Skocz do zawartości
Seciak92

Dźwięk ze słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa tygodnie temu oddałem swoją PS4 na gwarancję, ponieważ od dłuższego czasu miałem problem z dźwiękiem w słuchawkach. Problem nie był nagminny, po prostu w losowo wybranych momentach dźwięk w słuchawkach zaczynał się ciąć, co niestety uniemożliwiało dalsze komfortowe granie. Sprawdzałem to na dwóch różnych padach i na każdym ten problem występował, więc założyłem, że winna jest sama konsola (różne słuchawki były też testowane). Właśnie dostałem maila od MM gdzie oddawałem konsolę, że jest odpowiedź od Sony. Odsyłają mi z powrotem mój model konsoli, ponieważ nie odnotowali żadnej usterki. Zastanawiam się, czy ktoś też miał taki problem? Czasami występuje po godzinie grania, czasami po 6, więc zakładam, że nie przetestowali tego dostatecznie długo. Dźwięku z samego telewizora jeszcze mi nie ucinało, więc to musi być coś, co odpowiada za słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić port hdmi w telewizorze, ja tak zrobiłem i pomogło. 

Ps.

Następnym razem zanim walniesz na szybko nowy wątek,  zerknij czy już podobny nie istnieje, łatwiej wtedy o szybszą odpowiedź i jest mniejszy śmietnik z tematami na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×