Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Europa też dostanie kody do bety Uncharted 2. Tak czy inaczaj, inFAMOUS to must have, chyba, ze oceny sprowadzą mój zapał do tej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze infamous wychodzi wczesniej?

Tyle, że to akurat nie ma w tym przypadku znaczenia. Małe smaczki można wprowadzić w krótkim czasie przed premierą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i jestem zaskoczony, takiej miłej rozpierduchy już dawno nie robiłem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem w demko i jestem zaskoczony, takiej miłej rozpierduchy już dawno nie robiłem :D.

Lol wehikuł czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem w demko i jestem zaskoczony, takiej miłej rozpierduchy już dawno nie robiłem :D .

Jasne że zagrałeś... Przeniosłeś się do przyszłości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że to akurat nie ma w tym przypadku znaczenia. Małe smaczki można wprowadzić w krótkim czasie przed premierą ;)

A to juz nikogo nie interesuje :D recenzenci oceniajac PROTOTYPE moga napisac "niestety ten patent widzielismy juz w infamous" a nie odwrotnie :P

a co do samego zestawienia gier, stawiam na infamous, puty nie zobacze prawdziwego gameplaya z proto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to juz nikogo nie interesuje :D recenzenci oceniajac PROTOTYPE moga napisac "niestety ten patent widzielismy juz w infamous" a nie odwrotnie :P

a co do samego zestawienia gier, stawiam na infamous, puty nie zobacze prawdziwego gameplaya z proto.

Jeszcze nie widziałeś gameplaya ? Chyba też przeniosłeś się w czasie tylko nie w tą stronę co trzeba :P Proszę bardzo ale ostrzegam że u mnie oglądanie tego przyprawiło mnie o odruchy wymiotne (nie z powodu latającego mięcha ofc :D)

http://www.gametrailers.com/player/45171.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na 100% InFamous :tongue: oglądałem pare filmików z obu gier i jakoś Prototype mi sie znudził :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje na 100% InFamous :tongue: oglądałem pare filmików z obu gier i jakoś Prototype mi sie znudził :biggrin:

A jak dla mnie te gry są takie same. Może PRO jest o ciut ale tylko troszeczkę leprze ze względu że nie masz samych piorunów ale z 2 strony inFamous ma trochę lepszą grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie widziałeś gameplaya ?

http://www.gametrailers.com/player/45171.html

srednio to wyglada, autocelowanie ( wg mnie minus ) + jakies akcje QTB, do tego system zniszczen, otoczenia jak i wrogow jest praktycznie zerowy, budynki tekturowe, no srednio :/ ... ale pewnie ze wzgl na trophies kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gameplay naprawde srednio mi sie podobal z prototype ... ten atak z powietrza (takie walniecie w dol) wygladal naprawde lipnie... postac ktora skoczyla na tego potwora poprostu obsunela sie po przeciwniku... za duzo tam wojska i taxowek xD

Ale musze powiedziec ze klimat strasznie mi sie podobal... jakies potwory wyskoczyly na ulice i totalny chaos.,.. ludzie uciekaja , panika... bardzi fajny byl ten moment... grafika... hmm... nie ogladalem w hd wiec nie powiem czy ladna czy nie : P poczekamy pozyjemy... narazie obie gry stawiam na rowni...

@EDIT

- inFAOMUS vs Prototype Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje na 100% InFamous :tongue: oglądałem pare filmików z obu gier i jakoś Prototype mi sie znudził :biggrin:

Hmm niezły jesteś. Zdążyłeś znudzić się grą które jeszcze się nie ukazała :P A tak BTW to ja decyzję podejmę dopiero po wyjściu demka bo jestem tak napalony na Goryla że chyba tylko te demo będzie mogło zmienić moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze sobie na Gametrailers oglądam nowyy trailer i tam taki komentarz

thuis is one of those games that make me wonder; should i get a ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TROFEA W INFAMOUS

Nic trudnego nie widzę. Tylko szkoda, ze tylko jedno złoto :)

Jak dla mnie wyglądają na jedne z najprostszych trofeów jakie można dać. A złoto jest tylko jedno pewnie dlatego że reszta jest taka łatwa do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jest możliwość wyboru języka oryginalnego jak w killzone 2/ uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie na pewno, oby tylko wprowadzili napisy na wersje angielska, bo jak nie to mogila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupie na pewno :D Najpierw zagram jako good hero a drugi raz jak będę przechodził to jako bad hero :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×