Skocz do zawartości
Emir

Mercenaries 2: World In Flames

Rekomendowane odpowiedzi

pogram z jakimis ziomkami z US i sprzedam gre w cholere. Spodziewajcie sie w niej masy drobnych bledow, ktore wprawdzie nie wplywaja na rozgrywke, ale po prostu wygladaja niesmacznie. Zadnych wiekszych bugow nie zauwazylem. Just Cause jakos bardziej mi podeszlo. I jasne sa tu fajne akcje, jak... musisz dostac sie na druga strone muru, to po prostu zakladasz C4 na mur i go wysadzasz... ogolnie moje narzekanie bierze sie tez z tego, ze nie jestem wielkim fanem gier typu GTA. Nie gralem nigdy w jedynke wiec nie wiedzialem jak to do konca wyglada. Jakbym zdawal sobie z tego sprawe moze w ogole bym gry nie kupil i rzucil sie na Tales of Vesperia albo Infinite Undiscovery. Too Human zdecydowanie mi bardziej podszedl.

Do tego wszystkiego gra jest dosyc prosta... dostajesz z bazooki, to nie giniesz tylko twoj health spada do 2... wiec musisz jeszcze dostac z karabinu by zginac. Ogolnie bez wiekszych staran zginalem raz wczoraj, bo nawet nie wiedzialem ze zginac sie da... latalem po planszy z healthem 2 i zabijalem kolesi. W koncu jednak 5 mnie otoczylo i zabilo. Jezeli taki poziom sie utrzyma to nie bedzie problemu z przejsciem gry nie umierajac. Graficznie jest slabiej niz w GTA, pewnie przez to, ze otoczenie jest bardziej podatne na zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie sie podzielic bardziej szczegolowymi wrazeniami z gry ? slyszalem ze podobno bardzo zbugowana jest ! siedze i bije ze soba czy kupic czy odlozyc kase na lepsze tytuly ;D bede wdzieczny za wszelkie info od ludzi ktorzy troche juz poswiecili tej grze. pozdro

Lepiej odłóż kasę na lepszy tytuł. Merc2 się nie popisało! Jedynka owszem, była fajna ale Dwójka to totalna klapa! Grafika jest lekko mówiąc BADZIEWNA!!! Tekstury ubogie jak portfel bezdomnego, brak AA, słabe filtrowanie anizotropowe, fizyka to jakieś nieporozumienie (np: wjeżdżam sobie w krzaki a te się rozsypują!!! Nie łamią, ROZSYPUJĄ, zawsze w ten sam, zaskryptowany sposób ), modele postaci, pojazdów ich zachowania, woda i roślinność, to wszystko jest tak tandetne, że aż żal. Gra jest na poziomie HAZE - czyli SŁABO. Pomijając kwestie czysto techniczne, ta gra niczym nie przyciąga do siebie. Jedynka była ZNACZNIE lepsza! Pytałeś o bugi... MASA ich!!! Podchodziłem pozytywnie nastawiony do tego tytułu i zawiodłem się na całej linii... Jutro sprzedaję to w cholerę albo zamieniam na coś lepszego. Jedyną rzeczą, która jest w miarę dobra to muzyka i udźwiękowienie, po za tym nic. Za ~50zł możesz spróbować, ale nie mów że nieostrzegałem. Z nadchodzących gier tego typu jest jeszcze Just Cause 2 i FarCry 2 (choć to akurat FPS), więc lepiej poczekaj na te tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to raczej mnie przekonaliscie ;D a chcialem juz zamowic swoj egzemplarz z ebay za 120 zeta z przesylka... nie za drogo ;p ale teraz wole poczekac na Rise of argonauts. chociaz ta gra po ostatnich materialach na gametrailers tez zapowiada sie na kiche... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mam testera w domu. Gdy widzialem jak brat w to gra to mialem odruchy wymiotne. Jak ja bym siedzial za sterami konsoli to chyba bym cos zapaskudzil. oceny rzedu 80%? Chyba za okladke, bo recenzenci sie sami bali odpalac gry. Na ps3 lepsze tekstury? Co za problem je bardziej spakowac na Iksie, to zaden argument, do wykonania w paincie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gierka EA, przy której reklama kosztowała więcej niż produkcja. A dlaczego oceny są tak wysokie? Wszędzie widzę reklamy Merc2, to słynnej akcji z Gamespotem pewnie boją się, że je stracą i dlatego zawyżają oceny. Trzeba poczekać na oceny w czasopismach, tam będą pewnie zdecydowanie niższe.

Na ps3 lepsze tekstury? Co za problem je bardziej spakowac na Iksie, to zaden argument, do wykonania w paincie.

Oczywiście. Żaden problem bardziej spakować. W ogóle po co ograniczamy się do tekstur? Spakujmy bardziej filmy z blu-ray i wpakujmy je na DVD. Wtedy na X0 będzie można oglądać filmy w HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem ostatnio trailer Hawx'a niby w 1080p. Moze i byl w tej rozdzielczosci, ale byl tak spakowany ze artefakty mialy wielkosc 2x2cm.

Ale dzis chyba jezeli w grze sie nic nie spakuje to gra nie ma szans wyjscia ot taki wipeout. nawet ogladajac trailer tej gry grafika jest tak ostra, ze czuje sie jakby w moja strone lecialo stado zyletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sciagnalem ostatnio trailer Hawx'a niby w 1080p. Moze i byl w tej rozdzielczosci, ale byl tak spakowany ze artefakty mialy wielkosc 2x2cm.

Ale dzis chyba jezeli w grze sie nic nie spakuje to gra nie ma szans wyjscia ot taki wipeout. nawet ogladajac trailer tej gry grafika jest tak ostra, ze czuje sie jakby w moja strone lecialo stado zyletek.

O kurcze... Nawet nie skomentuje tej wypowiedzi. Proszę, poczytaj trochę o kompresji zanim zaczniesz robić z siebie idiotę na publicznym forum. W tym chodzi tylko o przedstawienie długich ciągów 1, 0 lub powtarzających się ciągów za pomocą krótkich odpowiedników. Jeżeli opracowaliśmy optymalny algorytm to nie ma mistycznych sposobów na mocniejszą kompresje bez straty jakości.

PS: Przepraszam za offtopic. Ale trzeba mieć czasem na uwadze, że fora czytają ludzie którzy niekoniecznie są ekspertami w danej dziedzinie. Ktoś przeczyta post taki jak powyższy, uzna to za fakt i zacznie szerzyć podobne głupoty dalej. Uważam, że trzeba coś takiego przyciąć tak szybko jak to tylko możliwe. Bo chyba nikt nie jest za szerzeniem ciemnoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontynuujac offtop napisz kon kretnie co w mojej odpowiedzi Cie urzeklo bo jakos nie widze zebyc wskazal gdzie plote bzdury. Poza tym smiem twierdzic ze mam wieksze pojecie o kompresji niz Ty. Poza tym z Twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze wiesz ze cos piszczy tylko nie wiesz w ktorej trawie. Jakos mialem przyjemnosc pisac samemu algorytmy kompresji dzwieku i obrazu w matlabie. Mam nadzieje ze wiesz co to matlab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kurcze chłopaki nie rozumiem was kupiłem ta gierkę bo liczyłem na wyluzowanie się i jak dla mnie spełnia oczekiwana w 100%

w/g mnie gra jest dopracowana grafa nie wciska w fotel ale stoi na wysokim poziomie bugi jakie bugi ? kiedy lecisz helikopterem niszcząc co się da lub przedzierasz się przez rzesze przeciwników nie zwracasz uwagi na to ze jakiś tam przechodzień przeszedł przez ścianę

Nie wiem może stary jestem ale dla mnie oprócz grafy na 1 miejscu stoi zawsze miodność a merc2 są niezbadane pokłady miodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kontynuujac offtop napisz kon kretnie co w mojej odpowiedzi Cie urzeklo bo jakos nie widze zebyc wskazal gdzie plote bzdury.

"Co za problem je bardziej spakowac na Iksie, to zaden argument, do wykonania w paincie."

Ciekaw jestem, która z moich wypowiedzi pozwala Ci mnie nazywać kretynem bo jakoś nie zauważyłem.

Poza tym smiem twierdzic ze mam wieksze pojecie o kompresji niz Ty. Poza tym z Twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze wiesz ze cos piszczy tylko nie wiesz w ktorej trawie.

Z wykształcenia jestem informatykiem i myślę, że dosyć dobrze mi to wszystko wyjaśnili. Potem już nie widziałem "specjalizacji - kompresja", która ty zapewne posiadasz skoro masz mieć o tym większe pojecie niż ja...

Jakos mialem przyjemnosc pisac samemu algorytmy kompresji dzwieku i obrazu w matlabie. Mam nadzieje ze wiesz co to matlab.

Gratuluje, ja nie miałem przyjemności pracowania na matlabe. Ale myślę, że jakoś dałbym sobie z nim rade, skoro zarówno programowanie strukturalne jak C++, jak i obiektowe mam w małym palcu. Za to odwzorowanie środowiskowe w 3dmaxie, prezentacje czy chociażby poligrafia to mój chleb powszedni. I jakoś nie zdążyło mi się niczego mocniej spakować używając painta.

Nie zamierzam dalej kontynuować tego OT. Chcesz wyjaśnić dlaczego w Twoich oczach jestem kretynem to pisz na PW. Modów proszę, aby w godzinach wieczornych skasowali posty moje i qgar.

Edit: qgar, powiedziałem PW. Z radością wszystko wyjaśnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym topiku tylko ty uzyles slowa "kretyn". Ja tylko probowalem nawiazac dyskusje. Ale skoro juz nabrales takiego przeswiadczenia to juz twoja sprawa. Ale chyba masz gigantyczne ego jezeli myslisz ze kazdy kto ma zdanie rozne od twojego, uwaza Cie za kretyna. Poza tym ciagle nie wskazales gdzie ja pisze cos nie tak. Jezeli ty nie widzisz roznicy w stopniu kompresji miedzy trailerami Wipeouta i Hawxa to ty wracaj do tego swojego programowania strukturalnego i innych c++, bo widze ze probujesz z siebie zrobic jakiegos guru, na widok ktorego wszystkie dziewczynki powinny sikac po kolanach.

Moja prosba, albo przytocz konkretne argumenty, gdzie ja plote bzdury (tzn ze jakosc trailerow,ktore wyzej wymienilem jest na podobnym poziomie), albo zamilknij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie gry wczoraj kupilem ta gre i .. musze powiedziec ze to najgorszy tytul z jakim sie spotkalem.Dno, wodorosty i 7m mulu, grafika jest na poziomie conajmniej beznadziejnym, masę bagów, jezdzac motorem do okola jestes w stanie uslyszec jak motor wzuca wyzsze biegi i wchodzi na najwyzsze obroty tak jakby jechal bardzo szybko. Jesli chodzi o sterowanie pojazdami jest jakies oschle nie wiem jak to opisac, poprostu nie przynosi zadnej radosci. Grafika nie jest najwazniejsza to prawda ale ta gra nie ma w sobie nic do zaoferowania grywalnosc jest beznadziejna. Jedynie co pozostalo to smutek bo zaplacilem za gre duzo pieniedzy  

PS Dodatm tylko ze cale szczescie udalo mi sie zwrocic gre i oddali mi kase )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rownie dobra jak dragonball burst limit ,czyli po cholere to kupilem. Krotko i na temat ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object classid=clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392] [param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /] [param name="allowFullScreen" value="true" /] [param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=39790"/] [param name="quality" value="high" /] [embed src=http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=39790" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392][/embed] [/object]

Klasyczny przedstawiciel przeciętniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisja na polygami przeczytalem, ze w nastepny czwartek ma wyjsc Demo Mercenaries. Troche spoznione, ale sciagne zobaczyc gre. Moze nawet kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj ! Dluzej gralem w demo starwarsow niz w to CUDO ! Teraz czekam az cus wyjdzie by wymienic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super. Mam za soba juz kilka zarwanych nocy wlasnie przez nia. Gram glownie online razem z kolesiem ze Szczecina i to wlasnie online gra nabiera rumiencow.

Graficznie nie jest to moze Uncharted. Miejscami jest tu naprawde brzydko ale sa i miejsca ze gra wyglada bajecznie (fajnye odbicia w wodzie, super wygladaja zatopione platformy wiertnicze) Fabularnie to nie ma czego tu szukac. Jest historyja i tyle.

Polecam granie ze znajomym przez siec z HS. NIe ma to jak ustawic sie na rozwalanie jakiegos konkretnego miejsca i podziwianie eksplozji. Jest przy tym kupa smiechu.

Oczywiscie mozna razem rowniez przechodzic misje i odkrywac nowe bronie i pojazdy ktorych to w grze jest od cholery i to nie byle jakie np monster truck z nitro.

Nawet liczne bugi w grze nie przeszkadzaja tak bardzo i czesto sa powodem do smiechu (latajacy przeciwnicy )

Najlepszym elementem w grze jest oczywiscie rozpierdziel. Rozwalic mozna praktycznie wszystko np most laczacy dwie wyspy, ogramna wyzej juz wymieniona platforme wiertnicza, ruiny jakiejs fortecy, budynki, lasy, cale miasta (wystarczy pare atomowek)

Jak ktos nie jest przkonany to polecam poogladac trailery (mnie przkonaly do zakupu) lub poczekac na demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnye odbicia w wodzie

Fajne odbicia w wodzie??????? Człowieku!!! Ty chyba nie widziałeś fajnych odbić w wodzie a tym bardziej ładnej wody!!! To już Half-Life 2 ma ładniej zrobioną wodę!

------------------------------

Ja już chyba wiem komu ta gra może się podobać. Ta gra jest dla typowych "casuali", którzy nie mają pojęcia o profesjonalnie zrobionej grze, dlatego im bugi, denna fabuła, zero porządnej fizyki i cienka grafika, nie przaszkadzają. Gracz "hardkorowy", który lubi gdy developer go szanuje i nie robi gry "na odwal", nie ma tu czego szukać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz ze grafika za dobra nie jest tylko w sam raz zeby nie popsuc mi zabawy z tym tytulem. Odbicia byly ok jak dla mnie. A twoj HL 2 to dla mnie kaszanka. O wiele bardziej podobala mi se pierwsza czesc za klimat.

I nie podoba mi sie ze nazywasz mnie casualem. Ja jestem poprostu graczem i gram we wszystko co mi sie spodoba nie patrzac na platforme czy gatunek. Najbardziej lubie rpg'i czyli gry troche ambiyniejsze niz M2 ale gram we wszystko co fajne.

Rozumiem ze grafika jest wazna ale bez przesady. Liczy sie zabawa a w M2 jest przednia.

Nie kazda gra tez musi posiadac fabule. Pierwsze gry jej nie posiadaly a to dzeki nim gramy do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co jest w tej grze dobre? Ani oprawa, ani fabuła, ani AI i do tego wywołujące histeryczny śmiech bugi...

Jak dla mnie to kolejna kaszana wciskana z wielkim hype masowym odbiorcom, zbierająca w miarę dobre oceny ponieważ serwisy boją się że EA zabierze im reklamy. Mało wymagającym dzieciakom pewnie się spodoba, reszta może spokojnie poczekać na lepsze tytuły.

PS: Nie obrażaj HL2. To że nie dorównuje 1 części sprawia raczej idealizowanie starych gier w naszej wyobraźni niż faktyczna słabość produktu. HL2 to wciąż jeden z najlepszych shooterów, nawet dziś w 4 lata po swojej premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam ten watek i zastanawiam się co kieruje ludźmi przy wyborze gry. Osobiście nie jestem graczem 24/h tylko jak mam czas. Posiadając dwie córki, żonkę i robotę gram w wolnych chwilach. Z tej perspektywy ta gra spełnia WSZYSTKIE moje oczekiwania. Jest szybka, duża i wesoła. Daje frajdę i tylko to się liczy. Grą, dla której kupiłem pierwszą konsolę była ONIMUSHA. Niestety od tego czasu gry tego typu ewoluowały do poziomu sterowania promem kosmicznym i przestały sprawiać frajdę i tylko mnie wku......... Sorki Panowie ale wszyscy co gadają o graczach casualowych jako o graczach gorszych też to kiedyś spotka i tyle. Zastanawiałem się bardzo nad kupnem Ninja Gajden Sigma ale poziom trudności opisywany na forach skutecznie mnie powstrzymał. Reasumując moja wypowiedź mam prośbę. Nie linczujcie ludzi którym podoba się gra, która was nie zadawala. Mercenaries 2 na pewno nie jest hitem ale jest grą przy której można na prawdę miło spędzić nie jeden wieczór. Pozdrawiam. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo (bo więcej nie da się wytrzymać) i gra jest zwyczajnie szpetna.

A sama kamera zanim się z łaski swojej ruszy to mija chyba jakiś rok.

Dla mnie to zwykły gniot nie warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×