Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Jedną z misji jest otwarcie mostu łączącego obie dzielnice.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum URBAN DESIGNER mam już do zakonczenia ostatnią misję fabularną w tej dzielnicy a nadal nie mam całej mapy przejetej :( robiłem wszystkie poboczne zadania niewiem w czym jest problem poprzednie dwie wyspy mam na 100% tylko ta ostatnia nie :( wie kto moze dlaczego ? i co trzeba zrobic jeszcze ? j i jescze jedno pytanie bo gram teraz jako zły Cole a czy jak bede grał jako dobry to też musze wykonywać wszystkie poboczne zadania , żeby wpadło trofeum TRUE HERO i czy moge grać już na hardzie czy trzeba przejsc gre 3 razy zeby wpadła platyna ?

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum URBAN DESIGNER mam już do zakonczenia ostatnią misję fabularną w tej dzielnicy a nadal nie mam całej mapy przejetej :( robiłem wszystkie poboczne zadania niewiem w czym jest problem poprzednie dwie wyspy mam na 100% tylko ta ostatnia nie :( wie kto moze dlaczego ? i co trzeba zrobic jeszcze ? j i jescze jedno pytanie bo gram teraz jako zły Cole a czy jak bede grał jako dobry to też musze wykonywać wszystkie poboczne zadania , żeby wpadło trofeum TRUE HERO i czy moge grać już na hardzie czy trzeba przejsc gre 3 razy zeby wpadła platyna ?

W grze zdarza się coś takiego czasem, że pokonany przeciwnik pozostawia po sobie fotkę z ukrytą paczką. Mogłeś tego nie zauważyć bo od razu gdzieś pobiegłeś. Moim zdaniem do platyny wystarczają 2 przejścia. Co do True Hero, przechodz misje główne, czasem zachać o jakąś poboczną, ulecz jakiegoś cywila...wpadnie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to musisz chyba właśnie przejść ostatnią misję fabularną i wtedy będziesz miał wszystko poczyszczone, ale pewności nie mam. Co do trofeum to wystarczy, ze będziesz miał wymaksowaną pozytywną karmę, na który główny wpływ mają wybory moralne także bez obaw, nie będzie potrzeby robienia jeszcze raz wszystkich zadań pobocznych.

Do platyny wystarczą jak najbardziej 2 przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to musisz chyba właśnie przejść ostatnią misję fabularną i wtedy będziesz miał wszystko poczyszczone, ale pewności nie mam. Co do trofeum to wystarczy, ze będziesz miał wymaksowaną pozytywną karmę, na który główny wpływ mają wybory moralne także bez obaw, nie będzie potrzeby robienia jeszcze raz wszystkich zadań pobocznych.

Do platyny wystarczą jak najbardziej 2 przejścia.

wielkie dzieki alfik & Castiel miałeś rację alfik zrobiłem tą ostatnią misję i mi wskoczyło trofeum no nic biorę sie za hard platyna blisko :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno zauwazyłem pewien problem w infamousie testury wczytują sie wolno samochody pojawiają sie dopiero jak blisko podejde macie jakis pomysł jak to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram ostatnio w infamous część pierwszą. Byłem na etapie gdy niszczy się Sphere. Zamiast deactivated dalem activated i przeszło mi z trybu hero na infame. Gra robi autosaev`y. Mam pytanie czy jest możliwość cofnięcia takiego autosaevu do momentu zeby zacząc tę misje od nowa czy nie? Jeżeli to nie ten dział to przepraszam ale nie wiedziałem gdzie umiescic pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:fool: Jak sama nazwa wskazuje "AUTOsave" gra sama zapisuje dany moment bo tak jest zaprogramowana i nie możemy w to ingerować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można natomiast robić save'y "własne" i wtedy autosave na tym Ci nic nie nadpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi wytlumaczyc co jest z gra infamous z ps store ? pobieram ja i jest ok a jak chce zainstalowac to jest tylko niby wersja do psp? a pobieram na ps3 o co kaman? w ogole na psp wyszlo to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno znany błąd. Niestety nie tylko u Ciebie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno znany błąd. Niestety nie tylko u Ciebie występuje.

tzn ze co nie pobiore na ps3 tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Playstation Network -> Account Management -> Transaction Management -> Download List i stąd pobierz od nowa. Podobno działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , sprawdzę na Dead Nation , bo była ta sama sytuacja ^

Rzeczywiście po dodaniu do pobierania nie pojawia się ta ikonka , taka jak przy godzinnych trialach czyli pomarańczowy pasek , tutaj widocznie miał oznaczać grę na Psp/Psv i przy każdym pobieraniu Dead Nation mi się pojawiał , a przy instalacji prosił o podłączenie przenośnej konsolki i skopiowanie gry na kartę . Także teraz go nie ma , potwierdzę czy ta metoda działa jak mi się pobierze całe 1424 mb

No na Dead Nation działa , na inne też powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Playstation Network -> Account Management -> Transaction Management -> Download List i stąd pobierz od nowa. Podobno działa.

dzieki z infamous tez dziala jak opisane wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach likwidacji kupki wstydu przeszedłem pierwszego Infamousa. 

(początek poprzedniej generacji-  czy to już retrogranie :)  ? )

 

Pozycja jeszcze z Welcome Back (gimby nie znajo) więc trochę się cyfrowo kurzyła.

 

Gra jak na swój wiek prezentuje się przywozicie, fajny gameplay, grafika znośna, historia głupia ale do zaakceptowania.

Zaskakująco dobrze się bawiłem , choć to nie moje klimaty.

 

Zamiast rzucać się na newgena bez gier można nadal przyjemnie wyciskać soki z PS3 dzięki darmowym lub prawie darmowym produkcjom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika znośna, historia głupia ale do zaakceptowania.

Fakt, historyjka głupiutka aczkolwiek końcówka zaskakuje. Szkoda że gameplay na jedno kopyto prawie jak pierwszy AC. Z dwójką jest podobnie ale tam przynajmniej grafika lepsza.

 

Dwa miesiące temu ponownie kupiłem PS3. Po prostu stwierdziłem że na PSS mam od groma nieogranych pozycji. Zaliczyłem drugi raz Uncharted 1 tyle że na hard (platyna w planach), platynuję TloU, z córką gram w Diablo 3. Nie wiem co mnie podkusiło rok temu i dlaczego sprzedałem PS3? To nadal genialna platforma do grania a PC poszedł w odstawkę. PS4 kupię ale za rok-dwa gdy wyjdzie kolejny poprawiony model a używki stanieją do rozsądnego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×