Skocz do zawartości
Patricko

Forza Motorsport 7

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sobie znaleźć sklep z tanimi zdrapkami. Ja na przykład za 2x 1000 rubli dałem 1715 rubli za co bank po przeliczeniu i dodaniu prowizji skasował mnie na 115zł :1_grinning:  https://nilt.ru/catalog/microsoft/podarochnaya_karta_xbox/?pid=13

Kody przez stronkę na PC nie przejdą (pewnie trzeba by VPN) ale wystarczy dodać przez konsolę po zmianie regionu na rosyjski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub przez sklep Win10 po zmianie regionu windowsa na ruski. Żadnych vpn wtedy nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman o tym nie wiedziałem, ale tak czy siak dla mnie sklep M$ to ostateczność. Zwykle znajdziesz kilku re-sellerów zdrapek RU czy US gdzie zwykle biorę zdrapki i tam wychodzi to taniej.

Najlepszy myk chyba był przy Destiny 2 Digital Deluxe gdzie "u nas" 450zł a na dobrym kursie dolara i fajnej cenie zdrapek wyszła po 130zł na łebka :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chodziło mi o to, że zdrapkę można wklepać na win10 ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jeszcze jest w takiej cenie? Można to kupić przez pc czy tylko konsola. Wytarczy zmienic język systemowy i już?

Ps: Dobra kupione za 111zł. Dzięki.

Ps2: gdzie można sprawdzać takie fajne promocje? Ktoś gdzieś podawał linka do strony ale nie mogę znaleźć.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie dać Forzie drugiej szansy. Kupiłem w zeszłym roku specjalnie nowego X'a + Forza 5, 6 oraz Horizon 2 - niestety po takim combo konsola została wrzucona z powrotem do kartonu i leży tam do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, snejkiPL napisał:

Zastanawiam się czy nie dać Forzie drugiej szansy. Kupiłem w zeszłym roku specjalnie nowego X'a + Forza 5, 6 oraz Horizon 2 - niestety po takim combo konsola została wrzucona z powrotem do kartonu i leży tam do tej pory

Myśle że nawet trzeba dać druga szansę..............ja kupiłem pCars 2 na PS4 do śmigania z ziomkami  online chociaż już powoli sram tymi wszystkimi samochodami wyścigowymi GT3/GT4 itd itp.Brakuje mi jazdy i wyścigów normalnymi zwykłymi samochodami:thumbsup: i tutaj z pomoca przyszła mi Forza7 ponieważ na Gran Turismo w tym życiu raczej nie ma co liczyć:negative:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox one s w "4k" i hdr gra wyglada fenomenalnie, dźwięki tez mega i fajnie się prowadzi auta tylko asysty trzeba wyłączyć. Chyba płynne 60 fps jest nie zauważyłem spadków. 6stka mi się podobała prawie cała ukończyłem 7 to must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ssam od ruskich....F7 w Ultimacie i dla dziecioka Super Lucky's Tale dobre to je ;-))

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fakers napisał:

Ja juz ssam od ruskich....F7 w Ultimacie i dla dziecioka Super Lucky's Tale dobre to je ;-))

 

To się przygotuj na ostre manto od wujasa..hehehehehe.Ja też już ssam:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na jakims SEA Gamer Mall nabyłem rubelskie zdrapki ale przepłaciłem trochę ;-)) Nie jestem aż takim Januszem Biznesu jak myślałem ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Fakers napisał:

ja na jakims SEA Gamer Mall nabyłem rubelskie zdrapki ale przepłaciłem trochę ;-)) Nie jestem aż takim Januszem Biznesu jak myślałem ;-)))

Mnie wyszła Ultimate po przeliczeniu na złotówki 243 zł,ja zawsze kupuje na Plati.com albo od tego gostka https://nilt.ru/catalog/microsoft/podarochnaya_karta_xbox/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chciałem zapłacić karta a teraz nie mogę zalogować się na konto możliwe ze zablokowali mi konto xbl? Mam błąd z zalogowaniem spróbuj ponownie później nawet do supporty napisać nie moge, na aplikacji śmiga przez przeglądarkę nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w piatek, jutro wyplata, do tego wypchneli mnie na 2tyg. urlopu od poniedzialku, no to po prostu nie moze byc przypadek ;) Aczkolwiek musze przyznac, ze poczatkowo demo mocno mnie zniechecilo, wszystko przez ociezaly model jazdy, ktory jak sie pozniej okazalo po pogrzebaniu w menu byl ustawiony na zwykly zamiast symulacje, a wtedy gameplay zmienia sie o 180 i jest to ta sama dobra Forza ;) Oprawa audio-wizualna to klasa sama w sobie, zarowno auta jak i otoczenie trzymaja ten sam, rownie wysoki poziom (czego nie mozna niestety powiedziec o konkurencji), optymalizacja kodu to jak zwykle dla serii mistrzostwo (z czym u konkurentow rowniez krucho), co najlepiej pokazuje wersja na XB1, no i z dotychczasowych informacji widac, ze contentu rozniez nie zabrakonie (i tu ponownie praca domowa do odrobienia przez GT/PC). Takze w tym roku krol jest tylko jeden! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze konkurencja zjada Forze pod względem obsługi kółka :24_stuck_out_tongue:

Contentu? Chyba nie torów :24_stuck_out_tongue: Bo milion jeździdeł nikomu nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mataman napisał:

Szkoda ze konkurencja zjada Forze pod względem obsługi kółka :24_stuck_out_tongue:

Contentu? Chyba nie torów :24_stuck_out_tongue: Bo milion jeździdeł nikomu nie jest potrzebne.

Forza wygrywa przede wszystkim ilością aut cywilnych a nie w kółko klepany temat aut wyścigowych zarówno w pC,pC2 jak i GT Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie jeździdła miałem na myśli ;) Tylko rasowe fury, a nie jakieś Focusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MrArt-PL napisał:

Ktoś śmiga dzisiaj po 22.00 jakieś lajt online bez spinania jajek:good:

Ja musze czekać do 3;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pauzuję Destiny i możemy polatać jakimś Prosiakiem lub innym GTRem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×