Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila pisałem w temacie UT, ze od rana coś się zmieniło niestety. Każdy tryb jest nienaturalnie szybki. Zawodnicy biegają jak po amfie. Premiery jeszcze nie było, a już suwaki przesunięte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa.. Niech ktoś sprawdzi singla plz. Póki co wstrzymuje się z kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w każdym trybie było dużo szybciej. Nawet offline szybki mecz. Nie wiem jak jest dzisiaj, ale podejrzewam, że raczej nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie, jak co roku zresztą... Banda baranów z EA słucha płaczu gówniarzy, dla których piłka nożna to wyścigi...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zachwycony wersja demo. Wczoraj wieczorem włączam grę. Zagrałem 7 meczów I jestem załamany. Piłka jak krążek po lodzie. Podania z pierwszej piłki przez pół boiska i natychmiastowy strzał napastnikiem który stoi tyłem do bramki I gol... To jest ping pong. Zero czasu na jakikolwiek pomysł tylko trzeba wciskać szybko podania I tak się gra... jeśli tego nie zmienią to ja dziękuję za taką fife. Każdy strzał z dystansu to petarda. Nie czuć zupełnie "ciężaru " piłki. Mam w ataku doumbie A kończy wszystko jak Ronaldo. Ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem on i off line i nie zauważyłem aby tempo spotkań było bardzo szybkie. Oczywiscie jak są szybcy zawodnicy na skrzydle to poprostu to widać, ale to tak powinno być wszak Walcot biegnie szybciej od Mertzerzackera czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebane EA ,czy oni wiedzą co to jest tempo w piłce ,zamiast zbliżyć się do realnego idealnego tempa jak PES to oni je przyspieszają.  Całkiem ich już pojebało . Poczekam na więcej opini i ewentualnie przechodzę na PRO EVO po długiej przerwie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o tempo biegu piłkarzy. Mi chodzi o tempo rozgrywanych akcji. Podania z pierwszej piłki są tak szybkie i tak niewiarygodnie dokładne, że ma się wrażenie że grasz na lodzie. To mnie boli najbardziej. Przykład to akcja gdzie idę z kontra I pojadę z za linii połowy boiska i piłka po ziemi leci jak krążek hokejowy. Tak nie powinno być I czyni to grę za szybką. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi. Cały dostęp w ramach EA Access grało się świetnie, powolne konstruowanie akcji, strzały nie leciały jak torpeda, podania były wyważone. Wczoraj cały dzień to samo. Zmiana nastąpiła w okolicach godziny 21. Nagle odpalam kolejny mecz i tempo x2. W ogóle nie ma przyjemności z takiej gry. Ping pong w środku pola totalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Killer--PL napisał:

Jebane EA ,czy oni wiedzą co to jest tempo w piłce ,zamiast zbliżyć się do realnego idealnego tempa jak PES to oni je przyspieszają.  Całkiem ich już pojebało . Poczekam na więcej opini i ewentualnie przechodzę na PRO EVO po długiej przerwie 

Panowie nie jestem tu po to żeby trollowac, jednak z czystym sumieniem polecam tegoroczna wersje PES, sam byłem maniakiem fify gdzieś do wersji 14-15 potem już była równia pochyla. Kupowałem na premierę dla tradycji, jednak wszechobecny handi+tempo, które w moim przypadku, gdzie lubię pograć po kilku piwkach uniemożliwiało spokojna grę, sprzedawałem fife po kilku miesiącach. Po ograniu dema PES zaryzykowałem i kupiłem fulla, gra się zajebiscie, tempo idealne, bramkę na prawdę ciężko strzelić, co daje ogromna satysfakcję gdy już się piłkę wladuje. Co najważniejsze , rozegrałem już ponad 60 meczy, nie miałem żadnych lagow a i porażki były do zniesienia, pad nawet nie draśnięty :) Dla mnie już wersja demo fify było zdecydowanie za szybkie :38_worried: szkoda graficznie i otoczka meczu w fifie +fut to zajebiste sprawy, jednak satysfakcja z gry .... 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić nawet w tym roku Fife ale jal będę chciał pograć w hokeja to kupię NHL. Po wielu latach wróciłem do PES-a i to był dobry wybór. Gralem wczoraj u ziomka wieczorkiem dwa mecze i to jest hokej no ale co kto lubi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TrueGrand napisał:

Katastrofa.. Niech ktoś sprawdzi singla plz. Póki co wstrzymuje się z kupnem.

Boziu a ty jestes ostra kredka :38_worried: w singlu to sobie mozesz dac temoo slow i podsnia szybkosc zero :38_worried: tak byle posta napisac, szkoda ze jak zawsze niemadrego

 

Zreszta multi ok, ale jak niektorzy pisza, ze single przyspieszyl to beka maksymalna. Niby jak, byl juz patch? 

Edytowane przez Białko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to musi być patch żeby EA mogło się bawić suwakami odpowiadającymi za szybkość rozgrywki, które notabene są pobierane z serwera? Wystarczy zobaczyć jaka jest różnica w grze jak odłączymy się od serwerów i zagramy 100% offline.

 

Wczoraj rozegrałem co miałem do rozegrania w UT i od 20 bawiłem się szybkim meczem offline. Zagrałem chyba z 3 delektując się kapitalnym tempem rozgrywki, idealnym balansem. Nagle włączam kolejny mecz i jak obuchem w łeb. No chyba nagle mi na wzrok nie siadło. Nie było też spożywane nic wyskokowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według was moi mili pilka podana przez gracza A zbyt szybko dociera do gracza B i do tego jest zbyt dokładnie zagrana? Czyli waszym zdaniem taki Pirlo powinien spitolic co drugie podanie  a Zieliński powinien zawalić 8/10 ? Waszym zdaniem nie powinno być szybkich zagrań tylko takie granie w dziadka jak na treningu?                       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ludzie kupili za malo fifa points to ea na zlosc suwaki na max wrzucili:jaro:

 

Wczoraj odpalilem twitcha na 5 min zobaczyc jak ludzie pykaja ta fife i takiej amfetaminy nie doswiadczysz nawet w protectorze.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiane musieli wprowadzic na PC wczesniej bo gralem w EA na PC i nie widze roznicy w grze na PS4. Tak samo jak nie widze roznicy miedzy gra wczoraj o 18, a o 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Geble napisał:

A to musi być patch żeby EA mogło się bawić suwakami odpowiadającymi za szybkość rozgrywki, które notabene są pobierane z serwera? Wystarczy zobaczyć jaka jest różnica w grze jak odłączymy się od serwerów i zagramy 100% offline.

 

Wczoraj rozegrałem co miałem do rozegrania w UT i od 20 bawiłem się szybkim meczem offline. Zagrałem chyba z 3 delektując się kapitalnym tempem rozgrywki, idealnym balansem. Nagle włączam kolejny mecz i jak obuchem w łeb. No chyba nagle mi na wzrok nie siadło. Nie było też spożywane nic wyskokowego. 

Srednio mi sie to widzi, ale nawet gdyby- jesli on chce grac ofllline to zero spiny. Nawet jak wyjdzie patch ktory zniszczy rozgrywke to mozna go nie pobierac, mozna tez nie laczyc sie z serwerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem teraz Twitcha i wróciło do normy, czyli podejrzewam, że jest podobnie jak w poprzedniej edycji, czyli "ruchome" tempo rozgrywki. Najlepiej gra się w weekendy w godzinach porannych, gdy serwery nie są zawalone, a najgorzej w weekendy wieczorami, gdzie tempo praktycznie zawsze przyspieszało, co jest dziwne, bo powinno być odwrotnie. W poprzedniej edycji z racji braku Squad Battles w UT, wieczorami w dni powszednie grało się bardzo dobrze, teraz z racji odświeżania składów w SB o godzinie 00:00 każdy mając odrobinę wolnego czasu wieczorkiem odpala żeby zagrać te 5 meczów. Innego wytłumaczenia nie widzę. W poprzedniej edycji sprawdzało się zawsze jeśli chodzi  o weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boziu a ty jestes ostra kredka :38_worried: w singlu to sobie mozesz dac temoo slow i podsnia szybkosc zero :38_worried: tak byle posta napisac, szkoda ze jak zawsze niemadrego
 
Zreszta multi ok, ale jak niektorzy pisza, ze single przyspieszyl to beka maksymalna. Niby jak, byl juz patch? 
Poszerz horyzonty myślowe chłopaku.
90% ludzi graczy gra tak, jak jest domyślnie, więc jeśli zorganizuje turniej firmowy, to będę musiał dostosować się do defaultowego tempa gry, gdy, inni nie zgodzą się na tempo - 2

Kazdy chce trać turniej na ustawieniach na jakich gra na codzień, więc zrozum to, że wolę aby tempo gry było takie jakie jest w Demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to juz nie chca ani w temacie pes ani fify:xzibit:

Wez kup byle co i juz sie tutaj nie udzielaj:kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale się fajnie czyta temat. Tempo gry się zmienia w zależności czy gramy w weekend czy rano czy wieczór i pobieranie "suwaków" z serwera ?
Nic nie jest pobierane ani zmieniane w grze. Jedynie patch może takie rzeczy zmienić. A to, że raz gra się szybciej raz wolniej zależy od samej gry, od drużyny od sposobu grania itp.

Więc albo gra została zmieniona w stosunku co dema albo nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ja gram cały czas tym samym zespołem i pod wieczór wczoraj Cavani w UT zaiwanial prawie jak Musa, podczas gdy z rana normalnie ruszał się jak czołg. 

 

Jesli chodzi o UT 17 to są to obserwacje na podstawie rozegranych ponad 700 meczów w tym trybie, wiec coś tam jednak liznąłem, a podobne spostrzeżenia były nawet na forach EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie to juz nie chca ani w temacie pes ani fify:xzibit:
Wez kup byle co i juz sie tutaj nie udzielaj:kwach:
Ale ja zapytałem jakie jest tempo w karierze, nie rozumiem o co wy się spinacie. Tempo gry wczoraj było nienaturalnie szybkie w stosunku do innych Fifa i to jest fakt. Ma nadzieję, że to zjawisko dotyczy tylko trybu FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Ciebie to juz nie chca ani w temacie pes ani fify:xzibit:

Wez kup byle co i juz sie tutaj nie udzielaj:kwach:

Plus jeden. Jego nie chca na zadnym forum. Rok temu kupil fife bo w pes handicap, a wiadome ze w Fifie jest on ogromny. I co? Sap sam po tygodniu ze gre sprzedaje bo...handicap, bo rak. I narzeka, ze arkejd. A w Fifie jest manual i tam w przeciwienstwie do pesa jest sporo ludzi na manual, mozna sensownie znalezc przeciwnika. To beczy ze ma arkadowe asysty :)

 

A teraz mędzi "kupuc Fifie czy nie kupic". Bedzie medzil 2 tyg. Mieszka gdzies w Irlandii gdzir na ta Fife pracuje z 4 h, wielki dylemat czy kupic. Koorwa bym kupil i gdyby nie podeszla wywalilbym przez okno :)

 

I wiecie co bedzie? Posmeci z dwa tyg. Kupi "dla singla". Oczywiscie wlezie  w multi, wpierd.ol ostry (jak i w PES)-ponarzeka i pogra w singla

 

A single w Fifie beznadziejny, kazdy wie i zadne slidery nie pomoga. No i wlezie tu i napisze....ze silngle słaby :1_grinning: i ze sprzedaje Fife

 

Potem jeszcze z 3 tyg pierdzielenia, ze PES 6 to byla pilka, potem sobie pojdzie. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×