Czesci sa podzielone na kategorie i grupy (nie wiem jak to jest po polsku a moje tlumaczenie z en jest dosc dowolne) Polega to na tym ze mamy ilestam kategorii (ecu, hamulce itd) ale kazda z nich ma swoje grupy (podzielone kolorami) i tutaj zabawa w tunning nie jest staroszkolna gdzie zarabiasz i kupujesz czesc ktora chcesz, tylko musisz dopasowac czesci z danej kategorii i wyzszym levelu do grupy bo jesli wszystkie czesci sa z jednej grupy to mamy boost do okreslonego parametru.

 

I to mnie odrzuca...

Ja wiem ze FH3 tez miala losowosc po wygranym wyscigu, ze miala tokeny (premium currency) ale jesli dobrze pamietam to modyfikacje (silnik, skrzynia, zawieszenie itd) to kupujemy za cr zarobione w grze. Ba co wiecej, mozna jezdzic stockowym autem i ustawiac wyscigi pod siebie i bawic sie poziomem trudnosci.

Ale i tak jest o niebo lepiej.

Co ze starymi grami gdzie ekonomia byla prosta (prostacka wrecz) - czyli startujesz w evencie, zrobywac doswiadczenie (levelowanie) oraz kase do kupna wozow, czesci - bez zadnej losowosci, i innych gowien. (czy to underground czy shift czy masa starszych nfsow, czy to inne arcade scigalki)

Losowy loot - swietnie w Diablo, Borderlands - ale w scigalkach?

 

podpisano stara zrzęda

 

Na chwile obecna nie wystawiam oceny, moja opinia - raczej nie siegne po ta gre, w formie innej nizli EA access pogram przez miesiac za 15pln  i porzuce.

 

PS. EA na PC znow daje dupy, w PL ludzie skazani sa na PL dub, chyba ze kupia sobie troche drozsza wersje europejska ze strony 3ciej, poza PL ja jestem skazany na EN (co akurat mnie cieszy bo obejrzalem fragment po polsku i mi nie siadl) Ale co za gamonie nie moga dac wyboru jezyka (BF1 i TF2 na PC dla wersji europejskiej takie maja).

 

(wracam do gry, ciekaw jestem czy moja opinia sie zmieni)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie głupie pytanie, jest możliwość zmiany kamery żeby można było za kierownicy siedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, manoszek napisał:

mam takie głupie pytanie, jest możliwość zmiany kamery żeby można było za kierownicy siedzieć?

ponoc nie ma glupich pytan sa glupie odpowiedzi no to jedziemy - owszem jest jesli tylko zagrasz w dobre arcade jak Forza Horizon 3 :1_grinning:

 

A tak serio: ustawienia kamery sa 4ry:

- zderzak

- maska

- chase cam - close

- chase cam - far

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie triala z EA ACCESS i gra jest nawet przyjemna a wizualnie prześliczna.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze że to gra na pada , do grania leżąc na kanapie, z tak uproszczonym modelem jazdy że nawet nie trzeba hamować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2017 o 07:54, pablos_PRO napisał:

Ogrywam sobie triala z EA ACCESS i gra jest nawet przyjemna a wizualnie prześliczna.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze że to gra na pada , do grania leżąc na kanapie, z tak uproszczonym modelem jazdy że nawet nie trzeba hamować

Serio? Przesliczna? Kupilem dzien po premierze i pare rzeczy musze napisac. O ile poza miastem gra jest zjawoskowo sliczna to im blizej miasta tym gorzej. Technicznie ta gra to niedokonczony koszmar. Pop up, odbicia w samochodach i doczytywania doslownie wszystkiego dwa metry przed nami to koszmar. Samochod to trojkatna bryla przez pierwsze 5-10 sekund po wczytaniu czegokolwiek i doczytuje sie doslownie wszystko bryla kola i oswietlenie. To samo swiat, droga i budynki to szary pas i jakis bialy kloc. Na yt tego nie widac ale na 50" jak cholera. Banery na budynkach to juz w ogole parodia. Odbicia w samochodach to surowe piksele. Tyle. Ewidentnie zabraklo im miesiecy na dokonczenie. Kojarzycie kiedys jak s0ie gralo w GTA San Andreas ze zmodowanym blyszczacym samochodem z prawdziwego swiata? Dokladnie mam takie wrazenie i tak to wyglada. Gra doczytuje z koszmarnym opoznieniem doslownie wszystko, wlacznie z autami policyjnymi materializujacymi sie metr przed nami, nie przesadzam. Ale! Nie zmiania to faktu ze gra i jezdzi sie niemilosiernie milo, jest swietnie i zlego slowa nie moge powiexziec im dalej w las tym lepiej, znacznie lepiej. System kart do ulepszen jest idiotyczny ale nie zmusza do grindu w zaden aposob, jakies 60% fabuly i stac mnie na doslownie wszystko w ogole bez zastanawiania sie, wszystkie garaze i samochody zmieniane jak rekawiczki. Losowanie tych kart to dobry sposob na levelowanie auta i nie wiem jak by to mialo zmuszac do grindu albo kupowania za kase czegos. W 2015 to dopiero byl grind jak cokolwiek chciales sobie ulepszyc.

 

Tldr gra sie super ale technicznie masakra i kupowac jak polataja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×