Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra niestety cierpi na powtarzalność. Wciąż dzieje się to samo - są przeciwnicy to walimy w nich elektrycznymi granatami potem doprawiamy falą uderzeniową a jak ktoś przeżył to możemy się ewentualnie pochować i strzelić piorunem.

A co się dzieje w takim GTAIV? Też jeździmy po mieście, strzelamy, wykonujemy misje. Zupełnie jak w inFAMOUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w GTA są misje w stylu podwieź kogoś/zabij/ew. czasami trafiają się smaczki w postaci np. napadu na bank albo obicia więźnia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się, nie zagrasz do cholery! Ileż można ględzić to samo? Marudzą o monotonii, a w lustro spojrzeli? :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest forum dyskusyjne, czy forum wzajemnego robienia sobie dobrze?

Jak mu się nie podoba, to ma takie samo prawo napisania tego, jak każdy inny jarania się, że będzie miał nowy exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest forum dyskusyjne, czy forum wzajemnego robienia sobie dobrze?

Jak mu się nie podoba, to ma takie samo prawo napisania tego, jak każdy inny jarania się, że będzie miał nowy exclusive.

Niestety ale na tym forum podejście typu : Jak ci się nie podoba to spier***** jest coraz częstsze. Wyraziłem po prostu swoją opinię mnie się nie podoba ale inni mogą się nacierać, zależy od gustu punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SDRaid:

Juz w temacie o KZ2 to pisalem - tym tokiem myslenia, kazda gra to ideal zaslugujacy na 100/100, bo jak sie komus nie podoba, to niech nie gra, co nie?

@Wronator:

Podzielam Twoje zdanie, juz wystarczajaco sie napatrzylem na to cale strzelanie pradem w tych wszystkich trailerach, ze nie mam checi zagrania w inFamous. Za duzo nas karmili ciagle tym samym. Wiem, ze to excluzive na PS3, i dlatego taka goraca atmosfera wokol tego tytulu, ale multiplatformowy Prototype zapowiada sie o wiele ciekawiej IMHO, nawet dawno zadnego trailera nie widzialem, i z checia bym cos obejrzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale w GTA są misje w stylu podwieź kogoś/zabij/ew. czasami trafiają się smaczki w postaci np. napadu na bank albo obicia więźnia itp.

A skąd wiesz jakie misje będą w inFAMOUS? Może bardziej zróżnicowane od tych z GTAIV. Sucker Punch to doświadczony zespół, ja im ufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowalem sie inFamous, ogladalem wszystkie trailery, ale ta gra mnie niczym nie zaciekawila. Mimo wszystko to exclusive, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobry, niestety po ostatnim filmiku kompletnie stracilem wiare w ten tytul, jest bardzo odpychajacy jak dla mnie. Z reszta juz mi sie znudzilo granie cyborgiem ktorego nie da siezabic, na past genach karmili nas cala masa takich gier, ilez mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz jakie misje będą w inFAMOUS? Może bardziej zróżnicowane od tych z GTAIV. Sucker Punch to doświadczony zespół, ja im ufam.

Jak to się mówi pozyjemy zobaczymy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to czemu?

Zazwyczaj pośpiech dobrze grom nie robi. Już ja bym wolał żeby premiera przesunęła się o miesiąc do przodu niż do tyłu bo wtedy jest większa szansa na to że dostaniemy produkt w pełni dopracowany i skończony technicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wieze TESLA , swojego wlasnego zmutowanego lidzika i zapas zupek chinskich na rok... gry raczej nie bedzie ale nie daje sobie reki uciac... =.="

Widzisz co jest chyba na screenie? My wiecej od ciebie nie wiemy xD poza tym google to wyrocznia...

Co do gry to prototype wydaje mi sie duuuuuuzo ciekawszy... ale poczekam na demo i zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co w niej będzie ?

sry XD

* Special ‘celebratory’ digipack packaging

* Includes an artwork book

* Includes a PSN promotional code giving players a bonus super-power in the game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co w niej będzie ?

Zestaw zawiera składane komiksowe pudełko, książeczkę ze szkicami oraz kod promocyjny zapewne na specjalną broń, ale narazie i tak potwierdzona jest wersja tylko dla Australijczyków.

Demko wychodzi 7 maja wtedy po części już się okaże ile ta gra jest warta..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker Punch ogłosiło, że właśnie ukończyli pracę na inFAMOUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem trailer z PS Store i pre odera zamowilem.. :)

EDIT: nie zauwazylem ze juz dawno byl.. :P

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widać na gameplayu będzie miazga :) Lubię takie gry. Poczekam jeszcze na jakieś informację o tym jak się demo prezentuje, ale na 99% w najbliższym czasie trzeba będzie złożyć preordera. Zniszczy mnie ten rok finansowo, cóż kupiło się konsolę trzeba grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża interakcja z otoczeniem, animacja oświetlenie też daje radę. Czekam na recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem dziś najnowszy gameplay z PROTOTYPE i tylko się utwierdzam w przekonaniu, że InFamous będzie lepszy od wspomnianego tytułu.

O PXXXXXXX pisza, że może być największym hitem tego roku! A zarówno grafika, jak i animacja kuleją. Co prawda InFamous wiele pomysłów ''kopiuje'' z tamtej gry, ale jest to zdecydowanie lepiej wykonane, dopicowane, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda InFamous wiele pomysłów ''kopiuje'' z tamtej gry, ale jest to zdecydowanie lepiej wykonane, dopicowane, etc.

Tyle ze infamous wychodzi wczesniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×