Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, VIPuser napisał:

Zagrałem 2 mecze i dupy nie urywa. Jak nie bedzie podobnej promocji w Sferis jak w zeszłym roku to nie kupuje 18.

 

U mnie podobne odczucia, poczekam aż dadzą w EA Access :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie wszystkie ikony jeszcze? Gdzieś pisali że ma być ikona polskiego zawodnika? A jeśli to wszystkie to bez szału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu 2 spotkan zastanawiam sie czy nie kupic pes 2018 :> PES ma lepszy gameplay i fun z gry a FIFA licencje i UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo tempo jest szybsze niż w 17. Gameplay i czucie gry dużo lepsze jak dla mnie jednak w PES ale raczej kupię Fife bo syn mnie męczy że ma być Fifa i koniec...trudny wybór ale życie;-)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem jeden mecz, i serio jak dla mnie git. Przed sciagnieciem dema mowilem sobie: pewnie bez zmian wzgledem 17 bedzie tylko sklady i jakies.bajery bez wplywu na rozgrywke. I po pierwszym meczu mile zaskoczenia. Graficznie jak dla mnie miazga. Myslalem ze po 17 juz lepiej nie bedzie i sie pomylilem. Oswietlenie i ostrosc zdecydowanie na plus. Gram na PS PRO, nie wiem czy rozni sie od innych wersji. Co do samej rozgrywki... niby to samo co w 17 a jednak jakos inaczej. Strzaly poprawione, tempo według mnie wolniejsze niz 17. Porownujac do dema pes2018 ktore sporo katowalem, wydaje mi sie bardziej realne. Ktos wyzej pisal ze PRO daje wiekszy fun? Czy ja wiem tam na superstar obrona nie istnieje. Tutaj trzeba troche pokombinowac. Jak dla mnie pozytywnie, i jeszcze te szybkie zmiany po strzelonej lub straconej bramce, mala rzecz, a cieszy. Jeszcze odnosnie grafiki, w fifie wyglada jak ogladalo by sie transmisje w 4k. Natomiast w PES 2018 troche taka.jakby z popr z poprzedniej generacji lekko podrenderowana. No nic ide grac dalej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, VIPuser napisał:

Zagrałem 2 mecze i dupy nie urywa. Jak nie bedzie podobnej promocji w Sferis jak w zeszłym roku to nie kupuje 18.

A ile zapłaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marcinka napisał:

A ile zapłaciłeś?

 

Sprzedawali za 150 zł zwykłą edycję i ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem PESa i nie żałuje decyzji, szykuje się ten sam syf co w 17, różnic w gameplayu żadnych, momentum 45 czy 90 minuty działa jak działało (nawet 1 vs 1), zawodnicy dobijają do siebie po kilka razy na mecz (jak w 17), kilku szybkich zawodników jak się rozpędzi jest nie do zatrzymania, zaś będą wjazdy w bramkę po rozpoczęciu od środka, błędy zmiany zawodnika jak w 17, generalnie to 17 w ładniejszej oprawie, na plus strona wizualna i żywe kolory, oczywiście licencje itp też na plus. Dla mnie najważniejsza jest przyjemność z gry a FIFA na pewno jej nie daje, przy tej grze będzie takie samo wkurwienie jak przy 17 bo gra jest identyczna. Dzięki EA ale nie dam wam zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem pewny, ze w tym roku zagram sobie od samej premiery w fifa 18 i ze bede sie swietnie bawil. Zamowilem nawet juz w media markt czego nigdy nie robie, tego samego dnia pod wieczor zagralem w demo i..... Myslalem, ze zle widze. Dla mnie regres po całosci... Graficznie nawet gorzej mi sie wydaje, ale ten gameplay... Taki po sznurku jak chyba w zadnej edycji. W porownaniu do pesa w tym roku jest przepasc. Bylem pewny fify ale teraz to mam dylemat czy nie zdecydowac sie na pesa a fify nie kupic jakiejs uzywki.. kurde macie podobne odczucia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem chwile i pierwsze co mnie mega zdziwiło to rozpoczynanie meczu - dziwne ustawienie że nie ma dwóch piłkarzy tylko kopniecie do tyłu - rozumiem że to ogranicza rajdy jednym zawodnikiem od razu to rozpoczeciu i to napewno plus tego ale mega dziwnie to wyglada i dziko tak, zupelnie nie jak w prawdziwym meczu - co o tym sądzicie ??

 

Co do ogołnej oceny to ciężko mi powiedzieć bo w FIFE 17 mało grałem ale na pierwszy rzut oka jakiś mega zmian nie widać, niektórzy mówią że zmiana na lepsze ale czy tak jest ciężko mi stwierdzić jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rajdy środkiem boiska, których nie ma w PESie, a są w Fifie urosły już do rangi mitu. Tak samo PES daje możliwość przebiegnięcia od środka boiska po samo pole karne jednym zawodnikiem bez większych problemów. Niejednokrotnie miałem sytuację, że po strzelonej w online w PES 2017 bramce przeciwnik wznawiał grę i jednym zawodnikiem dochodził do sytuacji bramkowej. Myślę, że więcej jest stereotypów na temat tych dwóch tytułów, które z rzeczywistością wiele wspólnego nie mają. Część stwierdzi, że PES bardziej realistyczny, jak dla mnie tak samo nierealistyczny jak i Fifa, bo nigdy gra komputerowa nie odzwierciedli prawdziwego 90 minutowego meczu, w którym ściera się 22 piłkarzy. Zawsze trzeba iść na kompromisy. I to, która część jest lepsza zależy tylko i wyłącznie od tego, na jakie kompromisy jesteśmy gotowi pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, gtaVplayer napisał:

Ja grałem chwile i pierwsze co mnie mega zdziwiło to rozpoczynanie meczu - dziwne ustawienie że nie ma dwóch piłkarzy tylko kopniecie do tyłu - rozumiem że to ogranicza rajdy jednym zawodnikiem od razu to rozpoczeciu i to napewno plus tego ale mega dziwnie to wyglada i dziko tak, zupelnie nie jak w prawdziwym meczu - co o tym sądzicie ??

 

Tu nie chodzi o ograniczenie rajdów jednym zawodnikiem, a po prostu jest nowy przepis od tego sezonu mówiący o tym, że pierwszej kopnięcie nie musi być do przodu jak dotychczas, a można także podać do tyłu. Nie wiem jak kolega śledzi mecze piłkarskie, ale w praktycznie każdym meczu piłka podawana jest teraz do tyłu przez jednego zawodnika w kole.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo PES'a 18 grało mi się zajebiście. Gameplay, tempo meczu i nieprzewidywalność daje sporo frajdy. Myślałem, że EA będzie cieżko dogonić konkurencję. Myliłem się. Grałem na PC i PS4. Graficznie miazga. Poprawili coś co wydawać by się mogło stoi już na najwyższym poziomie. Oświetlenie i atmosfera meczowa na plus. Fajna prezentacja składów meczu Premier League. Wolniejsze tempo rozgrywki czyli coś czego się obawiałem - w ogóle mi nie przeszkadza. Szybkie zmiany podczas przerw w grze - świetny pomysł. Szkoda tylko, że rzuty rożne zostały bez zmian. Ogólnie stałe fragmenty gry na minus. Raz nawaliła detekcja kolizji, ale jest dobrze. Demo przekonało mnie do zakupu. Choć pewnie nawet jeśli by mnie nie przekonało to i tak bym kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o cenach? Podstawowa wersja w granicy 220-240 złotych?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajecie sobie sprawę, że będzie jak co roku i rozkminy nad tempem rozgrywki na podstawie wersji demonstracyjnej są bez sensu, bo zaraz po wyjściu pierwszego patcha wszystko wróci do normy? :30vm3cw:

Rokrocznie obserwujemy dokładnie to samo. Świetne tempo w wersji demo, a potem wchodzą magiczne suwaczki, które wszyscy tak kochają :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Geble napisał:

Ale zdajecie sobie sprawę, że będzie jak co roku i rozkminy nad tempem rozgrywki na podstawie wersji demonstracyjnej są bez sensu, bo zaraz po wyjściu pierwszego patcha wszystko wróci do normy? :30vm3cw:

Rokrocznie obserwujemy dokładnie to samo. Świetne tempo w wersji demo, a potem wchodzą magiczne suwaczki, które wszyscy tak kochają :pazura:

 

nic dodać, nic ująć - będzie jak w 17, schemat identyczny a gra oprócz oprawy i drobiazgami typu szybka zmiana nie różni się niczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego wy się spodziewacie jeszcze w tej grze? Nie znacie EA? Wprowadzili ikony na PS4, są nowe oprawy, poprawili silnik, poprawili twarze, które i tak będzie widać na cut-scenkach. Mało? Dla nich widać to jest wystarczające. Serwerów nie poprawili i pewnie nie poprawią. EA ma taką politykę, nie zrobią wszystkiego od razu. Nie wiem po co oceniacie, demo które jest jakąś wersją beta gry z nie wiadomo jakiego okresu. Finalna wersja będzie inna, poza tym po wyjściu pierwszego patcha tempo rozgrywki się zwiększy i w czasie całego sezonu będzie tylko rosło. Tak jest co sezon. 

 

Edytowane przez Whizzer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem parę spotkań i nie czuję wielkiej różnicy w porównaniu do 17. Nieco wolniejsze tempo ale to, co irytowało, wkurza nadal... W proevo bardzo spodobały mi się te podania na wolne pole. Mocne, otwierające... A w FIFIE lecą takie flaki, że płakać się chce. Na plus na pewno szybkie zmiany, fajny pomysł.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę od wielu miesięcy w retro ( snesy , dc te sprawy polecam ) no ale nową Fifkę trzeba ograć jak co roku . Byle by momentum bylo bliżej 16 niz 17 bo w tą edycję już na wiosnę mi się grac nie chciało mimo awansu do 1 ligi . Jedyne co można ocenić teraz to graficzkę (Penaldo jak żywy , hymn na Bernabueu ciary ) suwaki na 99% pozmieniają jak zawsze . Pomysł ze zmianami na plus . Przy rozpoczęciu meczu też pomyslałem o panaceum na kick off glitch olo . 

 

 

 Bedzie grane , już widzę Renato i Kante robiących daba haha o tak , lremira nowej Fifki i lamemt nadchodza ,  brace yourselves :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem raz w demko "kick off" oraz the journey. Powiem tak ze szybki mecz powiewa swiezoscia wzgledem fify 17, ale za to w meczu z alexem hunterem dostalem klon meczu fify 17.nawet szhbkosc i grafika ta sama,gameplay z 17tki. Wychodzi na to jakby demo mialo 2 oddzielne gameplaye i 2 rozne gry. Jedna 18tka w kick off i jedna stara 17tka w the journey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Was też demo wydaje się jakby nie miało dynamiki i tempa? Ok, animacje odbioru piłki, przechwyty i podania są nawet nieźle zrobione ale nie wiem czy ja czegoś nie umiem ustawić czy moim zawodnikom buty powiązali i kazali w błocie grać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaku nie potrafi przyjac pilki gornym podaniem na dobieg.ucieka mu na lini pola karnego.masakra

Jak zaczynamy w kolku 1 zawodnikiem wystarczy nacisnac L2 i przyjdzie 2 pilkarz i mozna rakd wykonac ;)

Na tv 4k widac ze fifa troszke stracila kolorystyki. W jurney jest cukierowo kolorowo a w kick off jakos tak blado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Twarek napisał:

Lukaku nie potrafi przyjac pilki gornym podaniem na dobieg.ucieka mu na lini pola karnego.masakra

Jak zaczynamy w kolku 1 zawodnikiem wystarczy nacisnac L2 i przyjdzie 2 pilkarz i mozna rakd wykonac ;)

Na tv 4k widac ze fifa troszke stracila kolorystyki. W jurney jest cukierowo kolorowo a w kick off jakos tak blado

 

No wlaśnie też to zauważyłem. Na stadionie La Bombonera zawodnicy i murawa bez kolorów a jak gram na StubHub Center to kolory cukierkowe.59b98a6a09377_labombonera.jpg.732166d9cb04d4a603d4c5079dfd7161.jpg59b98a96e55bd_stubhubcenter.jpg.936934ea5aebc81c07155d5583c20e7c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×