Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

@Malakay Sam grałem od czasów ISS jeszcze na psx bez analogów (chyba wtedy jeszcze nawet nie było dopisku "pro", który zdaje się pojawił, kiedy Konami wypuszczało dwie piłki - jedna na Nintendo, drugą na Sony), to był prawdziwy ból kciuków przy wielogodzinnych pojedynkach z kumplami na kanapie, że o zaglądaniu na pada przy karnych nie wspomnę :1_grinning: 

W tamtych czasach nawet nie chciałem spojrzeć na Fifę, ale dla mnie PES się skończył przy PES 6. Od tamtej pory próbowałem z sentymentu wrócić do każdej części i rezygnowałem rozczarowany.

Fifę ratuje FUT, który jednak przy okazji bywa tak irytujący, że w końcu poddałem się i odpuściłem od zeszłego roku całkiem gry piłkarskie.

 

Prawda jest taka, że obie gry są słabe na dłuższą metę niestety.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że jest zauważalna różnica względem FIFA 17 i to na plus dla 18stki.
Gra na tą chwilę jest świetna.
Nowe animację, grafika, oświetlenie, tempo, sposób zagrywania, oddawanie strzałów, uczucie ich siły, wydają się na duży plus względem poprzedniczki.
Zagrałem w sumie tylko jeden mecz offline ale jak tego nie zmienią w przyszłości to będzie super. Nawet komentator został poprawiony i jest bardziej precyzyjny.
Tempo jest super, nie ma hokeja jak niektórzy tu pisali

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że fani pesa siali tu zamieszanie , widzę coraz więcej pozytywnych opini.  Dzis jadę po fife :)

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Sithman gram w piłke konami od ISS pro i Winning Eleven, dużo ludzi mi mówiło że fifa17 była fajna, jak mogłem zobaczyć 18 to skorzystałem, i wiem że jest dobrych kilka generacji za pesem nie grał bym w to nawet za darmo,  jak ci nie szkoda czasu to leć na forum pesa i zobacz jak się udzielam. A w jakim miejscu jest fifa przy pesie ci wyjasni ten filmik ... 
 
Ale co to ma pokazać. Te zbliżenie z powtórek które widzisz może całe 10 sekund w meczu.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Powiem tylko tyle, że jest zauważalna różnica względem FIFA 17 i to na plus dla 18stki.
Gra na tą chwilę jest świetna.
Nowe animację, grafika, oświetlenie, tempo, sposób zagrywania, oddawanie strzałów, uczucie ich siły, wydają się na duży plus względem poprzedniczki.
Zagrałem w sumie tylko jeden mecz offline ale jak tego nie zmienią w przyszłości to będzie super. Nawet komentator został poprawiony i jest bardziej precyzyjny.
Tempo jest super, nie ma hokeja jak niektórzy tu pisali emoji6.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Jeden mecz offline I taka opinia? Ja zagrałem 40 meczów w fut I stwierdzam, że to jest najsłabsza FIFA w jaką grałem. To jest po prostu koszmar. Myślałem, że się przyzwyczaje Ale niestety nie mogę. Moje główne zarzuty to: tempo i dokładność podań, to jest po prostu ping pong, hokej na lodzie. Strzały, każdy jest jak bomba, zupełnie nie czuć różnicy czy ktoś potrafi uderzyć czy nie. Piłka zupełnie nie ma ciężaru. Wybijam główka A piłka leci że 40m w takim tempie jakbym strzelal noga. Co więcej, nie ma zupełnie wyczucia przy podaniach. Wystarczy lekko nacisnąć I piłka sunie po murawie. Sprzedałem fife 17 I szkoda bo tam rozegrałem ok 700 meczów I naprawdę było dużo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej krucjaty pesowców przeciwko fifie. Nikt nikogo nie przywiązuje do grzejnika i każe grać w fife czy pesa. Co komu pasuje. Mi w tej chwili  pasuje FIFA i to bardzo.

 

Gra się rewelacyjnie: zagrałem po kilkanaście meczów w każdym trybie w FUT i jedyną różnicę widziałem w draftach (NHL18 wymięka przy tym, ale to po części wina nowej gry w obronie której nikt nie ogarnia). Tempo spadło, ciężko o tiki-takę (fajnie to wygląda pod koniec meczu, kiedy piłkarze są zmęczeni - spada skuteczność podań i łatwiej o błąd), gra w obronie - już nie dla idiotów. 

 

Dla mnie rewelacja. Oczywiście do pierwszego patcha. Jestem pewny że to zmienią, dlatego cisnę ile wlezie a potem odstawię jak rok temu.

Nie wiem na ile to wszystko zależy od jakości składów na tym wczesnym etapie gry. Nie trafiłem jeszcze na ovr większy niż 83, ale widziałem jakiegoś streamera, który w sezonach zagrał przeciwko zespołowi z ikonami i ciężko opisać co tam się działo. 

 

Nikt nie wspomniał o Squad Battles. Bardzo ciekawa opcja, niezłe nagrody (w porównaniu z fut champions słabe, ale zdrowie ważniejsze :1_grinning: ) Myślę, że po patchach zajmę się tylko tym trybem. Bot w tym roku jest bardzo wymagający, podejmuje ryzyko, nie utrzymuje się tak długo przy piłce, często gra górą na dobieg. Tylko trzeba grać codziennie z tymi składami, żeby utrzymać rangę tygodniową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafal777 napisał:

Jeden mecz offline I taka opinia? Ja zagrałem 40 meczów w fut I stwierdzam, że to jest najsłabsza FIFA w jaką grałem. To jest po prostu koszmar. Myślałem, że się przyzwyczaje Ale niestety nie mogę. Moje główne zarzuty to: tempo i dokładność podań, to jest po prostu ping pong, hokej na lodzie. Strzały, każdy jest jak bomba, zupełnie nie czuć różnicy czy ktoś potrafi uderzyć czy nie. Piłka zupełnie nie ma ciężaru. Wybijam główka A piłka leci że 40m w takim tempie jakbym strzelal noga. Co więcej, nie ma zupełnie wyczucia przy podaniach. Wystarczy lekko nacisnąć I piłka sunie po murawie. Sprzedałem fife 17 I szkoda bo tam rozegrałem ok 700 meczów I naprawdę było dużo lepiej. 

Ja osobiście nie gram w fut a tylko online i offline w karierze i nic takiego nie zauważyłem. Grasz z asystami ? to pierwsze podstawowe pytania. Ja od zawsze gram na częściowych asystach i ta fifa to zupełne przeciwieństwo tego co piszesz. Grając online bardzo bardzo trudno o dobre podania, ping ponga w ogole się nawet nie udaje zrobić. Piłka właśnie ma ciężar jaki trzeba, super czuć, kopniesz lekko jest leciutko, rąbniesz porządnie to czuć tą moc. Fizyka świetna piłki jest. A główki z prędkością kopnięcia ? Ja nie wiem ale chyba FUT to zupełnie inna gra. Piszesz ze lekko wcisniesz i piłka sunie po murawie przy podaniach a ja mam odwrotnie lekko wcisnę i piłka nie dolatuje do piłkarza do jakiego podawałem a nie jak zawsze dochodziła bez problemu.
Albo FUT to zupełnie inna gra, albo grasz z asystami albo może nowy patch 2.0 zmienił coś na + bo na wcześniejszej wersji gry nie grałem.
Dla mnie Fifka naprawdę na plus. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oreientuje się ktoś czy można kupić grę na ps4 w jakiejś promocji w dniu premiery jak to było rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję standardową i w pudełku żadnego kodu na żetony czy paczki...o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna promocja jest chyba w euro rtv agd gdzie dostajemy 500 fifa points za wpisanie numeru paragonu/zamowienia. Widze to tak, ze gram za to drafta i wylatuje mi z paczki Ronaldinho/Henry :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, butcher23 napisał:

Kupiłem wersję standardową i w pudełku żadnego kodu na żetony czy paczki...o co chodzi??

 

Gdzie kupiłeś? Kod powinien być na paragonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VIPuser napisał:

 

Gdzie kupiłeś? Kod powinien być na paragonie.

Media Expert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji standard dają jakieś paczki?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media expert można kupić -10 zł tylko trzeba się zapisać do newslettera ja tak kupiłem cena 226 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czyli mediaexpert daje na piwko do fify ;) mają mnie bo mam po drodze z pracy ale rtv euro tez , ten kod na 500 fifa pionts w którym sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, butcher23 napisał:

Media Expert

 

Jeżeli to nie było zamówienie przedpremierowe to w wersji standardowej nie dostajesz nic :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, keczu78 napisał:

W Media expert można kupić -10 zł tylko trzeba się zapisać do newslettera ja tak kupiłem cena 226 zł 

Keczu musimy kiedyś zagrać spar, też jestem kibicem Górnika ,pozdro torcida; ) mała uwaga ,tez jestem zapisany do newslettera a nie mam taniej ,co robię nie tak ?

Edytowane przez Killer--PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, VIPuser napisał:

 

Jeżeli to nie było zamówienie przedpremierowe to w wersji standardowej nie dostajesz nic :) 

Kiedyś w każdym pudełku był kod a teraz żyłusy nawet tego żałują, oby wyssać jak najwięcej od klienta :)

 

Ja i tak w media kupiłem tylko dlatego że miałem bon do nich na 260zł :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Killer--PL napisał:

Keczu musimy kiedyś zagrać spar, też jestem kibicem Górnika ,pozdro torcida; ) mała uwaga ,tez jestem zapisany do newslettera a nie mam taniej ,co robię nie tak ?

Trzeba wpisać kod który ci wysłali na meila  chyba że już wykorzystałeś kod ?

Pewnie że trzeba zagrać :lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten nowy tryb squad battles.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, yahooo8 napisał:

Ja osobiście nie gram w fut a tylko online i offline w karierze i nic takiego nie zauważyłem. Grasz z asystami ? to pierwsze podstawowe pytania. Ja od zawsze gram na częściowych asystach i ta fifa to zupełne przeciwieństwo tego co piszesz. Grając online bardzo bardzo trudno o dobre podania, ping ponga w ogole się nawet nie udaje zrobić. Piłka właśnie ma ciężar jaki trzeba, super czuć, kopniesz lekko jest leciutko, rąbniesz porządnie to czuć tą moc. Fizyka świetna piłki jest. A główki z prędkością kopnięcia ? Ja nie wiem ale chyba FUT to zupełnie inna gra. Piszesz ze lekko wcisniesz i piłka sunie po murawie przy podaniach a ja mam odwrotnie lekko wcisnę i piłka nie dolatuje do piłkarza do jakiego podawałem a nie jak zawsze dochodziła bez problemu.
Albo FUT to zupełnie inna gra, albo grasz z asystami albo może nowy patch 2.0 zmienił coś na + bo na wcześniejszej wersji gry nie grałem.
Dla mnie Fifka naprawdę na plus. 

W takim razie spróbuje inne tryby gry bo ja gram tylko FUT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na paragonie 25 cyfrowy, gdzie go wpisać jak w sklepie playstation są 12 cyfrowe kody ?

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×