Skocz do zawartości
redo

Dragon Ball Fighter Z

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu wydaje Mi się że dostaniemy albo upośledzonego Budokai'a czyli serii bijatyk z ps2, albo jakiegoś mixa wzorowanego na Marvel vs Capcom z tymi walkami 3vs3. Jako fan Dragon Ball'a który wieczną miłością darzy Budokai Tenkaich 3, to coś Mi się nie podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jedyny i Wspaniały napisał:

Czemu wydaje Mi się że dostaniemy albo upośledzonego Budokai'a czyli serii bijatyk z ps2, albo jakiegoś mixa wzorowanego na Marvel vs Capcom z tymi walkami 3vs3. Jako fan Dragon Ball'a który wieczną miłością darzy Budokai Tenkaich 3, to coś Mi się nie podoba. 

 

A to znowu ja, tak sobie chodzę za tobą :) Gra jest od twórców Guilty Gear z tego co wiem, a oni się znają na bijatykach 2d, można być spokojnym o jakość. Poza tym będzie to powiew świeżości, od dobrych kilku lat wychodziły tylko szpile dragon ball w 3d, mamy xenoverse więc jestem za, żeby spróbować innego konceptu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem happy, że w końcu coś w nie 3D. Graficznie super wygląda. Przypominają się czasy mugena w kafejkach i niszczenie klawiatury w trybie 2 vs 2 :-D

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie będzie only 3v3 bo nie lubie bijatyk gdzie w czasie walki z dupy pojawia się inna postać i "pomaga".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×