Skocz do zawartości
Patricko

Forza Motorsport 7

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, TeraJacek napisał:

Horajzony to typowe arkadówki

 

No wlasnie tak nie do konca... patrzac na gry arcade FH3 oferuje wiecej. 

Szczegolnie jesli porownamy to do mocno podupadlej serii NFS. 

Po pierwsze wybor aut, sciganie sie lodowka (bmw isetta) potrafi byc wyzwaniem, auta maja wage, czuc roznice miedzy AWD, FWD, RWD. 

W wiekszosci arcadowek chodzi o szybkosc w forzie nawet relatywnie wolne wozy dostarczaja mase zabawy i wyzwania (no trzeba nieco pokrecic ustawienia, powylaczac wspomagacze - ale to chyba oczywista oczywistosc). 

jest praca zawieszenia, auta przechylaja sie na boki, model jazdy w mojej opinii wymaga tez odpowiedniego uzycia hamulca. Wieksze roznice w zaleznosci od powiechrzni po ktorej sie poruszamy, znaczace roznice miedzy wozami. 

Wg mnie FH3 to taki uproszony model z FM i to wychodzi tej grze na dobre, auta nie traca przyczepnosci ja te na torach, ale tez zachowuja sie bardziej realnie nizli te w NFS. 

Do tego dorzuc ustawienia przeniesione do FH3 prosto z FM6 ktore pozwalaja pogrzebac pod maska, zmienic cisnienie w oponach i bawic sie innymi parametrami. 

FH3 idealna nie jest ale jest bardzo, bardzo blisko idealu jesli chodzi o moje gusta w nie-simach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky: na pewno? :seriously:

 

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie ogarniam to czemu w singlu mam nicki jakiś losowych ludzi z live! Ona jakoś zasysa czasy czy tylko nicki losowo wybiera? BTW: po patchu to musiałem szukać szczęki przez ładnych pare minut i to na FHD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, CePeeN napisał:

Jedyne czego nie ogarniam to czemu w singlu mam nicki jakiś losowych ludzi z live! Ona jakoś zasysa czasy czy tylko nicki losowo wybiera? BTW: po patchu to musiałem szukać szczęki przez ładnych pare minut i to na FHD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Gry z serii Forza tworzą Drivatary graczy i ich czasy, więc nawet jak grasz w singlu to widzisz przejazdy innych i vice versa.

Forza Motorsport może nie ma najlepszego modelu jazdy, ale po paczu w 4K/60 FPS i HDR wygląda kosmicznie, to prawda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za wyjaśnienie. Model jazdy jest Ok moim zdaniem i można go dopasować do siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy plytka z Forza z UK będzie miała polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma polskie jak masz region ustawiony na Polskę. Poza oczywiście kwestiami mówionymi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, CePeeN napisał:

Wszystko ma polskie jak masz region ustawiony na Polskę. Poza oczywiście kwestiami mówionymi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Asasyn nie ma Wiec nie wszystko , Dishonored 2 tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Asasyn nie ma Wiec nie wszystko , Dishonored 2 tez

Jaki assasyn jaki D2, piszemy o forzy. Wszystko, w sensie menu, opisy, tlumaczenia wypowiedzi kierowcow itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko dlaczego w online jezdzą same pojeby-pierwszy zakręt i wszyscy ładują w twoje dupsko.........masakra normalnie.W GTS jest bez porównania lepiej.Druga kwestia-jak utworzyć swój publiczny pokój bez zapraszania drugiej osoby????Jest taka możliwość bo nie moge tego ogarnąć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MrArt-PL napisał:

Wszystko pięknie tylko dlaczego w online jezdzą same pojeby-pierwszy zakręt i wszyscy ładują w twoje dupsko.........masakra normalnie.W GTS jest bez porównania lepiej.Druga kwestia-jak utworzyć swój publiczny pokój bez zapraszania drugiej osoby????Jest taka możliwość bo nie moge tego ogarnąć.

 

nie gralem duzo online, ale szukalem raczej pokojow z duchami, prznajmniej ten problem nie wystepuje. Zgodze sie ze w GT:S system kar jest ulomny, ale jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

nie gralem duzo online, ale szukalem raczej pokojow z duchami, prznajmniej ten problem nie wystepuje. Zgodze sie ze w GT:S system kar jest ulomny, ale jest. 

Dobra już wszystko wiem..........po prostu nie ma jeszcze w grze "private lobby" co dla mnie jest kompletną porażką.Przecież Forza 6 to miała i tak trudno było przenieść...........nieporozumienie:FailFish:

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No generalnie jeszcze musza troche ta gre dopracowac, ma pare bugow i brakow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się dopłacać do wersji ultimate, która obecnie na promocji kosztuje ponad dwie i pół stówy czy lepiej kupić zwykłą wersję za 99 zł. ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kolos28 napisał:

Opłaca się dopłacać do wersji ultimate, która obecnie na promocji kosztuje ponad dwie i pół stówy czy lepiej kupić zwykłą wersję za 99 zł. ?

Nie opłaca. Ultimate to głównie tylko samochody, których i tak jest mnóstwo. Jest też VIP Pass, który podwaja nagrody, ale jak chcesz to możesz osobno dokupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra wygląda świetnie
Podoba mi się model jazdy. Ustawiłem na symulację i jest na prawdę przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie się FM7 podoba chyba bardziej niż FH3, który jest przecież rewelacyjna gra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zdecydowanie bardziej pasuje motorsport od horizon. 

Jedyne co to hot wheels to zajebista sprawa i tego mi brakowało w samochodówkach od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która część Waszym zdaniem jest lepsza? Oczywiście pytam o serie Motorsport na xone. Grałem w jedynkę lata temu na starym klocku i gra mnie wciagnieła niesamowicie. Do dziś czasami ją odpalam na torze Nürburgring.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na one na pewno jest 6 i 7. Jak nie grałeś w 6 to weź 7 bo nowsza jest i lepiej wyglada, szczególnie jeśli masz XBO:X.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jedynie, że w trybie dowolnym nie mamy odblokowanych aut.
Nie ukrywam, że miałem nadzieję na takie podejście tylko w trybie kariery ale będę grał bo jest bardzo przyjemnie.

Co do Motorsport i Horizon to ciężko mi wygrać faworyta. FH4 bardzo mi się podoba ale złapałem się na tym, że zamiast się ścigać to latam po mapce i rozbijam tablice, szukam zaginionych aut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda jedynie, że w trybie dowolnym nie mamy odblokowanych aut.
Nie ukrywam, że miałem nadzieję na takie podejście tylko w trybie kariery ale będę grał bo jest bardzo przyjemnie.

Co do Motorsport i Horizon to ciężko mi wygrać faworyta. FH4 bardzo mi się podoba ale złapałem się na tym, że zamiast się ścigać to latam po mapce i rozbijam tablice, szukam zaginionych aut itp.

Ja mam ten sam problem. Skolei Motorsport jest nastawiony na czysto sportowy aspekt, masz wyścig i jedziesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gierka jest cudowna.
Przypominają mi się czasy kiedy grało się na telefonie w Real Racing 3 i ciągle było mało. Tutaj jest podobnie, dla mnie bomba.
Nawet GTS tak mnie nie potrafi pochłonąć i po dwóch wyścigach mi się nudzi a tutaj to po prostu chce się grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest zdecydowanie fajniejszy model jazdy. Auta nie jeżdżą jak pontony (vide niższe klasy w GTS)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×