Skocz do zawartości
BulletPOL

Assassin's Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie jak się spojrzy na jego trofea to ma same gry rozgrzebane i nie ukończone.

 

Z misji to tej pory najlepsza była ta w której trzeba było rozwiązać sprawę tajemniczych morderstw. Szkoda że tak krótka ze sztampowym zakończeniem.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które ukończyły grę: czy fabuła główna rozwinie się jakoś i nabierze tempa? Jetem po Memphis i na razie główny wątek ssie pałkę. Misje poboczne też, ale przyznaję, żę jest jakaś frajda z wykonywania ich.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

U mnie gra po patchu wyglada normalnie, nie ma spadku jakosc grafiki.

A ile tych misji zrobiles niby w AC Origins? Bo w trofkach nie widac zebys gral w tego Asasina, wiec po cholere ten spam i trolowanie???

Yyy gram na Xbox one x i jestem gdzieś tak w 2/3 ;)

48 minut temu, malpka napisał:

W zasadzie jak się spojrzy na jego trofea to ma same gry rozgrzebane i nie ukończone.

 

Z misji to tej pory najlepsza była ta w której trzeba było rozwiązać sprawę tajemniczych morderstw. Szkoda że tak krótka ze sztampowym zakończeniem.

Ps4 mam tylko do exow drogi kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Banan91PL napisał:

Yyy gram na Xbox one x i jestem gdzieś tak w 2/3 ;)

Ps4 mam tylko do exow drogi kolego ;)

 

Nie widziałem byś ukończył któryś z nich.

 

OK, odinstalowałem całość i zainstalowałem ponownie razem z patchem 1.5. Nie widzę różnicy w grafice. Albo mnie to nie dotyczy albo problem rozdmuchany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malpka napisał:

 

Nie widziałem byś ukończył któryś z nich.

 

OK, odinstalowałem całość i zainstalowałem ponownie razem z patchem 1.5. Nie widzę różnicy w grafice. Albo mnie to nie dotyczy albo problem rozdmuchany.

Nie ukończyłem ale gram już sporo  i mogę śmiało stwierdzić ze misje są nudne łącznie z fabuła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mimo braku płyty w napędzie, gra sama próbuje sobie załadować patcha ... da się jakoś wyłączyć pobieranie aktualizacji?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem po co Ty tak kombinujesz. Zainstaluj patcha, może akurat u ciebie nie wystąpi błąd, a patch poprawia wiele innych kwestii. Jak błąd wystąpi to najwyżej usuniesz grę i zainstalujesz na nowo z płyty.

 

A tu kombinujesz jak się ukryć przed aktualizacją :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet powinien byc reglamentowany.. wystarczy gdzies jeden news ze cos komus nie dziala i zaczyna sie afera, kombinacje itd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mimo braku płyty w napędzie, gra sama próbuje sobie załadować patcha ... da się jakoś wyłączyć pobieranie aktualizacji?? 
Wyłącz w opcjach systemowych automatyczne pobieranie aktualizacji

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, wczesniej czy później pewno się zainstaluje, narazie gram bez a ilość błędów jak na taki ogrom jest dopuszczająca, denerwuje mnie że tak szybko wpadają lvl, co misje muszę kowala odwiedzać i poprawiać poziomy na orężu, gra jest tylko wyzwaniem jak rzucamy się na przeciwników z wyższym o 2 lvl ...

 

edit - co do zmiany systemu walki uważam że wychodzi na plus ale animacje starć są niedopracowane ... pamiętam że w takim Shadow of Mordor każdy cios się zgadzał, każde obcięcie było idealnie zgrane z animacjami, a tam przecież atakował nas tłum postaci, tutaj przez system hitboxów ciosy wchodzą nieprecyzyjnie, finiszery prześwitują przez przeciwników i brak paska staminy i trochę chaotyczny system zmiany lokowania na przeciwnikach. Ale i tak szacun że zrobili pierwszy krok w bardziej rozbudowanym kierunku. A gdy poznamy właściwości broni to zaczyna funkcjonować szybka zmiana, np można łączyć ataki różnymi, dystansowa włócznia a gdy przeciwnicy podejdą bliżej szybkie przełączenie na krótkie miecze lub Łuk,  no i to jest najlepsza broń, i najlepiej wykonany łuk z wszystkich gier  - nie jakiś tam Tomb Raider,  albo ruda z Horizon, tylko mordercza broń w wielu wersjach, kontrolowanie lotu strzały ostatnio widziałem w Hevenly Sword wiele lat temu, wykonanie i zastosowanie i efektywność super. To samo tyczy się innych typów, lekki co strzela seriami, drugi wypuszcza kilka strzał jak shotgun itd ... super ale szkoda że Ubi nie powapiło się o zrobienie możliwości craftowania strzał. Generalnie ta gra udaje RPG, tutaj wszystko jest tak symbolicznie, ale jak napisałem wyżej to dobrze rokuje dla kolejnych części gry z serii AC byly łatwymi samograjami w których nie szło zginąć, teraz gra stała się wyzwaniem. Antagonista jest solidnie zrobiony, ciesze się że olano granie na skrytobójcę, Bayek jest bardziej jak myśliwy wojownik i to do mnie bardziej przemawia niż to pajacowanie z nożykiem w rękawie i zabijanie wszystkich skokiem na plecy. Gra jest ogromna, zastanawiam się czy te obszary podpisane desert - to tylko takie cholerne wypełniacze terenu, czy tam będzie coś ukryte?? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Malakay napisał:

 denerwuje mnie że tak szybko wpadają lvl, co misje muszę kowala odwiedzać i poprawiać poziomy na orężu

 

Koło 30lvl ten postęp nieco wyhamowuje. Do kowala to tylko złom sprzedawać, szkoda kasy na ulepszenia, kiedy co rusz można znaleźć mocniejszą broń w "pytajnikach".

 

15 godzin temu, Malakay napisał:

gra jest tylko wyzwaniem jak rzucamy się na przeciwników z wyższym o 2 lvl ...

 

To zmierz się z Łowcami cwaniaczku.  Nawet na poziomie niższym od Twojego szybko sprowadzą Cię do parteru i pokażą miejsce w szeregu :newell:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba że się ma ekwipunek z premki i chce się go używać cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś mięczakiem ale moment

 

 

w którym ginie mała Shadya i jako Bayek wyciągamy jej ciało z wody aby przekazać rozpaczającej matce

 

prawie wycisnął ze mnie łzy. I do tego ta muzyka. Coś niesamowitego.

 

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w grze używa się zasłon dymnych, bo czasami przypadkiem w walce samo to mi się włącza a nie wtedy kiedy chce?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2017 o 07:07, Przemek_07 napisał:

 

Koło 30lvl ten postęp nieco wyhamowuje. Do kowala to tylko złom sprzedawać, szkoda kasy na ulepszenia, kiedy co rusz można znaleźć mocniejszą broń w "pytajnikach".

 

 

To zmierz się z Łowcami cwaniaczku.  Nawet na poziomie niższym od Twojego szybko sprowadzą Cię do parteru i pokażą miejsce w szeregu :newell:

Trzech najsłabszych łowców ukatrupiłem mając mniejszy poziom o 2  a przymiarki robiłem o 10lvl niżej ale nie dało rady,  ale taka rada Łowcy nie chodzą po dachach ;)  ...  muszę pochwalić grę, myślałem że obszary będą do siebie podobne, a tu tereny jak i miasta wyglądają inaczej, jak wjechałem do Memphis to pojawił mi się uśmiech na twarzy, ale największe wrażenie na mnie zrobiła  Cyrene jak ujrzałem je od strony gór, bo tego  nie widziałem na gameplayach. Fabularnie jest coraz lepiej, misja ze skarabeuszem pokazuje jak można gracza zaskoczyć, a odnajdywanie papirusów też niezłe wyzwanie. Nie wiem czy widzieliście ale można skakać tyłem z punktów widokowych, w końcu zrobili jakieś alternatywne animacje. Gram na patchu 1.5 i nie widziałem pogorszenia grafiki Natomiast nie wiem np jak zmienić fryzure żeby była broda?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo starałem się unikać tych łowców, bo gra informowała mnie, że są bardzo trudni. Jednak gdy przypadkowo przyszło do starcia z nimi to padali jak muchy. To co odwaliło Ubi muszę przyznać, top 3 gier z tego roku jak dla mnie. Świat jest ogromny, piękny i bardzo ciekawy. Chce się zwiedzać. Fabularnie nie zawiodło. Misje poboczne chce się wykonywać. Gra zostaje na dysku i w każdej wolnej chwili będę do niej wracał. Chyba kupno SP nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Czy po zakończeniu fabuły mamy dostęp do całego świata i aktywności pobocznych?

Czy muszę te wszystkie rzeczy zrobić przed ostatnim zadaniem?

 

Gra jest świetna. Kończę wszystkie zadania dodatkowe, papirusy itp i właśnie się zastanawiam czy mogę główną oś fabularną zakończyć.

 

P.S.

Ktoś się orientuje czy jest szansa, aby forum działało znowu na Tapatalk?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanko.
Czy po zakończeniu fabuły mamy dostęp do całego świata i aktywności pobocznych?
Czy muszę te wszystkie rzeczy zrobić przed ostatnim zadaniem?
 
Gra jest świetna. Kończę wszystkie zadania dodatkowe, papirusy itp i właśnie się zastanawiam czy mogę główną oś fabularną zakończyć.
 
P.S.
Ktoś się orientuje czy jest szansa, aby forum działało znowu na Tapatalk?
 
 
Przecież działa.
Pewnie używasz nie tego forum co trzeba.
Po aktualizacji jest jako nowe.

...9c77bf9c7fd4e10a763f1c82008dda03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież działa.
Pewnie używasz nie tego forum co trzeba.
Po aktualizacji jest jako nowe.
...9c77bf9c7fd4e10a763f1c82008dda03.jpg
No faktycznie...
A ja miesiąc bez Tapatalk.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opyla się latać i odblokować te Isu Armor, czy to tylko fajnie wygląda? Widziałem filmik na youtube i niezbyt z tym zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opyla się latać i odblokować te Isu Armor, czy to tylko fajnie wygląda? Widziałem filmik na youtube i niezbyt z tym zachodu.
Armor nic nie daje poza wyglądem?
...chyba że coś pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, armor to kwestia kosmetyki. Wielka szkoda ze armory niczego nie zmieniaja w statystykach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety, armor to kwestia kosmetyki. Wielka szkoda ze armory niczego nie zmieniaja w statystykach. 
Ja uważam że to dobrze.
Chodzisz w czym chcesz a nie w tym co ma statystyki lepsze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w dupie mam wyglad tych zbroi, wolałbym aby wplywały na statystyki i dodawały jakieś bonusy, przynajmniej byłaby motywacja aby je kupować. Inaczej po co mi wydawać kase u kupca na zbroje skoro niczego nie zmienia?

 

Gdybym chciał bawić się w przebieranki dla wyglądu to bym grał w Simsy czy inne badziewie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja latam w stroju mumii ze świecącymi na czerwono oczami + płonący miecz i po zmroku wygląda to obłędnie :)

Kilka [?] jeszcze i będzie platynka.
Mocno pozytywnie mnie ten AC zaskoczył.
Dobrze Ubi zrobiła przerwa i zapożyczenia z Wieśka.

Oby FarCryV też był tak dobrą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×