Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest chyba nie tak z linkami.

Usunęli, bo wcześniej działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja poczekam na demo... bo wydaje mi sie ze to zbyt ciekawa gra nie bedzie... moze jakis znajomy kupi to sie wysepi xD

btw Czemu wszystkie posty mam w formie takiej listy (rozwijanej) a nie normalnie jeden pod drugim ? byla aktualizacja stronki czy ja cos poprzestawialem :P ?

Dzieki wielkie... juz jest normalnie ^ ^

Edytowane przez winiasz
musiałeś coś przestawić. Prawny górny róg, opcje, widok, standardowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już dokładna datę dema ? Bo nie mogę się doczekać wypróbować inFAMOUS i PROTOTYPE. Zobaczymy kto wygra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo już dokładna datę dema ? Bo nie mogę się doczekać wypróbować inFAMOUS i PROTOTYPE. Zobaczymy kto wygra...

21 maja 2009 roku o godz. 17:33. Tak przypuszczam :)

A tak poza tym to ciekawe ile pracowali nad InFamus, bo PROTOTYPE powstaje już od tylu lat... że nie pamiętam już od ilu :ohmy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 maja 2009 roku o godz. 17:33. Tak przypuszczam :)

A tak poza tym to ciekawe ile pracowali nad InFamus, bo PROTOTYPE powstaje już od tylu lat... że nie pamiętam już od ilu :ohmy:

Ja pierwszy raz czytałem o tej grze w NEO + z sierpnia 2007r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja pierwszy raz czytałem o tej grze w NEO + z sierpnia 2007r.

E tam, 2 czy 5 lat. Co za różnica? :)

EDIT: A PROTOTYPE z 3 lata na pewno powstaje. W sierpniu 2007 w Click! (FAIL :o ) były już screeny z gry i zbytnio się nie różniły od dzisiejszych gameplay'i.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ,ale mysle ze narazie moj faworyt to inFamous ! Licze na ten tytuł... Bo jakos mam ochote polatać po miescie jako dobry, a później rozwalac wszystko jako zły :D Cos w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na jakiś fajny rozwój postaci :biggrin: ciekawe ile bedzie elektrycznych technik :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
IGN dalo 9.2 :)

:sweat: Jeszcze się okaże killerem avg note

Niech też zrecenzują Bionic Commando. Bo w PROTOTYPE nigdy nie wierzyłem.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie mam watpliwosci, kupuje :) latwe trofea oraz dobra ocena IGN (szanuje ten serwis), pozostaje tylko czekac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam identyczna sytuacje, w ogole sie ta gra nie interesowalem, a tu nagle must have :) moze to i lepiej, nie ze nie wyczekiwalem jej tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem demo w Arkadii... i zupełnie nic nie pokazuje. Grafika rzeczywiście jest trochę lepsza niż w GTA, ale w końcu to sandbox. Uczucie wysokości jest naprawdę wspaniałe. Sterowanie jest intulicyjne, animacje ładne. Misja polegała na zrzuceniu paczki z jedzeniem (a właściwie skrzynki), która zawisła w centrum miasta na jakiejś bliżej nie określonej budowli. Było sporo biegania (od tutoriala, do miejsca wiszenia paczki), co nie powiem, potrafiło znudzić. Ale wspinaczka była fenomenalna i w tym aspekcie pokładam nadzieje. Po zrzuceniu paczki było trochę strzelania z prądu (trzeba było zabić bodajże 8 zakapturzonych typów), a potem można było wybrać, czy chce się saemu zabrać jedzenie (poprzez zabijanie cywilów), czy zostawić jedzenie innym. Także demo za dużo nie pokazywało, ale liczę na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam identyczna sytuacje, w ogole sie ta gra nie interesowalem, a tu nagle must have :) moze to i lepiej, nie ze nie wyczekiwalem jej tak bardzo.

Dokładnie. Skreśliłem tą grę od pierwszego gameplaya a teraz takie wysokie noty... No i mam dylemat ale myślę, że demko rozwieje moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzyłem tak jak ONE w tą grę i być może miałem rację. Ważne, że tylko na PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rękę w gipsie do 5 czerwca :verymad: a już liczyłem, że w dniu premiery ostro wystartuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO?!? Demo w arkadii? Mozę w sklepie Sony koło Cinema City !?!... Jak tak to zaraz lecę bo nie przepuszcze okazji i tez zdam relacje :D Reven ! GADAJ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam demko od soboty i gra mi sie podoba, jak wyjdzie to kupowac :P

Edit:

Widze ze ja mam nowsze demo, niz w te co Raven gral. Musisz pociag pelen ludzi przeprowadzic przez miasto, co chwile musisz zlazic z pociagu by pod torami podladowac taka skrzynke by pociag mogl dalej jechac, po drodze atakuja cie przeciwnicy, po dojechaniu na miejsce kolejne zadanie to wyeliminowanie przeciwnikow i usuniecie jakiegos mechanizmu z pompy wodnej, potem trzeba paczke z zywnoscia oslaniac a po tym kolejna misja by wysadzic jadaca ciezarowke, trzeba burze wywolac i sciagnac pioruny na ta ciezarowke i tak te demo sie konczy. Najdluzsze demo w jakie gralem, za pierwszym razem w godzine skonczylem, teraz to tak 25-30 min.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam demko od soboty i gra mi sie podoba, jak wyjdzie to kupowac :P

Edit:

Widze ze ja mam nowsze demo, niz w te co Raven gral. Musisz pociag pelen ludzi przeprowadzic przez miasto, co chwile musisz zlazic z pociagu by pod torami podladowac taka skrzynke by pociag mogl dalej jechac, po drodze atakuja cie przeciwnicy, po dojechaniu na miejsce kolejne zadanie to wyeliminowanie przeciwnikow i usuniecie jakiegos mechanizmu z pompy wodnej, potem trzeba paczke z zywnoscia oslaniac a po tym kolejna misja by wysadzic jadaca ciezarowke, trzeba burze wywolac i sciagnac pioruny na ta ciezarowke i tak te demo sie konczy. Najdluzsze demo w jakie gralem, za pierwszym razem w godzine skonczylem, teraz to tak 25-30 min.

No to masz bardziej rozbudowane to demko :) Ja własnie miałem tylko kawałek z żywnością. Jak przeszedłem tą misję, to demo się zapętlało i znowu pojawiał się tutorial.

BTW, w Sony demo było na Blu-Ray`u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To bedzie chyba 2 gra w zyciu na ktora skusze sie w dniu premiery :) oby cena nie odstraszala.

btw. Wronator,

z tego co wyczytalem, rozwazasz RF:Guerilla a Infamous, mi sie wydaje ze pod wzgledem grafiki jak i grywalnosci, infamous zgniecie to (takie mam odczucia po zagraniu w demko RF)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To bedzie chyba 2 gra w zyciu na ktora skusze sie w dniu premiery :) oby cena nie odstraszala.

btw. Wronator,

z tego co wyczytalem, rozwazasz RF:Guerilla a Infamous, mi sie wydaje ze pod wzgledem grafiki jak i grywalnosci, infamous zgniecie to (takie mam odczucia po zagraniu w demko RF)

akurat grafika w red faction jest ladniejsza, ale za to gameplay w infamous zjada red faction a jak dla kogos liczy sie dobra zabawa a nie grafika to niech bierze infamousa

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat grafika w red faction jest ladniejsza

Ale w Red Faction jest paskudna?

Co prawda w InFamous nie grałem, ale mimo to wiem :D, że grafa będzie lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bedzie chyba 2 gra w zyciu na ktora skusze sie w dniu premiery :) oby cena nie odstraszala.

btw. Wronator,

z tego co wyczytalem, rozwazasz RF:Guerilla a Infamous, mi sie wydaje ze pod wzgledem grafiki jak i grywalnosci, infamous zgniecie to (takie mam odczucia po zagraniu w demko RF)

Właśnie czytałem pierwsze wrażenia na gryonline z RF i największą wadą tego tytułu jest podobno powtarzalność misji i wszechogarniająca nuda więc pewnie też skuszę się na InFamous bo na razie nic nie wskazuje na to żeby Guerilla zwojowała świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, opłaca się kupić edycję limitowaną 40 zł drożej niż zwykłą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×