Skocz do zawartości
Bartek_Red

Wolfenstein 2: The New Colossus

Rekomendowane odpowiedzi

Naciąłem się tak z South Parkiem, więc chyba trzeba będzie kupić cyfrową kopię. Jak się zdecyduję w co zagrać wpierw, Wolfa czy Asasyna? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein to gra na +/- 10 godzin, Assassin's Creed zajmie Ci spokojnie 40-50, jeśli będziesz miał zamiar wyciągnąć z gry więcej, niż zapewni główny wątek. Lepiej więc najpierw ograć krótszą grę, przynajmniej wg mnie ;)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Gra się mega mmm biegniesz przed siebie i prujesz jak się da model strzelania jest perfekcyjny 

:1_grinning: włącz sobie wyższy poziom trudności :24_stuck_out_tongue:

Gram na najwyższym dostępnym i jest ciężko ale walka daje radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, helganin napisał:

:1_grinning: włącz sobie wyższy poziom trudności :24_stuck_out_tongue:

Gram na najwyższym dostępnym i jest ciężko ale walka daje radość.

 

Zalezy czego kto szuka w wolfie :)

 

W The New Order - mnie przypadlo do gustu polaczenie skradania (likwidacja po cichu zanim nie wezwa posilkow) a takze wlasnie prucie z broni.

Jesli kontynuacja daje ten sam fun, to pewnie ukoncze ja wiecej niz raz tak jak TNO.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom to jest to :24_stuck_out_tongue: albo grasz na "średnim" i strzelasz sobie lub walczysz na najwyższym. 

Szanuje osoby po przejściu na najwyższym dostępnym bo jest trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje osoby po przejściu na najwyższym dostępnym bo jest trudno


Szacun to będzie, gdy pierwszy gracz ukończy grę w trybie Mein Leben ;)


Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wkurza ta gra :)

Jakaś tam końcówka gry, masa dużych przeciwników kilku małych (co mnie najbardziej wkurza) którzy cały czas są. Nienawidzę jak gra oszukuje i spamuje drobnymi przeciwnikami aby utrudnić. Zostało mi 2 wielkich i twardych ale ciężko ich pokonać bo zwykli z każdej strony lecą a na tym poziomie co gram to strzał = śmierć.

 

Jednak gra nie oszukuje po prostu dała masę przeciwników ale przelazłem na „Jestem wcieleniem śmierci!” :) 20h świetnej gry

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którzy, przeszli grę:

Tylko mnie finał rozczarował? Spodziewałem się jakiegoś konkretnego bossa, nie wiem Frau Engel w robocie, a co dostałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Talerz napisał:

Do ludzi którzy, przeszli grę:

  Ukryj zawartość

Tylko mnie finał rozczarował? Spodziewałem się jakiegoś konkretnego bossa, nie wiem Frau Engel w robocie, a co dostałem?

 

 

Spoiler

Na poziomie trudności „Jestem wcieleniem śmierci!” ostatnia walka była dość mocno trudna, szczególnie 2 ostatnie roboty więc mi się podobało zabicie jej :24_stuck_out_tongue: spokojne i szybkie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czwartkowej aktualizacji do 1.04 nie mogę odpalić żadnego zapisu, a jestem gdzieś w połowie gierki.

Szukałem jakiegoś info w sieci i nic. Czy tylko ja tak mam?

Grę usunąłem i zainstalowałem ponownie. Na wersji 1.00 pojawia się alert, że zapisy pochodzą z nowszej wersji i nie da się ich uruchomić.

Po ponownej aktualizacji gry do 1.04 problem pozostał.

Najlepiej byłoby przywrócić wersję 1.03 na której grałem tylko jak to zrobić na PS4???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś, czy gra kupiona w UK ma polskie napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Nie orientuje się ktoś, czy gra kupiona w UK ma polskie napisy ?

bazujac na CUSA oraz PSS i opisie NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cusa 7378 ? Będzie to miało napisy? Btw gdzie Ty to sprawdzasz i jak?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co widze CUSA07378 to jest wersja z PL napisami.

 

Co do sprawdzania, bylo o tym pare razy w watku o "gry z zagranicy i wersje jezykowe czy jakos tak" (ale szukajka na tym forum slabo dziala.

Wiec w skrocie.

Wbijasz na kompie na PSS PL - wyszukujesz gre, potem w adresie strony wyszukujesz CUSA - kopiujesz i to jest to czego potrzebujesz.

Zeby sprawdzic CUSA w UK (SE, DE czy jakim kolwiek innym kraju) wbijasz na PSS tego kraju wyszukujesz gre, w adresie strony wyszukujesz CUSA kopiujesz i porownujesz z tym dla PL.

W wypadku pudelek CUSA jest na grzbiecie pudelka.

 

Jesli nr sa zgodne to luz mozna brac pudlo, jesli nie sa to pozostaje czekac na wyprzedaz w cyfrze bo to zaden problem miec PL konto na konsoli ktore powiazane jest z PL PSS.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć -dzięki.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te osoby co zrobią/zrobiły platynę to naprawdę pogratulować :1_grinning: Ja już nie raz myślałem, żeby obniżyć poziom z powodu powtarzania jednej sekwencji kilkanaście razy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te osoby co zrobią/zrobiły platynę to naprawdę pogratulować :1_grinning: Ja już nie raz myślałem, żeby obniżyć poziom z powodu powtarzania jednej sekwencji kilkanaście razy XD
Ja jestem za stary, za słabe nerwy, za mało czasu na granie, za dużo gier w kolejce, bez wstydu obniżyłem poziom trudności bo nie mam zamiaru powtarzać XXX razy co chwile dana sekwencje a nie chcialo mi się bawić w save co minutę czy udana akcje bo zabijało to klimat i przyjemność z grania. Wielki szacun dla tych co wbily czy wbija platynę.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za stary, za słabe nerwy, za mało czasu na granie, za dużo gier w kolejce, bez wstydu obniżyłem poziom trudności

Ta gra w mojej opinii ma dawać przyjemność z siekania nazistow. Wiec jesli faktycznie częste save zeby grać na danym poziomie to jesli nie szukamy wyzwania a chcemy siekać nazioli niższy poziom czemu nie.
Poprzedniego wolfa zaliczyłem chyba na normalu a pózniej tez nie włączyłem najtrudniejszego tylko odblokowałem mode 999 i na tym ukonczyłem (ten tryb to max poziom trudności ale startujemy z 999hp ktore powoli spada, respiac sie mamy 999hp)

Sa gry gdzie szukamy wyzwania a sa takie ktore traktujemy jak lekka rozrywkę.... co kto lubi proszę pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w mojej opinii ma dawać przyjemność z siekania nazistow. Wiec jesli faktycznie częste save zeby grać na danym poziomie to jesli nie szukamy wyzwania a chcemy siekać nazioli niższy poziom czemu nie.

Poprzedniego wolfa zaliczyłem chyba na normalu a pózniej tez nie włączyłem najtrudniejszego tylko odblokowałem mode 999 i na tym ukonczyłem (ten tryb to max poziom trudności ale startujemy z 999hp ktore powoli spada, respiac sie mamy 999hp)

 

Sa gry gdzie szukamy wyzwania a sa takie ktore traktujemy jak lekka rozrywkę.... co kto lubi proszę pana.

Właśnie tak do tego podszedłem, czysta frajda z wybijania nazioli i robo nazioli

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wysokim poziomie trudności jest większa frajda :24_stuck_out_tongue:

Jestem bardzo nerwowy i gram głównie do 1 śmierci ale wolfa miałem dziesiątki śmierci i grało się fajnie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×