Skocz do zawartości
Patricko

Forza Motorsport 7

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wstępne porównanie z gameplay'a które trzeba brać jeszcze z dużą rezerwą.

 

Na pierwszy rzut oka Forza 7 posiada wyższą rozdzielczość, lepsze wygładzenie krawędzi, dynamiczne oświetlenie, lepsze cieniowanie (spójrzcie na spód auta), dodatkowo lepsze efekty cząsteczkowe jak deszcz, dym, pył, zachmurzenie, rozbłysk. Oprócz tego większa ilość wieloboków na obiektach w oddali.

 

 

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Biore w ciemno na premiere, nawet nie ma sie co zastanawiac - wiecej wozow, wiecej tras, jeszcze lepsza grafika, po prostu ulepszaja gre, ktora praktycznei juz nie ma wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z trasy w Dubaju:

https://www.youtube.com/watch?v=mhf7fEu7P1M&feature=youtu.be

 

Ależ to musi obłędnie wyglądać w 4k z hdr, jakbym miał do tego odpowiedni tv to pewnie X'a bym brał day one.

 

nie wiem jak polypony miałoby ich dogonić

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy play anywhere.

Byle by ogarneli pamięć bo memory leak w Apex niestety potrafią psuć zabawę.

Szczerze mnie póki co full hd wystarcza. Owszem true 4k to jest cos, ale poczekam jeszcze tv działa jak padnie kupi sie nowy i pewnie wtedy doświadczę lepszych wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy, świeżutki, pachnący gameplay z Forza Motorsport 7 w 4K (Xbox One X).

 

 

Jest na co popatrzeć :messi:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widac ze play anywhere dziala :)

Pamietacie jak przy ogloszeniu XO MS mial kompy HP?

 

ISR opublikowalo swoje wrazenia - tym razem MS nie kryl sie z tym ze gra odpalona jest na PC.

 

 

 

I zeby bylo jasne - nie robie z tego dramatu czy sensacji, gralem w demo FM6 na XO S gralem i to sporo w FH3 na XO S i powiem ze  Turn 10 wspolnie z MS nie robia siary.

(z wyjatkiem forzy apex na PC ktorej dalej nie polatali)

Wiec pewnie i na XOX wycisna z niego wszystko co tylko mozliwe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasunelo mi sie pytanie, Forza 7 czy FH3 na XBOX? Bo pierwotnie myślałem o FH3, ale z drugiej strony mam juz fajne arcade (DC, mowcie co chcecie to dobra gra), a GTS mi nie siadlo, dlatego zastanawiam sie nad FM7. Motorsport jak nazwa wskazuje to tylko typowe zawody czy tez sa jakies luźniejsze trasy do pojezdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6 było sporo luźnego jeżdżenia.  Takiego dla funu, na pada, bez napinki . Pewnie w 7 też będzie. 

 

Ja ostatecznie wezmę obie tylko najpierw FH3 bo już zeszła z ceny a 7 na pierwszej obniżce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pablos_PRO napisał:

W 6 było sporo luźnego jeżdżenia.  Takiego dla funu, na pada, bez napinki . Pewnie w 7 też będzie. 

 

Ja ostatecznie wezmę obie tylko najpierw FH3 bo już zeszła z ceny a 7 na pierwszej obniżce

 

Toz na FH3 byla juz na roznych promocjach... (no chyba ze nie mowisz o cyfrze a o pudelku)

Polecam - mam ponad 50h na liczniku a dalej mam wrazenie ze gra ma poklady funu na conajmniej 2x tyle i to w singlu multi nie tykalem. 

 

FM7 zalezy jak im pojdzie w wersji PC - optymalizacja to jedno, a dwa brak gownianego memory leak znanego z Apex ktory to wywala gre na cycki po 1h grania. FM oceniam tylko przez pryzmat apex i powiem ze jest to przyjemna produkcja zarowno na pada jak i kierownice po prostu dobra nic wiecej nic mniej - w mojej ocenie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem i jednak FM7 na poczatek, wszystko wyglada w niej swietnie, lista aut, tory, pomysly, model jazdy, mysle ze to bedzie dobra gra na X. Pytanie co dokladnie daje ten VIP pakiet i czy jest sens kupowac te wyzsze edycje (najdrozsza $100). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, CePeeN napisał:

Poczytalem i jednak FM7 na poczatek, wszystko wyglada w niej swietnie, lista aut, tory, pomysly, model jazdy, mysle ze to bedzie dobra gra na X. Pytanie co dokladnie daje ten VIP pakiet i czy jest sens kupowac te wyzsze edycje (najdrozsza $100). 

 

dobra bez watpienia dla wielu pewnie nawet lepsza niz dobra :)

 

W FH3 VIP dawal boost x2 to expa i cr. Nie wiem jak dziala ekonomia w FM ale zakladam ze tu moze byc podobnie. 

Edycji jeszcze nie sprawdzalem ale bazujac na FH3 - podstawka na poczatek, a potem na promocjach dokupic co Ciebie interesuje (na promocje trzeba troche poczekac ale -50% piechota nie chodzi). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie tak zrobie. W sensie podstawke wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, CePeeN napisał:

No i pewnie tak zrobie. W sensie podstawke wezme.

 

Sprawdzilem te edycje:

Gra we wszystkich i dodatki

 

Standard:

+hooningan car

 

Deluxe:

+hooningan car

+day one car

+vip

 

Ultimate

+hooningan car

+day one car

+vip

+season pass

 

VIP i opis ze strony MS:

Cytat

 

Na członków VIP Forza Motorsport 7 czekają ekskluzywne samochody modyfikacje gadżety dla kierowców oraz wiele więcej! Członkowie VIP Forza Motorsport 7 otrzymają ekskluzywne samochody dla VIP-ów. VIP-y otrzymają również do premii w postaci modyfikacji zapewniających 100% premię do kredytów VIP-owskie gadżety dla kierowców i wiele więcej. Zdobądź swoje członkostwo VIP już dziś!


 

 

Bez VIPa spokojnie dobrze sie bawilem w FH3 to ze wiecej pojezdze i dluzej bede kase zdobywal, jesli jazda daje fun nie widze powodu zeby boostowac to za prawdziwa kase. 

 

Sezon pass tez radzilbym uzawaz bo w wypadku FH3 - dick move zrobili taki ze sie przepustka skonczyla i rzucili paroma Porshe ale jako juz oddzielne DLC za 30pare pln. 

 

I zeby nie bylo, owszem jestem wrogiem DLC ale jesli owe bardziej mozna nazwac expansion packiem jesli faktycznie wniosi cos nowego/innego do gry to jestem sklonny zaplacic. Tak bylo w wypadku dodatkow do FH3 (blizzard mountain i hot wheels) ktore uwazam za calkiem udane, choc zdecydowanie polecam kupowac pakiet i tylko na wyprzedazy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wziąłem standard cyfrową 190 zł wyszła z US. Zdrapka na Amazon za 54$.
Hoonigan już dostałem do FH3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj demo Forza 7,musze ograć bo się zastanawiam co wybrać Pcars 2 czy Forza 7............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MrArt-PL napisał:

Dzisiaj demo Forza 7,musze ograć bo się zastanawiam co wybrać Pcars 2 czy Forza 7............

 

Demo? Na PC w ramach PlayAnywhere tez bedzie? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie.

 

A samą grę można kupić na kloca i pc na ruskim marketplace za ok 125zł. Wersję językowe jak u nas.

 

Dzisiaj demo Forza 7,musze ograć bo się zastanawiam co wybrać Pcars 2 czy Forza 7............

 

 

heres-what-the-why-dont-we-have-both-girl-looks-l-2-25350-1427494348-1_dblbig.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie znalazlem ze jest. No to sie demo obada. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mataman napisał:

Tak będzie.

 

A samą grę można kupić na kloca i pc na ruskim marketplace za ok 125zł. Wersję językowe jak u nas.

 

 

 

 

heres-what-the-why-dont-we-have-both-girl-looks-l-2-25350-1427494348-1_dblbig.jpg

 

 

Dzieki to dzisiaj bierę od ruskich a PCars 2 kupie na PS4 i gitara.............Fakt kosztuje 1999 rubli co w przeliczeniu na dzisiaj daje 123 zł

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w nim 3 wyścigi gdzie wyścigi nissanem w deszczu wieczorem wygląda fenomenalnie :) Wyścigi ciężarówek padaka. Porsche w Dubaju nawet niezłe.
Demo mnie przekonało do zakupu pełniaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig Nissanem w deszczu rewelka. I te promienie słońca na mecie. Miodzio. Zmienne warunki robią robotę,  gamonie z Polyphony uczcie się.

 

Też biorę pełniaka, na XOX to będzie opad szczeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł.

2000 rubli w Rosji.
Tanie zdrapki.
Play Anyehere.
Po 40 zł na osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SephiroT napisał:

250 zł.

2000 rubli w Rosji.
Tanie zdrapki.
Play Anyehere.
Po 40 zł na osobę.

Dobra,tylko jak to kupić skoro polskie karty nie są obsługiwane?????...............demko pierwsza klasa-biorę calaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×