Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront II

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że temat jest martwy, pograłem trochę w otwartą betę i gra nie przypadła mi do gustu, jeszcze dziś spróbuję coś pograć ale to chyba nie tego szukam, strzelanie nie daje mi satysfakcji wszystko jest dla mnie takie bez emocji, gram w różne gry multi i to chyba było moje najgorsze spotkanie, dobrze że chociaż dają betę dzięki temu mogę  sobie oszczędzić czasu i pieniędzy, jeszcze zostaję kampania której jestem bardziej ciekawy, ale dal samej kampanii to tylko w niskiej cenie mogę kupić.

Może ktoś napiszę coś jeszcze o swoich wrażeniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci powiedzieć, że mam podobny odbiór. Wręcz identyczny jak przy battlefront 1. Odpaliłem, pierwsze łał, łoł, zerwałem napleta, zagrałem pierwsze dziesięć minut i stwierdziłem że coś jest nie keke. Pomijam wszechobecny chaos, który zawsze towarzyszy początkom gier i bet, ale jakoś mi się nie grało za dobrze. Nie wiem, może muszę poszperać w ustawieniach i zwiększyć czułość bo to mi przeszkadza? A może drażnią mnie te blastery którymi trzeba strzelać trochę z wyprzedzeniem, a może irytują ekstra postaci które potrafią wpaść do pomieszczenia i mieczem wyciąć dwudziestu typa w kilka sekund? A może poprostu wolę klimaty realnych, ziemskich batalii? Nie wiem, nie ma chemii dla mnie. Na pewno dam tej becie jeszcze szansę, drugie podejście zawsze mam lepsze. Ale boję się że będę miał ten sam odbiór co Ty, czyli poczekam na jakąś promocję dla singla. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wrażenie ze czegoś brakuje gra nie wciąga nie ma efektu Wow jeszcze jednego meczu tryby jakieś drętwe mapy tez wszystko takie nijakie jakieś poczekam aż będzie w ea acess za rok

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze wrażenie z rozgrywki miałem takie sobie. Pomijając oczywiście grafikę, gra wygląda przepięknie (gram na PC w 4K, wszystko max i 60 fps). Zagrałem kilka bitw ale na tym Naboo jest straszny chaos. Miasto jest strasznie kolorowe, ledwo przeciwników rozpoznaję, zwłaszcza te chude roboty. Dopiero w pałacu jak jest sieczka to lepiej widać, ale tam z kolei jest sieczka. No ale nie poddałem się. To było tylko pierwsze wrażenie. Wieczorem podpiąłem Hotasa, gra go oczywiście nie rozpoznaje, ale udało mi się tak ustawić emulację pada do Xboxa, że sterowanie jest "prawie" jak w Elite Dangerous :). No i kurwa inny wymiar proszę Panów i Pań. Coś pięknego. Szybka dynamiczna walka pomiędzy Star Destroyerami, latanie o niebo lepsze niż w jedynce (jak się włączy advanced i manualne rolle), a wygląda to tak pięknie że się oderwać nie mogłem. Po kilku bitwach zacząłem się pojawiać na górze tabelki, a to jak wiadomo czyni większość gier dużo fajniejszymi ;).


Dziś rano z kolei postanowiłem dać kolejną szansę walce naziemnej. Tylko tym razem nie wcisnąłem po prostu "Graj" tylko poustawiałem sterowanie jak trzeba, pootwierałem zarobione paczki, przypisałem karty, nowe bronie, dodatki do nich. No i znowu jest inna gra :). Ludziom też jakby zaczęło wchodzić i nie był już chaos tylko walka o objective i lepsza orientacja co się dzieje. Killstreak 10 zabitych też poprawia odczucia :).

 

A co do akcji że wpada jeden typ i mieczem kosi pół pokoju - oszczędź punkty i go odblokuj. Diabelski śmiech podczas wycinania całego korytarza trooperów gwarantowany :)

 

Tak że dzisiaj jest dużo lepiej. Nie idealnie ale pierwsze wrażenie zdecydowanie przeszło.  Powinni dać bardziej surową mapę do bety moim zdaniem. Nie pokazywać fajerwerków tylko jakąś pustynię zapodać czy coś i dać się ponapierdalać między wrakami bez tłumu ludzi biegającego dookoła żywopłotów i kamienic...

 

Poza tym to tylko multi. Mam w co grać online, a tą grę kupię dla kampanii i widząc jak to wygląda, już wiem że ją przejdę z synkiem z 10 razy. Więc dla mnie to jest zakup bezdyskusyjny. U nas w domu Star Wars jest motywem dominującym, nie tylko w pokoju dzieci ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, chrapiesz jak Lord Vader :xzibit:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój tata :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mój tata :siara:
Zamilcz Łukaszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, może na mnie nakrzyczysz że jestem rudy, po tobie?  :donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę żałuję że kupiłem wersje na PS4 , zwłaszcza od czasu zakupu nowego PC .

Gra potrafi zwykle PS4 ładnie zagotować (takich obrotów chłodzenia jakie były w otwartej becie to ja nigdy nie słyszałem... ) 

Mam nadzieję że poprawia to w pełnej wersji bo trochę słabo to wygląda (dla przykładu w GTS chodzi cichutko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę triala w EA Access na :xbox:X, oczywiście gra wygląda pięknie na koksie, ale to by było na tyle. Zero innowacji. Ot takie znowu strzelanie piu, piu. Szczerze to nawet nie chce mi się kończyć triala. Dodatkowo karny penis za wszechobecne rakowe mikro transakcje, zresztą na reddicie rozpętała się już taka burze że szkoda gadać.

 

Tak jak w tam tym roku czekam aż wjedzie pełna wersja do EA Access, wtedy może pogram trochę w multi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xox śmiga aż miło Ale ale brakuje mi tu gwiezdnych wojen dlaczego ? Jak strzelam czuje jak bym strzelał z karabinu a nie blastera, gdzie lasery światełka ? Czuje się jak bym nawalal amunicja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt....

Gra dostepna w Access na 2 platformach, wrazen tona jak nie wlasnych to tych co graja.....

coz ciekawostka.

 

W temacie gry dodam ze denominacja ktora wprowadzilo EA -75% (ale takze odpowiednie obciecie zarobkow w kampanii ktore wystarczaly na zakup iden versio i dalej wystarczaja) wydaje sie byc dosc mocna 'kontrola strat' bo takich obnizek to sie nawet wrozbita Maciej nie spodziewal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, nawet jeśli obniżyli próg, skoro nie zmienia to faktu, że mikrotransakcje wciąż są obecne. Na wejściu zebrali masę hejtu, ale z każdą kolejną grą będą szli na coraz mniejsze ustępstwa, aż w końcu będą doić graczy, tak jak chcieli już na starcie. Następny w kolejce jest Battlefield, który wyjdzie jesienią 2018 roku.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że obniżyli próg o 75%, ale jednocześnie dostajemy mniej punktów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bartek_Red napisał:

Co z tego, nawet jeśli obniżyli próg, skoro nie zmienia to faktu, że mikrotransakcje wciąż są obecne.

 

Nic poza tym ze to 'kontrola szkód'

Tak gra ma dalej rdzen z gier mobilnych - i to dla mnie ja dyskwalifikuje.

 

Ale EA moze sie na tym przejechac.

 

Zniszczony balans gry to nie wszystko.

EA musi dbac i balans zysku z platnosci. Co oznacza ze plankton ktory bedzie grindowac musi byc w odpowiedniej ilosci zeby wieloryby (ci co wydali 90$+ na loot boxy) mialy kogo tluc w multi i czuc ze dobrze wydali kase.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pospamuje troche a taka tam recka od arhn:

 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan masz rację, ja też nie będę mięsem armatnim dla tych koksów, myślałem jeszcze o fabule ale widziałem recenzję i daruję sobie, beta multi nie przekonała mnie do zakupu, więc zostaje tylko obejrzeć film, a kto kupi niech moc będzie z nim!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek Szczerze mnie fabula nie odrzucila (prolog i rozdz. 1 i 2). I tak jestem winny dokarmiania EA - zaplacilem 4eur za triale NFS i SW BF2 (przy okazji ogralem singla w TF2), i jestem sklonny zaplacic kolejne 4eur jak SW BF2 pojawi sie w EA/Origin Access zeby pograc sobie singlowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno kampania na 4 godziny :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oceny są takie sobie, uważam że popełnili złe decyzję i zbyt zuchwale chcieli od ludzi wyciągnąć pieniądze, opierając się na popularności uniwersum gwiezdnych wojen, ale może to dobrze że ludzie zauważają problem który zaczyna dotykać nowe produkcję i dodatkowo ingerować w balans gry,  osobiście nie kupię ale cieszy mnie fakt że gracze zaczynają myśleć a nie tylko ślepo kupować wszystko, w recenzjach pojawia się słowo mikrotransakcje i to przy minusach co też obniża ocenę gry i nich to będzie sygnał dla innych że coś jest jednak nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×