Skocz do zawartości
Emir

Mercenaries 2: World In Flames

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu filmiku na którym są przedstawione postacie gra przyciągnęła mnie do siebie. Fajnie się zapowiada. Jak będę miał ochotę na jakiś TPS to kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie demo dam grze szansę, przez wzgląd na stare czasy i Battlefronta. Pandemic nie robi może przełomowych gier, ale niezwykle grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu trailera gra wyglada jak z PS2 , jesli tego nie poprawia to nawet dema nie sciagne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy grafika jest taka jak na ps2... Ogladałem filmiki w lepszej jakości i wcale ta grafika taka cienka nie jest. Ale w tej grze chyba nie o grafike chodzi najbardziej a o dobrą zabawe Przydało by sie jakies demo gdzies w środku sierpnia. Mnie najbardziej destrukcyjne otoczenie i co-op interesuje bo mało jest tego typu gier narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem pokaz na gamespocie i .... jak dla mnie gra miażdzy Jutro pewnie będzie filmik do ściągnięcia to obejrzycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wygląda nieźle. To chyba była jedyna gra jaką prezentowali w wersji na PS3. Naloty rządzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja już pre-ordera zrobiłem. Nie liczę że będzie to jakiś wybitny tytuł ale typowa gra na odstresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wybuchy cool, ale reszta to tandeta. Nie chcę wywoływać kłótni, ale do mnie jakoś nie przemawia. Choć jak oceny będą dobre to kupię, choć 7.9 nie jest dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 6 recenzjach wersji na PS3 średnia wynosi 82 % . W przypadku wersji na xboxa jest to ok 77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ale myślę ze poczekam az stanieje...chodź jeszcze decyzji nie podjąłem

ps. wersja na ps3 jest minimalnie ładniejsza (ostrzejsze textury) tak wynika przynajmniej z komentarzy osób które już grały w obie wersje a także łatwo to zauważyć w porównaniu na gametrailers co jednak nie dziwi bo ps3 była główną platformą przy produkcji gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie martwi brak Trophies a mialy byc

Huh, to prawda? W kulki sobie lecą? Wszędzie trąbili o tym, że trofea jak najbardziej będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT porownalo wersje X i PS co sie okazuje, wkoncu to co programisci mowili, ze PS3 bedzie mialo lepsze textury zaczyna sie sprawdzac, a poza tym wersja PS3 jest delikatnie zblurowana, co nie daje w sumie zadnej przewagi, badz nie pogarsza gry.

A gra dla mnie slaba wybuchy wybuchami ale w gameplay'u nic nie zachwyca (mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwile troche i gierka sprawia wrazenie pozytywne. Przelazlem tylko jedna misje, ale rozpierduche zdazylem zrobic. Ciezko mi porownac do jedynki, bo w takowa nie gralem.

Sterowanie pojazdami wypada ok, graficznie nie ma rewelki, ale mozna generalnie rozpierdzielic wszystko wiec jest bardzo dobrze. Jest co-op wiec bedzie mozna robic rzez... pewnie na dniach wiecej bede mogl powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GT porownalo wersje X i PS co sie okazuje, wkoncu to co programisci mowili, ze PS3 bedzie mialo lepsze textury zaczyna sie sprawdzac, a poza tym wersja PS3 jest delikatnie zblurowana, co nie daje w sumie zadnej przewagi, badz nie pogarsza gry.

tło jest znacznie bardziej szczegółowe na PS3. Tak samo lepszy draw distance - wystarczy rzucić okiem na pojawianie się kamieni podczas dopływania do brzegu motorówką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tło jest znacznie bardziej szczegółowe na PS3. Tak samo lepszy draw distance - wystarczy rzucić okiem na pojawianie się kamieni podczas dopływania do brzegu motorówką...

http://www.gametrailers.com/player/39321.html

Pozatym na x'e przycina z leksza przypatrzcie się na jakość wody, widać klasę sprzętu

Werdykt: X ZDEKLASOWANY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie sie podzielic bardziej szczegolowymi wrazeniami z gry ? slyszalem ze podobno bardzo zbugowana jest ! siedze i bije ze soba czy kupic czy odlozyc kase na lepsze tytuly ;D bede wdzieczny za wszelkie info od ludzi ktorzy troche juz poswiecili tej grze. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem w MM szczecińskim i jak najbardziej gra mi się bardzo podoba jak chcesz coś wiedzieć to napisz co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media markt ? to ile dales? haha . a tak na temat to chodzi mi o to że podobno jest zbugowana bardzo . Czy to prawda ? Grafika nie przycina ? Nie wiem jak wyglada finalna wersja... moje wrazenia opieram na recce z neo + wrześniowego oraz trailera z gametrailers.com. Chce zamowic na ebayu bo tam to mnie wyniesie jakies 140 zeta z przesylka ;p ale nie wiem czy warto czy lepiej nie odlozyc i zamowic w pre orderze Raise of argonauts... Czy gierka się nie nudzi ? Co ma do zaoferowania poza ladnymi wybuchami pozdro. najchetniej uslysze taka krotka recke po pierwszych godzinach grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×