Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na pierwszym z wymienionych przez Ciebie stadionów domyślnie ustawiona jest jesień, na drugim z kolei wiosna. Śmieszna sprawa z tym Lukaku, bo dziś grając MU wrzuciłem mu wysoką na dobieg... i mu uciekła. Z tego co piszecie wynika jakby mu to w tym demo zaprogramowali

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz w demko. Dalej można się zastawiać, strzały tzw. szczury po ziemi są dalej mega op. I oczywiście te L2+R2 balans ciałem dalej
będzie używany. Spodziewałem się zmian, a nie liftingu facjat piłkarzy i uaktualnonych składów. Nie wiem czy nie zostanę przy 17 a szkoda

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez demo to zawsze wersja sprzed miesiaca, poltora - to ta wersja ktora pierwsza trafia do testow. Dlatego tez nie ma czesci transferow i rozni sie od wersji finalnej, release raczej zawsze na +, dopiero pozniej pewnie cos zkasztania tak, ze sie odechciewa grac. Dla mnie w demie do poprawy sa przede wszystkim op strzaly z dystansu i slabi bramkarze - mozliwe ze poprawiajac bramkarzy naprawia tez i strzaly z dystansu. Gra w obronie jest cholernie trudna i trzeba uczyc sie jej od 0. Spodziewam sie hokejowych wynikow na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo zdecydowanie wolniejsze, ale nie bojcie sie podkreca....;) a szkoda

nie wiem czy tylko mnie przesladuja slupki, w kazdym meczu obijam go przynajmniej ze 3 razy i to w 100% sytuacjach, bot zreszta tez obija slupki czasem.

Te nowe dosrodkowania sa fajne ale obrona dostaje czasem malego wylewu i moze to byc strasznie OP

grafika kosmos, twarze to juz nawet nie wspomne

 

generalnie mi sie podoba ale nie moge sie oprzec wrazeniu ze podkrecili grafike i pozmieniali suwaki czyli wolniejsze tempo itd, no ale i tak pewnie kupie jak co roku...

jakby sie trafila taka promocja jak w sferis rok temu to bajka, ale watpie szczerze watpie, no ale bede wypatrywal. Pudelko 240 zl gruba kasa, kupie na spolke za ~290 cyfrowke

ps. orientuje sie ktos czy znizka kupujac fife 18 przez menu 17'stki dziala tez na standardowa wersje? nie interesuje mnie wersja ronaldo itp

ps2. byc moze znacie Kartomania/domannu, wrzucil film ze gral w finalna wersje i jest lepsza, bramkarze graja lepiej, generalnie 90% zmian na plus. do znalezienia film na yt

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej taka promocja sie nie powtórzy bo wiem z dobrego źródła ze promocja na Fife 17 w tamtym roku była ponieważ EA zmieniło dystrybutora w Polsce i stara firma sie zdenerwowała i chciała podciąć sprzedaż przynajmniej na premierę 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dłużej pograłem i zastanawiam się co za dzbany tam pracują w EA, bo nie wiem czy zauważyliście ale teraz no touch dribbling powędrował pod RB/R1 :seriously:

 

no chyba, ze ja mam downa i jako jedyny trzymam prawy spust palcem wskazującym, ale raczej nie. Teraz żeby w czasie sprintu wykonać no touch dribbling w czasie sprintu (czyli rzecz bez której nie da się żyć praktycznie) trzeba puścić sprint, wcisnąć RB/R1 i znowu wcisnąć Sprint :FailFish:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagralem jeden mecz, i serio jak dla mnie git. Przed sciagnieciem dema mowilem sobie: pewnie bez zmian wzgledem 17 bedzie tylko sklady i jakies.bajery bez wplywu na rozgrywke. I po pierwszym meczu mile zaskoczenia. Graficznie jak dla mnie miazga. Myslalem ze po 17 juz lepiej nie bedzie i sie pomylilem. Oswietlenie i ostrosc zdecydowanie na plus. Gram na PS PRO, nie wiem czy rozni sie od innych wersji. Co do samej rozgrywki... niby to samo co w 17 a jednak jakos inaczej. Strzaly poprawione, tempo według mnie wolniejsze niz 17. Porownujac do dema pes2018 ktore sporo katowalem, wydaje mi sie bardziej realne. Ktos wyzej pisal ze PRO daje wiekszy fun? Czy ja wiem tam na superstar obrona nie istnieje. Tutaj trzeba troche pokombinowac. Jak dla mnie pozytywnie, i jeszcze te szybkie zmiany po strzelonej lub straconej bramce, mala rzecz, a cieszy. Jeszcze odnosnie grafiki, w fifie wyglada jak ogladalo by sie transmisje w 4k. Natomiast w PES 2018 troche taka.jakby z popr z poprzedniej generacji lekko podrenderowana. No nic ide grac dalej
Nagraj mi filmik proszę z najwyższego poziomu trudności w PES i pokaż mi że obrona nie istnieje. Chyba że coś źle zrozumiałem i chodzi tu o Twoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo PES 2018 ogrywałem już od paru dni i pierwszy raz od PES 6 jeszcze na PS2 nawet mi się spodobało.Pomyślałem sobie ciężko będzie Fifie jeśli chodzi o gameplay to pobić.Zagrałem parę meczów i moim zdaniem jest lepiej jak w 17 i jako całość jest dużo lepiej jak w PES.

Gram zawsze na konsoli przez dosyć dobry zestaw kina domowego i jak podczas prezentacji składów kibice Chelsea zaczęli śpiewać to poczułem się jakbym był na Stamford Bridge .Ogólnie klimat i cała otoczka ( prezentacja,przyśpiewki,komentatorzy,trenerzy,grafika itd ) to najwyższa półka.Tego wszystkiego brakuje w PES. Fanboy PESa zawsze powie że Fifa to tylko licencje,ale naprawdę to wszystko co wymieniłem ma wpływ na ogólnie pojętą grywalność i gdyby to wszystko łącznie z licencjami zaimplementować w grze Konami to kupiłbym bym obie piłki.

Sama gra również poważnie się zmieniła.Z każdym rozegranym meczem zauważam nowe zagrania , smaczki ,cieszynki .Gra się dużo płynniej jak w 17 stce.Ktoś wyżej tu pisał że strzały z daleka i bramkarze do poprawy.Nie zgodzę się z tym,Nie zdarzyło mi się żeby wpadł jakiś farfocel,co w demie PES zdarzało mi się dosyć często.Jeśli strzały są oddawane z przygotowanej pozycji to wychodzą świetnie.

Tempo i lepsze dośrodkowania również na plus.Na dwóch najwyższych poziomach trudności miałem odczucie jakbym nie grał z konsolowym rywalem ,tylko z dobrej klasy przeciwnikiem.Non stop pressing,mało miejsca na boisku ,mądrze rozgrywane akcje.Dla mnie super.  Oby w pełnej wersji czegoś nie schrzanili .

Dołączam dwa krótkie filmiki z meczu Chelsea - Man Utd. To dla kogoś co wyżej pisał o słabych bramkarzach i strzałach.

Osobny filmik z jedyną bramką którą strzeliłem w tym meczu (fajna,płynna akcja) z kilku ujęć.

Nic szczególnego ,ale fajnie się ogląda.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Geble napisał:

Trochę dłużej pograłem i zastanawiam się co za dzbany tam pracują w EA, bo nie wiem czy zauważyliście ale teraz no touch dribbling powędrował pod RB/R1 :seriously:

 

no chyba, ze ja mam downa i jako jedyny trzymam prawy spust palcem wskazującym, ale raczej nie. Teraz żeby w czasie sprintu wykonać no touch dribbling w czasie sprintu (czyli rzecz bez której nie da się żyć praktycznie) trzeba puścić sprint, wcisnąć RB/R1 i znowu wcisnąć Sprint :FailFish:

 

 

 

Szczerze mówiąc nie widziałem chyba jeszcze nikogo kto trzyma R2 innym palcem niz fuckiem, ale przeciez zawsze mozesz zmienic konfiguracje przyciskow pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też dobre :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz, która nie daje mi spokoju to fakt, ze no touch dribbling nie działa w czasie sprintu. Co oni tam biorą w tym EA :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać. Rok temu rzucili promocję po 149 na konsole w okolicach premiery za jakąś dopasioną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie była promocja zrobiona z myślą o klientach, a przeciwko konkurencji, gdyż akurat zmieniał się dystrybutor gry, parę razy było to tutaj wyjaśniane. Nie liczyłbym na żadną powtórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyny gejm  :Gmoch:

 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Ten rzut karny najlepszy :21ozlae:

 

Kierwa, jak sobie przypomnę, że po 17kę biegłem na nocną premierę jak dziki, to aż mnie trzęsie...Na szczęście człowiek zmądrzął. Edycja Ronaldo za niemal 300 złociszy dobitnie pokazuje, w jakim kierunku zmierza ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo i Kante  jaki mocap twarzy, niczym LA Noir  :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bartek_Red napisał:

@UP

 

Ten rzut karny najlepszy :21ozlae:

 

Kierwa, jak sobie przypomnę, że po 17kę biegłem na nocną premierę jak dziki, to aż mnie trzęsie...Na szczęście człowiek zmądrzął. Edycja Ronaldo za niemal 300 złociszy dobitnie pokazuje, w jakim kierunku zmierza ta gra.

Przeciez do tych 300 trzeba dolozyc jeszcze min 100zl na fifa points na rozruch bo bezbtego ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varane na filmiku "Rozkładam ramiona, jestem samolotem" :zygmunt:

Pomijając już te faile to nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale to chyba sytuacja bez precedensu, bo pierwszy raz w historii EA miesza nawet przy demku, bo od wczoraj jest dużo szybsze tempo. Odpalam wczoraj wieczorkiem przed spaniem, myślę sobie pyknę sobie kilka meczyków na lepszy sen, fajnie poklepie, bo się w końcu da, a tu niespodzianka :30vm3cw:   To już czuć po kilka zwykłych podaniach po ziemi, że piłka za*ierdala jak po dobrych grzybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym calym evencie ea gdzie pozapraszali jutuberow (ilu ich tam bylo z 50 max) padaly serwery :) oj beda rekordy disconnectow :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ktoś z was edycję ikony.?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuje ktoś z was edycję ikony.?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Kupno edycji Icon to istna glupota. Wszyscy tutaj nauczeni doswiadczeniem Ci potwierdza ze z tych "darmowych" paczek Ci wypadnie sam quick sell a Ronaldo i Ronaldo na 2 sezony FUT wychodza troche za drogo!

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i jeszcze to czekanie na jedną nędzną paczuszkę przez tydzień :siara:

Nie ma to jak podstawka + 12.000 FP i godzinne losowanko na dzień dobry :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiadomo coś o trybie kariery zawodnika?

To prawda że  w Fifa 17 nie mozna było wejść z ławki, tylko zawsze grało się w podstawowym składzie?

Edytowane przez Tiburon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×